Prosinac 2006 (21)

OYO.hr

Hajduk - Cibalia [06.12.2006]
08.12.2006
Nakon pobjede iz Vinkovaca od uskih 2:3, trebalo je Vinkovčane poslati doma s porazom i ispadenjem iz Kupa, te našim prolazom u polufinale. Tako je i bilo, 3:2 za Bijele, uočena želja, borbenost i rezultat-pobjeda! Srijeda, radni dan, 16:00h, nezgodno vrijeme, skupilo se 2 000 ljudi na stadionu, od čega 100-200 mladića u kopu na stajanju Sjeveroistoka, koji su uz male bar barjake i par stendardija bodrili Hajduk od prve do zadnje minute. Torcida je podigla i dvije poruke na utakmici, jedna za navijača PSG-a kojeg su ubili policajci u Parizu, što je ujedno bila i navijačka solidarnost koju su iskazale mnoge navijačke skupine tih dana. Te, druga u sjećanje na ratno stradanje grada Dubrovnika. Zapaljeno je i par baklji uz prisustvo policije na tribini. Ultrasi Cibalije nisu se pojavili, čudno za njih, no razlozi nisu poznati... Idemo u polufinale, KUP JE NAŠ

Blog.hr
Forum.hr
Monitor.hr
19.11.2006
Jadranski derbi bez velike medijske pompe prošao je ajmo reć standardno dobar s Torcidine strane, ali i igrom Hajduka, koji je pomeo omražene goste iz Rijeke s 3:0, tako da je ta tzv. "Nevera s Kvarnera" bila jako brzo stišana, tj. već u prvom poluvremenu. Ukupno oko 6-7 000 ljudi na stadionu, standard je za Split zadnjih godina, kad Hajduk gubi ili ima negativan skor zadnjih par utakmica. Što reći, "grad pun Torcide i nogometnih stručnjaka"...

Ne obazirući se na popratne pojave, Torcida je imala svoj dan.

meskica.blog.hr target=_blank>smeskica

Zagreb - Hajduk [12.11.2006]
14.11.2006
Na stadion u Kranjčevićevoj ovaj put je doputovao dobar broj Torcidaša, opet raznim prijevoznim sredstvima. Kako je i običaj kad Hajduk dolazi na ovaj stadion, u okolici su uvijek navijači dva kluba, samo što ni jedni nisu Zagrebovi. Ovaj put su se jedni malo prevarili u proračunu u noći prije utakmice, a naišli su na krivu splitsku družinu i nakon utakmice dok su lešinarili po studentskim domovima, ali sve to ide u rok službe i njima i nama.

Utakmicu je navijački obilježilo dobro navijanje u prvom poluvremenu i kvalitetno posložena ograda s zaslužnim transparentima na zaslužnim mjestima. Ipak, sve je to palo u sjenu policijske reakcije

nedjelja, 11.02.2007.

Prosle su pripreme. zadnju utakmicu hajduk pobjedio botev 2:1.Pola igrača Hajduka poharala je viroza ali svi se nadamo da će do utakmice sa osijekom sve biti dobro.Pripreme su prosle sa malo poraza, pobjeda ali bilo je i nerješenih rezultata.sve u svemu odlična igra Hajduka.Sada nestrpljivo čekamo početak drugog dijela sezone i nove pobjede isto tako nadamo se da ćemo osvojiti kup.Vjerujem da će nam se želje ostvariti.Th