Komentari

sisa.blog.hr

Dodaj komentar (9)

Marketing


  • seoska idila

    a jesi jeo kokice???

    avatar

    31.07.2005. (08:21)    -   -   -   -  

  • sisajed

    ni kokice, ni kikirike, ni koštice. Nije bilo "sporta za zube"

    avatar

    31.07.2005. (14:46)    -   -   -   -  

  • Lud Ud

    naš se brum brum zove orangina, a i taj glas slavonije, ako su prave novine neka ti sad podmetnu tikit za brazil.

    avatar

    31.07.2005. (19:33)    -   -   -   -  

  • sisajed

    pa i na ovom je pisalo orangina, a što se tiče Brazila, baš bi mi dobro došla karta jer sam tih dana u Šibeniku

    avatar

    31.07.2005. (22:54)    -   -   -   -  

  • -->Kosmati Politan

    Ovak si dobio karte za Branimira Glavasa.

    avatar

    01.08.2005. (01:22)    -   -   -   -  

  • KemoTerapija

    Dobro, a tko se s kim igrao? Je li Glavaš dao gol glavom ili netko drugi? Što je radio Đapić? Zašto nema bedara lijepih mamica? Je li osječki biskup blagoslovio travu, stative, mreže, publiku i slatku malu nemirnu dječicu? Što su radili glasoviti osječki komarci? Gdje je sjedila Annie de Mennie? Jesi li bio na utakmici?

    avatar

    03.08.2005. (06:36)    -   -   -   -  

  • KemoTerapija

    Još nešto: kad nam već nisi predstavio rečena bedra, mogao si se barem malo zadržati među njima, pa ti onaj kurac ne bi letao svuda po terenu besposleno! I, naravno, ne bi te bolio.

    avatar

    03.08.2005. (06:41)    -   -   -   -  

  • sisajed

    jebiga, politika prije seksa. A i oko tih "dama" vrzmaju se čelavi rmpalije :))

    avatar

    03.08.2005. (13:38)    -   -   -   -  

  • sisajed

    tek sam sad skužio pitanja iznad. Auuu, koliko ih je... naravno da sam bio. Zar izvještaj to ne govori. Sad, druga je stvar što je utakmica bila toliko zanimljiva da sam malo zvjerao okolo

    avatar

    03.08.2005. (17:27)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...