SPORT NET

srijeda, 17.01.2007.

Saviola u vrhunskoj formi

Barcelona je i u drugoj utakmici 1/8 finala Kraljevskog kupa nadigrala Deportivo iz Alavesa i zasluženo prošla u slijedeći krug natjecanja...Igrači Franka Rijkaarda krenuli su u utakmicu silovito i već nakon 21. minute vodili s 2:0. Strijelac za oba pogotka bio je argentinski napadač Javier Pedro Saviola u 16. i 21. minuti. Gosti iz Alavesa iznenadili su uspavane domaćine pred kraj prvog poluvremena s dva pogotka. Prvo je Paulista u 35. smanjio rezultat, a tri minute prije odlaska na odmor Arthuro je vratio neizvjesnost u utakmicu.
U drugom dijelu igrači Barcelone odigrali su samo toliko koliko je bilo potrebno da ne dožive sramotu na Camp Nou. Obraz im je spasio Saviola svojim trećim pogotkom u večerašnjoj utakmici. Nakon što je prije tjedan dana u prvom susretu 1/8 finala kupa Alavesu postigao dva pogotka, večeras mu je to pošlo za nogom tri puta. Uz jedan pogodak u prvenstvu Mallorci to je ukupno šest pogodaka u tri susreta u tjedan dana. Odličan učinak za 25-ogodišnjeg povratnika iz Seville.
Copa del Rey, 1/8 finala, uzvratni susret, 16.01.2007: Barcelona - Deportivo Alaves 3:2.

- 16:48 - Komentari (0) - Isprintaj - #