Komentari

naslovnica.blog.hr

Dodaj komentar (9)

Marketing


  • jazzie

    Oho, homo na alternativnoj! Bravno homo!

    avatar

    23.11.2005. (13:04)    -   -   -   -  

  • jazzie

    Btw. može jedna konstruktivna kritika? Meni osobno se puno više sviđalo kada ste osobu koja vam je preporučila neki blog napisali na kraju vijesti, a ne na početku. Tako je vijest bila u centru pažnje, a "preporučitelj" samo dodatak. Ovako napisano mi je prvo beštijica upala u oči (ili shedevil) i onda si moram reći "ne čekaj, nije o beštijici, skoncentiraraj se". Uglavnom, ništa loše, nego samo kakav efekt ovo ostavlja na mene. (a sad drvljem i kamenjem na mene)

    avatar

    23.11.2005. (13:23)    -   -   -   -  

  • Rock Roll

    Imaš pravo Jazzie. Pusa u obraz. :-P :-)))

    avatar

    23.11.2005. (13:29)    -   -   -   -  

  • beštijica

    Ma to ti je, Jazzie, zato što sam JA prava zvijezda i vjeruj da bi dragom Bogu svejedno bilo piše li MOJE ime na početku, u sredini, na kraju, boldanim ili minjaturnim slovima. JA uvijek nađem načina za nametnuti se. To je samo zato što sam ja JA. ;) Ok, sad stop, nek Homo Ludens uživa u svojih pet minuta slave koju sam mu (opet) JA velikodušno ustupila jer smatram da ih zaslužuje, a u stvari, svima je ko dan jasno da će MI se ohoho iskupiti za to. Kao i Rock koji objavi ono što mu (opet) JA šatro suptilno sugeriram. ;))))

    avatar

    23.11.2005. (14:13)    -   -   -   -  

  • dnevnik šumskog crnca

    hear hear

    avatar

    23.11.2005. (14:17)    -   -   -   -  

  • shizika ==============

    baš mi je drago da ste mi ga preporučili, lik je mrakača!

    avatar

    23.11.2005. (15:48)    -   -   -   -  

  • castanea land

    hehehe, danas sam tek kad ste ovo objavili povezala njegov blog i mail koji sam dobila. dečko traži moje dopušenje za citiranje posta o aseksualnosti za njegov seminarski. ovo sam napisala da se pohvalim :)))

    avatar

    23.11.2005. (15:57)    -   -   -   -  

  • Zeko zna

    žalosno je kad se i ja slažem s Đezi :))) Htjedoh vam to i sam reći na idućem sastanku upravnog odbora, ali eto pretekla me... :)

    avatar

    23.11.2005. (16:05)    -   -   -   -  

  • jazzie

    Blog prestaje biti zanimljiv! Čak i oni koji se nikada ne slažu samnom su se počeli slagati... kamo ide ovaj svijet?

    avatar

    23.11.2005. (21:39)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...