Komentari

fortunefaded.blog.hr

Dodaj komentar (30)

Marketing


  • Rock Roll

    Opet se slažemo: cimet rules! Ja sam fan i nekih drugih (za razliku od cimeta) potpuno marginaliziranih produkata. Primjerice karamela i marcipana. Znam da ih ne voliš, ali to ne mijenja činjenucu da je cime super. :-)))

    avatar

    21.10.2005. (21:25)    -   -   -   -  

  • Vedrana

    moja mama voli cimet u kavi, ja ne mogu smislit. nisam luda za cimetom, ali razumijem tu zaluđenost. :)) ja volim... ne mogu se sad sjetit što sad jako volim, baš toliko kao ti cimet... ali sjetit ću se... :)

    avatar

    21.10.2005. (21:33)    -   -   -   -  

  • Lily

    I ja sam luda za cimetom. Osobito cimet u kavi. A zvakace od cimeta su sastavni dio moje auto opreme :).

    avatar

    21.10.2005. (21:41)    -   -   -   -  

  • amy damon

    sjetih se - kava s cimetom, da! nju sam zaboravila, a u najmilijem kaficu samo tu pijem.

    avatar

    21.10.2005. (21:49)    -   -   -   -  

  • Big Blue

    Cimet je ok. Ali kokos...čovječe, kokos mi je...mrak!

    avatar

    21.10.2005. (22:07)    -   -   -   -  

  • Not another teen blog

    19x riječ cimet :) a dobro, ja ga ne volim bas..

    avatar

    21.10.2005. (22:12)    -   -   -   -  

  • siljo

    na cimet sam ravnodusan... a kokos... ne podnosim ga od maturalca... prokleti liker :)

    avatar

    21.10.2005. (22:33)    -   -   -   -  

  • Toast.

    hm...cimet,pa i ne volim ga baš.ima mi neki čudan miris...

    avatar

    21.10.2005. (23:34)    -   -   -   -  

  • SMS - the Bil

    cimet u štrudli od jabuka i s orasima, te "kanel bule" švedski dizani s cimetom

    avatar

    21.10.2005. (23:51)    -   -   -   -  

  • Zeko zna

    sladoled s okusom cimeta je dobar. nisam neki fan cimeta. možda zato jer su jedno vrijeme prostorije gdje sam radio osvježavali mirisom cimeta pa mi ga je nekako navrh glave:)

    avatar

    22.10.2005. (00:02)    -   -   -   -  

  • Cobra

    ...za divno čudo meni su žvake od cimeta super samo neznam gdje ih u Hrvatskoj mogu nabaviti...

    avatar

    22.10.2005. (00:16)    -   -   -   -  

  • prema

    moguće je da u dućanima lusha imaju kozm. proizvode s mirisom cimeta

    avatar

    22.10.2005. (00:58)    -   -   -   -  

  • amy damon

    @big blue: ma cimet jebe mater kokosu. nema kokos sanse. :D @chipi: o ukusima se ne raspravlja ;). @lazy_:kako cudan? meni je to najljepsi miris na svijetu. to i maslinovo ulje. @siljo: ja od maturalca ne podnosim vidjeti marihuanu u onoj vrecici kakvu ti u ducanu daju (onu od recikliranog pvc-a ili od cega vec!) :)) @the bil: od oraha mi je neki cudan feeling u grlu ili tu negdje. ko neka vrsta zgaravice. a taj kanel bule svedski dizani s cimetomnikad nisam probala. tesko da cu zapamtiti kak se zove :)). @zeko zna: ima i sladoled? ja pojma nemam. zadnji sam sladoled pojela ljetos na moru dok sam se vracala iz grada, i to samo zato kaj me stricek slasticar tak lijepo pozdravio i pitao da zakaj me vise nema onak dugo ljeti tamo, kao sto sam znala biti kao klinka. pa mi je bilo milo kak me se sjetio. kupila sam stracciatelu (ili kak se vec pise!). ne volim bas sladolede. ako si ga i pozelim, uzmem onaj ljesnjak/pistacchio family pack. .. imala sam ja etericno ulje za uljnu lampicu s mirisom cimeta. pa mi je tata zabranio da ga koristim. @cobra: ne znam ni ja. meni je frendica donijela jednu iz slovenije. bas mi je bilo milo. ali fina je 5 minuta. a onda je fujkasta :(. sjetih se: postoje neki bomboni u malim limenim kutijama (ko za neke kratke cigarilose je kutijica) - kao neki slim mints - cimet + mentol wannabe aroma. nisu mi bas. @prema: bravo! toga se nisam sjetila. hvala ti :*

    avatar

    22.10.2005. (01:28)    -   -   -   -  

  • secret

    uf, zadnjih par dana kak me svladala ova glupa prehlada, postala sam ovisna o caju jabuka cimet.. jako dobar:)

    avatar

    22.10.2005. (04:29)    -   -   -   -  

  • ..::kutak za mene... moje utociste::..

    i ja volim cimet... Ok, ne toliko kao ti, ali u strudli s jabukama... mmmmmmmmmm... i na zapecenim palacinkama... onako sa marmeladom i vrhnjem... nadam se da znas na sto mislim... uh, sad bih to mogla jesti... Evo ti jos jedan (svedski) naziv za cimet KANEL (izgovaras - kaniel)...

    avatar

    22.10.2005. (08:51)    -   -   -   -  

  • beštijica

    Kava sa šlagom uz dodatak smeđeg šećera, kakaa i CIMETA - mmmmmljac. Ima i onih mirisnih svijeća koje mirišu na Božić (oće reć na cimet), božanstvene su samo što od njih uvijek ogladnim. :)))) Cimet uvijek nekako vezujem uz hranu, pa se ne mogu zamislit da mi tijelo miriše na cimet. Čini mi se da bih si ruku zagrizla. Jedino ako to nije poanta cimeta na tijelu... :)))))

    avatar

    22.10.2005. (10:28)    -   -   -   -  

  • amy damon

    @bestija: cekala sam da netko spomene zelju za hranom vezanu uz cimet da bih rekla da se u aromaterapiji cimet koristi kao 'otvarac' apetita.

    avatar

    22.10.2005. (10:46)    -   -   -   -  

  • Nenya

    cimet=finooo sa nessom :)

    avatar

    22.10.2005. (12:41)    -   -   -   -  

  • *james.fragile_

    cimet u kolaču s jabukama i orasima.njam.u tegli pekmeza od sljiva.njam.pus

    avatar

    22.10.2005. (14:01)    -   -   -   -  

  • teety

    pa ti si onda definitvno cimet girl!Joj ja znam jedna kolač s jabukama i cimetom (nije štrudla, nego više kao pita), za prste lizat, huh!

    avatar

    22.10.2005. (14:23)    -   -   -   -  

  • Strahislav

    zaboravila si najvaznije! u kuhno vino isto ide cimet.

    avatar

    22.10.2005. (14:43)    -   -   -   -  

  • pegy

    Čitajući tvoj post, meni su asocijacije bile isključivo na hranu. Jer taj mi miris ne paše za išta drugo. Osim toga, nije mi ni u hrani nešto posebno, možda samo na slanim kolačićima. :))

    avatar

    22.10.2005. (21:52)    -   -   -   -  

  • oda jagodi

    si tražila u Lush-u? i aaaaa kuhano vino :))))))

    avatar

    23.10.2005. (09:47)    -   -   -   -  

  • ulola ima nekaj s cimetom )

    avatar

    23.10.2005. (12:02)    -   -   -   -  

  • amy damon

    ne znam uopce kaj je ulola i gdje toga ima :(. @strah i jagodi: nisam pila kuhano vino godinama. bas godinama.

    avatar

    23.10.2005. (13:25)    -   -   -   -  

učitavam...