Komentari

whitetiger.blog.hr

Dodaj komentar (12)

Marketing


  • .fd

    napokon i novo poglavlje, oće sutra biti još

    avatar

    27.08.2005. (19:13)    -   -   -   -  

  • Kylie blog hr

    uh kasnim, moram pročitati dva posta!!! :)))

    avatar

    27.08.2005. (19:15)    -   -   -   -  

  • White Tiger

    @nightsaber- ne, sljedće poglavlje će biti u ponedjeljak i biti će iz druge perspektive... dosta informacija @jalle- nadam se da hoćeš;)

    avatar

    27.08.2005. (19:45)    -   -   -   -  

  • .--==Follow The Raver==--.

    svratih sam odgovorit,kasnije ću čitat. Ono nije školski projekt(mada je sniman u budućoj školi. Znaš da idemo samo jedno polugodište u onu zgradu?) i gledanje se naplačuje, s tim da do filma mogu doć samo osobe kojima glumci dozvole da ga vide. Sorry, al nećeš ga vidit. Teta nada je zakon! Dobio sam gratis čokoladno mljeko jer sam joj ošo kupit bon! Obrisah tvoj komentar koji si reko. Živijo. Čitamo se kasnije.

    avatar

    28.08.2005. (00:55)    -   -   -   -  

  • White Tiger

    @FollowTheRaver- Šteta:( Nadam se da će film biti dobar... Gdje se ta druga zgrada nalazi, iako pričaju svake godine kako će se preuredit, ali svaki put se nešt dogodi... pozdrav!

    avatar

    28.08.2005. (02:06)    -   -   -   -  

  • Plava Zvjezdica

    Super, svaki put nas ostaviš u iščekivanju novog poglavlja!

    avatar

    28.08.2005. (11:56)    -   -   -   -  

  • shady

    pišeš jako dobro....eto da malo duže komentiram....čini mi se da je priča sasvim uzbudljiva i da tu nema dvojbe o pohvali....znam i ja da ljudi više vole kraće postove pa ja svoje često moram skratiti....cijelu ču priču pročitati isponova,da povežem neke stavri.....eto meni je iskreno drago da još entko piše...sad nas je troje...vidio sam puno blogova ali samo rijetki zaslužuju moje pohvale...jako dobro završavaš poglavlja a to je mislim najvažnije....nadam se da če u budučnosti se nalaziti neka izdanja tvoja na policama knjižara....što se prigovora tiče...eh nema ih..svatko piše svoj stil..a tvoj je originalan i time jedinstven... Jako su ti realni dijalozi...pa bi mogao biti i scenarist ili tako nešto...u anketi sam stavio više akcije nje nikad dosta :o) ...pozzdrav..do čitanja

    avatar

    28.08.2005. (12:05)    -   -   -   -  

  • shady

    Došao sam do 4 poglavlja.....jako je zanmiljiv ovaj lik Marlyin...a i mjesto radnje je lijepo izabrana..pravi krimi roman..bez pogovora :)

    avatar

    28.08.2005. (12:31)    -   -   -   -  

  • In love and war...

    ma što se mene tiće, ja bih da postovi budu još duži... Nekak, taman kad se uživim....kraj.... Eto to je samo moje mišljenje..... :))

    avatar

    28.08.2005. (20:35)    -   -   -   -  

  • Most,autocesta,most

    I meni je da budu duži postovi!!!!ja sam od onih koji se ufuraju u tekst i gutaju ga.

    avatar

    28.08.2005. (22:33)    -   -   -   -  

  • White Tiger

    @SND- da, ovo je prvi put da pišem roman. Hvala svima!

    avatar

    29.08.2005. (10:41)    -   -   -   -  

  • Helix

    ma lijepi moj prijatelju, ne opterećuj se mojim sugestijama, rekla sam ti da ja to iz sebičnih razloga, ma ja sam kap u moru tvojih čitatelja. Piši onako kako tebe veseli i to će biti najbolje!

    avatar

    29.08.2005. (23:45)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...