Komentari

malamujer.blog.hr

Dodaj komentar (8)

Marketing


  • Ursus Ursue

    haha..to je ko kad sam isla operirati ruku. Imala sam prijelom ruke i ugradnju zica a stavili su me na dijetu? Kakve to veze ima s oporavkom ruke?? No, bolnica ko bolnica..

    avatar

    20.07.2005. (13:29)    -   -   -   -  

  • mala mujer

    ali ovo nije dijeta. ovo je "redovna" hrana.

    avatar

    20.07.2005. (13:56)    -   -   -   -  

  • °°Novo doba°°

    ma oni, vjerojatno, polaze od toga da bolesnici nemaju apetita za vrijeme boravka u bolnici pa im daju splacine! A naplate ti kao da si jeo u prosjecnom restoranu. Mislim, kad usporedis hranu koju jedu lijecnici i ostalo osoblje bolnice (za 15-ak kuna po meniju) i ovu koju daju pacijentima, to je neusporedivo. Samo mi nije jasno zasto, jer se u mnogim bolnicama sve kuha u istoj kuhinji! Katastrofa!

    avatar

    20.07.2005. (14:02)    -   -   -   -  

  • Sinovi lavova između rijeka Eufrata i Tigrisa

    cilj bolnice "rebro" je da se na pacijentu vide rebra...

    avatar

    20.07.2005. (19:29)    -   -   -   -  

  • °°Novo doba°°

    hvala na posjeti :)

    avatar

    20.07.2005. (20:29)    -   -   -   -  

  • Cranberrie

    ja sam ležala jednom prilikom 3 tjedna u novoj i bilo je čisto ok. za rebro ne znam. ali ti vjerujem.

    avatar

    20.07.2005. (21:15)    -   -   -   -  

  • anspik.

    ja bi im izašla iz bolnice opasno podhranjena :(

    avatar

    20.07.2005. (22:19)    -   -   -   -  

  • kulerica

    Sjećam se klope na odjelu za porodilje na SD u Zagrebu - katastrofa. Starci i mužić su mi furali klopu poskrivečki da ne svisnem gladna i jadna.

    avatar

    20.07.2005. (23:55)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...