Komentari

jagode.blog.hr

Dodaj komentar (108)

Marketing


  • Jaca

    a sta jagode zele?

    avatar

    29.08.2005. (18:57)    -   -   -   -  

  • jagode

    Jaca, ma tko bi rekao da ćeš doći prva i to ravno iz Amerike, i onda još pitaš sta jagode zele:-) ... skoro sam opet napisao - pogodi što želim, no možda do rješenja ne bi stigli niti nakon par tisuća komentara... oni koji prate od početka znaju da s guštom primam sve što je od srca:-)

    avatar

    29.08.2005. (19:10)    -   -   -   -  

  • Friva

    Sigurno zaslužuješ nagradu, ali mene zanima, ide li ta nagrada u neke dobrotvorne svrhe ili tebi za osobnu upotrebu?

    avatar

    29.08.2005. (19:16)    -   -   -   -  

  • sLjIvA

    hmmm pa neznam... sta?? i kako??? sta zelis...mislim! :-))))) PUSAAAAAAAA

    avatar

    29.08.2005. (19:31)    -   -   -   -  

  • sLjIvA

    hmmm pa neznam... sta?? i kako??? sta zelis...mislim! :-))))) PUSAAAAAAAA

    avatar

    29.08.2005. (19:34)    -   -   -   -  

  • jagode

    friva, nadam se da će uskoro i tebi doći zaslužena nagrada, a što se tiče mene sve prosljeđujem u nagradni fond igre, a ako ostane višak onima kojima je to potrebnije od mene... sLjiva, vidiš meni ti je i ova velika pusa dovoljna, fala ti, nadam se da će mi potrajati do djeljenja slijedećih nagrada... pišite, predlažite, javite se:-)

    avatar

    29.08.2005. (20:25)    -   -   -   -  

  • .

    avatar

    29.08.2005. (22:56)    -   -   -   -  

  • ;)

    avatar

    29.08.2005. (22:58)    -   -   -   -  

  • Tea from the block

    zanimljivo... mislim, mislim i zakljucujem da doma nemam apsolutno nista s likom J, ali cim ugledam nesto zgodno obecajem da cu donirati za NI, mozda se nadje netko tko ce donirati AK ;)

    avatar

    29.08.2005. (23:22)    -   -   -   -  

  • plavi_safir

    donirati hmm...a kaj?!

    avatar

    29.08.2005. (23:59)    -   -   -   -  

  • Friva

    Slabo se odazivaju ovi sponzori...Kako volim igrati ove igrice, mogla bih biti jedna od, pretpostavljam da bi te "stvarčice" trebale imati neke veze sa jagodama?

    avatar

    30.08.2005. (00:02)    -   -   -   -  

  • jazzie

    Jebate, kak si ti zahtjevna osoba! Stalno neke igre koje ja ne znam igrati, sad se traži sponzor, a ja siromašni student... što je sljedeće?

    avatar

    30.08.2005. (03:06)    -   -   -   -  

  • ss

    ja doniram karte za dvoje, na kampanel sv. Duje. jel odgovara?

    avatar

    30.08.2005. (03:21)    -   -   -   -  

  • M i c h i

    Michi je cak voljna nesto preko bare poslat... nesto Americko... pa eto... pusa

    avatar

    30.08.2005. (05:26)    -   -   -   -  

  • yogica

    nacrtacu ti coool jagode + bonus pusu? :)

    avatar

    30.08.2005. (05:35)    -   -   -   -  

  • jagode

    bravo za yoga*girl koja mi je poslala pusu, a izgleda da ima volje za naraviti i crtež koji može ući u fond nagrada... bravo i za Michi, dovoljna je i pusa, ako već želiš nekog razveselit s nečim originalnim - dobrodošla... ss, fala ti, ovo je stvarno dobra nagrada za sve iz Splita i okolice... d.s.b., a što ćeš, nemrem pobjeć od svoje prirode, no žalosno je kada kažeš ne znam igrati, jer su pravila kratka i jednostavna, a ti pak želiš diplomirati u D, ak si siromašna onda ti ostaje slijedeće - igraj se, možda nešto dobiješ... friva, dobro pretpostavljaš, a znam da neki bloggeri rade u firmama koji bi mogli dati kakvu sitnicu, ma nije čak ni nužno da je jagodasta... plavi-safir, ono je napisano za one kojima je gušt se igrati, i koji imaju mogućnosti... TftB, baš super... gledajte, već sam dobio nešto, a to je poticaj za igranje, zar nije to lijepo, šaljem puse svima koji ih žele i čitaju ove riječi:-)

    avatar

    30.08.2005. (07:37)    -   -   -   -  

  • Mare Ibrium

    Nagradjujem te ja jednim prasnjavim pozdravom :) A sad cu prosetati ostalim 199 postova ;)

    avatar

    30.08.2005. (07:44)    -   -   -   -  

  • plejadablue

    ..evo ti darujem jednu pjesmicu:"jagode sočne,jagode zrele/štogod da kažu, dobro vele/štogod da rade, istina prava/od tog ponekad zaboli glava"..pozdraf*

    avatar

    30.08.2005. (08:09)    -   -   -   -  

  • trill

    Ja ću za sada samo čestitati :)))), dok ne smislim nešto pametno...možda će malo potrajati, zato strpljenja ;)))

    avatar

    30.08.2005. (10:03)    -   -   -   -  

  • Polako,smirite se...

    evo donacije-litar dobre domaće rakije i gajba jabuka (zlatni delišes) uz to dajem jednu nasađenu lopatu i polovne grabljice (više mi netrebaju),dajem jedan novi sklopivi kišobran,jednom otvoren i to samo od trgovine do auta nošen.ako je malo daću još.a takav sam.

    avatar

    30.08.2005. (10:15)    -   -   -   -  

  • KOKI

    donirati nije isto što i nagraditi...tebi ne treba donacija nego NAGRADA!..:)...darujem ti veliku pusu s okusom jagode..:)

    avatar

    30.08.2005. (10:37)    -   -   -   -  

  • lolina

    jagode doniraj kavicu pobjednici...može??

    avatar

    30.08.2005. (14:31)    -   -   -   -  

  • jagode

    Dust, fala ti na prašnjavom pozdravu iz Australije, ako sam dobro shvatio; i kako ti se svidjelo onih 199... plejadablue, svaka ti čast na veselim stihovima, i još kada bi netko napravio neku posebnu, unikatnu čestitku da se upišu unutra, s tekstom tipa - čestitamo, najbolji ste u igri, pa dođu stihovi... Trill, fala ti na čestitkama, a kažu da srce ne razmišlja dugo, no sva sreća što srce zna biti strpljivo kada čeka... vrpolje je zakon, nešto alata za raditi, pa onda pojesti i popiti, i još kišobran za ovo kišovito vrijeme, stvarno praktično... koki, ma znam da je donirati različito od nagraditi, no da bi nekoga nagradio trebam imati nagradu, a koju mi netko može donirati... lolina, nije loše ovo s kavicom za pobjednicu, no što ako bude pobjednik? ma opet bi bilo veselo:-)

    avatar

    30.08.2005. (14:56)    -   -   -   -  

  • Katarina_S

    :*...sto god jagode pozele;)

    avatar

    30.08.2005. (15:15)    -   -   -   -  

  • Mare Ibrium

    Dobro si shvatio :) Imamo i u Australiji jagoda :)) A jos nisam vidio svih 199, a ovo sto sam vidio mi je bas zgodno :)

    avatar

    30.08.2005. (16:51)    -   -   -   -  

učitavam...