Komentari

anarchy7.blog.hr

Dodaj komentar (16)

Marketing


  • čik za sto dimova

    svaki put dođem na ovaj blog, al mi je jebeno teško pročitat post....neznam zašto...:) i moja se sestra bojala krvi, pa je na kraju upisala medicinu:)

    avatar

    24.01.2006. (22:28)    -   -   -   -  

  • ....blood painted stuff....

    pa hello miss veky!!! ko da bi te stavila u linkove....ph....SHALA,SHALA,SHALA....he,he....jucher sam tek uređivala blog pa eto i tebe (of kors,curo zasht uostalom ne bi?!) tutnila u linkiche!!!!( P.S. I sad nemoj vishe bit mala ljutibabica....he,he....biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii .....g kiZZ...............lolim te!

    avatar

    25.01.2006. (09:46)    -   -   -   -  

  • The emotionless bitch

    da ova gitara je ful kul....nice..pusa!

    avatar

    25.01.2006. (10:16)    -   -   -   -  

  • buc buc..

    Eeee doktori..trenutno obilazim 6, da 6 različitih specijalaca da bi mi rekli kak nema za mene lijeka jer sam alergična na sve..eto glupost uvijek nađe način da se odupre..moš ić na erste hilfe, nije tak krvavo, al ja ne bi išla iz principa..dJubrad jedna! gitarica je veri najs..

    avatar

    25.01.2006. (12:55)    -   -   -   -  

  • SVE I SVAŠTA I JESSE MCCARTNY

    i tak.... evo mene kod tebe..... pa hello..........ona gitaica je fakat kul!!!!......... moram ti priznat............. ukrala sam ju........ :( sorry nisam mogla to ne učinit....... sorry.... sad me sram.......... =(

    avatar

    25.01.2006. (14:18)    -   -   -   -  

  • buc buc..

    chavlovi su mi nekak jasni, al kak zguraš DASKU v jabuku?? ispiši mi upute za uporabu..a onak malo zahrđa i pocrni..

    avatar

    25.01.2006. (21:12)    -   -   -   -  

  • buc buc..

    chavlovi su mi nekak jasni, al kak zguraš DASKU v jabuku?? ispiši mi upute za uporabu..a onak malo zahrđa i pocrni..

    avatar

    25.01.2006. (21:14)    -   -   -   -  

  • čik za sto dimova

    možda slova....neznam....nekako mi je teško sve to pročitat

    avatar

    25.01.2006. (21:33)    -   -   -   -  

  • pain

    ma nisht za onu kremu....tak chemo i sutra....ma vidmo se....

    avatar

    25.01.2006. (22:31)    -   -   -   -  

  • atina

    e meni se spava i sad me boli glafa:)))pozz:))

    avatar

    26.01.2006. (18:40)    -   -   -   -  

  • Victims of...

    Uh...krv. Samo se ti drži curo. Ni ja ju bas ono nevolim, malo mi zlo u želudcu dođe...bljak! Ajd i to će proč :) I nevolim doktore, ni bolnice , ne! Pozz!

    avatar

    26.01.2006. (18:41)    -   -   -   -  

  • SVE I SVAŠTA I JESSE MCCARTNY

    evo, sam da ti kažem bok...... i sorry kaj ti stalno kradem đitre..... al to je jače od mene....... pusa.....

    avatar

    26.01.2006. (19:39)    -   -   -   -  

  • Born_to_be_wild

    ovaj,si preživila ti to??

    avatar

    27.01.2006. (02:56)    -   -   -   -  

  • čru do smrti -l-

    pfffff. kul si ti. jadna tvoja glava. i ti. skroz.

    avatar

    27.01.2006. (18:01)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...