Komentari

champselysees.blog.hr

Dodaj komentar (9)

Marketing


  • KOKI

    blago tebi!...:):):):):):):):):):):)

    avatar

    23.11.2005. (11:09)    -   -   -   -  

  • TheLittleone

    Ne znam hoćeš li vjerovati ali i ja sanjama o masliniku a nemam ništa s Dalmacijom, ali ja bih radije na Visu recimo. Već sam se predbilježila za branje maslina sljedeće godine kod svih koje poznajem a imaju maslinike, ove godine zakasnila.

    avatar

    23.11.2005. (11:26)    -   -   -   -  

  • dexterious

    ja padam na talijane, al najbliže što sam imala bio je istarski jarac :)

    avatar

    23.11.2005. (12:35)    -   -   -   -  

  • dva

    i drž ga sad kad ga imaš.. :))

    avatar

    23.11.2005. (15:16)    -   -   -   -  

  • champs-elysees

    @dva - ma ja sam sa tim Dalmošima uvijek znala :-)))) al' ovaj je onaj pravi, ipak.

    avatar

    23.11.2005. (15:37)    -   -   -   -  

  • MT mafija

    ajde pa nije više SPlit daleko, tri sata vožnje, a još malo pa će autocesta do Ploča pa most preko Pelješca, vidjet ćeš kako se brzo može dole doći !

    avatar

    23.11.2005. (17:08)    -   -   -   -  

  • Drska žena plava

    I ja bi masline... i maslinik... a i ti ćeš željeti jednog dana... vjeruj mi... otoci su predivni... u starosti...

    avatar

    23.11.2005. (23:20)    -   -   -   -  

  • champs-elysees

    Ma ja sam stvarno skroz urbani tip i ne privlaći me osama, maslinici , vrt, vinograd i sl. Pod stare dane (kao i sada) želim i dalje putovati (ako bude zdravlja), hodati po kazalištima, koncertima, izložbama itd. @MT Mafija- sa svim mostovima, auto-cestama i sl Korčule se moraš d o č e p a t i. Usotalom, ove smo se godina vračali preko Pelješca jer su drugi trajekti bili krcati, morali sići s auto-ceste jer je puhala bura (5.8.), pentrali se preko Velebita, tankali se 2x, sveukupno 15 sati. Komotno smo mogli doći od Zagreba do Nice :-))))))))

    avatar

    24.11.2005. (08:19)    -   -   -   -  

  • oceana

    Uh...tvoj i moj bi imali o cemu pricati, a i ti i ja...mene je jednom odveo na svoju djedovinu-babovinu u dalm. zagori, sto li, i s ponosom izrekao: ovdje ce biti nasa kuca! Ja sam mu samo rekla: javi se one godine kad ovdje prodje struja, voda, put, ikad naraste koje stablo vise od metra....i kad i meni i sebi kupis po jedan dobar auto terenac...i kad mi Zg bude na pola sata voznje......Mislim da ce to ipak biti u slijedecem zivotu, jer je u ovome umjetnik, pa do novaca za realizaciju tako necega nije bas lako doci ;-) Za sada sretno zivimo u Zg. I win, for now ;-)

    avatar

    24.11.2005. (10:21)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...