Komentari

marita.blog.hr

Dodaj komentar (14)

Marketing


  • siščanka

    da, točno tako, ono sam što vjerujem da jesam

    avatar

    05.12.2005. (22:50)    -   -   -   -  

  • Petra 23-10

    Ponekad stvarno želim zatvoriti tu blog stranicu jer kao što si rekla osjećam kao da recikliram neke postove.S druge strane osjećam se ovdje kao među prijateljima i kažem puno više nego što bih iskreno rekla u nekom razgovoru.Svejedno(i bez šume) ima nas koji bi te rado ovako zagrlili.Samo nađi vremena i eto me(ipak sam ja vučica)

    avatar

    05.12.2005. (22:51)    -   -   -   -  

  • estera

    mislim da nam imaš još mnogo toga za reći...vidjet ćeš:)))

    avatar

    05.12.2005. (23:22)    -   -   -   -  

  • sanja

    i meni se čini da se ja ponavljam.. i zato šutim. ali, ipak sam svjesna da nismo isti.. jer, i svaki dan je drugačiji od prethodnog..

    avatar

    05.12.2005. (23:27)    -   -   -   -  

  • još sanjam

    sve se zasniva na ljubavi-do nas je koliko je uspijevamo dati i dobiti--a ponekad zaista moramo u šumu!!! samo ti piši- i sunce je isto, ali ga svaki dan drugačije vidimo i doživljavamo!!! pusa

    avatar

    06.12.2005. (11:08)    -   -   -   -  

  • Nostalgicarka

    Wow! Prvi put vidim tvoj blog i odusevljena sam... Svaka cast na stvaranju ovakvog kutka. Pozdrav od jos jedne koja voli da njopa cokolino ;)

    avatar

    06.12.2005. (12:48)    -   -   -   -  

  • Carolija

    Mozda bas sutra pomislis drugacije,mozda bas sutra poneka rijec ostane zapisana a ti je odlucis podijeliti sa nama...svi mi imamo svoja zatisja al isto tako i bure...pozdrav

    avatar

    06.12.2005. (22:06)    -   -   -   -  

  • Griffith

    ja kad pisem uopce ne razmisljam, ono sto je u glavi je na virtualnom papiru, sljedeci dan procitam i vidim sta sam aj to radio :)

    avatar

    07.12.2005. (14:43)    -   -   -   -  

  • Lady Di

    svatko dođe jednom do trenutka kad pomisli da više nema što reći ili napisati. srećom, to ipak traje samo neko vrijeme, a onda se vratiš u samu sebe, u svoju dušu i ponovo pronađeš misli i riječi za koje si pomislila da ih više nemaš. ja vjerujem da ćeš se ti, draga moja marita, opet susresti sa samom sobom, svojim mislima i riječima, i da ćeš ih ponovo podijeliti s nama. meni nedostaješ, zaista. hvala ti na mailovima, ali ipak bih više voljela da mi barem u jednom od njih napišeš kako si. u mislima si mi i u srcu. nedostaješ, mila. ljubi te didi

    avatar

    07.12.2005. (21:02)    -   -   -   -  

  • Plava Zvjezdica

    neki dan sam se čudila jednom svom tekstu, nisam mogla vjerovati da su to moje riječi, znam da jesu, i dalje mislim tako, ali sročene su tako da se meni čine strane...znam jedno: reciklirala ti svoje tekstove ili ne, meni ti predivno pišeš, uostalom povijest se često ponavlja, pa zašto ne bi i tvoji tekstovi, i grlim te :)))

    avatar

    08.12.2005. (13:59)    -   -   -   -  

  • Vivias

    Ma samo si trebala inspiraciju za novi post ;) Šalim se, i sama često imam osjećaj da kroz moje ruke neka draga moćna poetska sila izlijeva riječi na monitor. Pozdrav! :)

    avatar

    09.12.2005. (18:46)    -   -   -   -  

  • plave tangice

    Ja sam bila u šopingu s mamačom i mamač mi je kupila novi vibrator.

    avatar

    10.12.2005. (01:54)    -   -   -   -  

  • Welcome To Moulin Rouge

    Tvoj je blog uvijek diva, bez brige ;)

    avatar

    20.12.2005. (19:48)    -   -   -   -  

  • Welcome To Moulin Rouge

    *divan ;)

    avatar

    20.12.2005. (19:48)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...