Siječanj 2007 (1)
Prosinac 2006 (21)

Hajduk - Cibalia [06.12.2006]
08.12.2006
Nakon pobjede iz Vinkovaca od uskih 2:3, trebalo je Vinkovčane poslati doma s porazom i ispadenjem iz Kupa, te našim prolazom u polufinale. Tako je i bilo, 3:2 za Bijele, uočena želja, borbenost i rezultat-pobjeda! Srijeda, radni dan, 16:00h, nezgodno vrijeme, skupilo se 2 000 ljudi na stadionu, od čega 100-200 mladića u kopu na stajanju Sjeveroistoka, koji su uz male bar barjake i par stendardija bodrili Hajduk od prve do zadnje minute. Torcida je podigla i dvije poruke na utakmici, jedna za navijača PSG-a kojeg su ubili policajci u Parizu, što je ujedno bila i navijačka solidarnost koju su iskazale mnoge navijačke skupine tih dana. Te, druga u sjećanje na ratno stradanje grada Dubrovnika. Zapaljeno je i par baklji uz prisustvo policije na tribini. Ultrasi Cibalije nisu se pojavili, čudno za njih, no razlozi nisu poznati... Idemo u polufinale, KUP JE NAŠ

Blog.hr
Forum.hr
Monitor.hr
19.11.2006
Jadranski derbi bez velike medijske pompe prošao je ajmo reć standardno dobar s Torcidine strane, ali i igrom Hajduka, koji je pomeo omražene goste iz Rijeke s 3:0, tako da je ta tzv. "Nevera s Kvarnera" bila jako brzo stišana, tj. već u prvom poluvremenu. Ukupno oko 6-7 000 ljudi na stadionu, standard je za Split zadnjih godina, kad Hajduk gubi ili ima negativan skor zadnjih par utakmica. Što reći, "grad pun Torcide i nogometnih stručnjaka"...

Ne obazirući se na popratne pojave, Torcida je imala svoj dan.

meskica.blog.hr target=_blank>smeskica

Zagreb - Hajduk [12.11.2006]
14.11.2006
Na stadion u Kranjčevićevoj ovaj put je doputovao dobar broj Torcidaša, opet raznim prijevoznim sredstvima. Kako je i običaj kad Hajduk dolazi na ovaj stadion, u okolici su uvijek navijači dva kluba, samo što ni jedni nisu Zagrebovi. Ovaj put su se jedni malo prevarili u proračunu u noći prije utakmice, a naišli su na krivu splitsku družinu i nakon utakmice dok su lešinarili po studentskim domovima, ali sve to ide u rok službe i njima i nama.

Utakmicu je navijački obilježilo dobro navijanje u prvom poluvremenu i kvalitetno posložena ograda s zaslužnim transparentima na zaslužnim mjestima. Ipak, sve je to palo u sjenu policijske reakcije

nedjelja, 28.01.2007.

Hajduk je poslao svojim turističkim agentima neslužbeni popis nogometaša za pripreme u Turskoj. Na njemu su trojica vratara Balić, Z. Runje i Varvodić, obrambeni red čine Pelaić, J. Buljat, Žilić, Živković, I. Gal, M. Gaal, Pandža, Hrgović, a vezni red Damjanović, Musa, Balatinac, Carević, Rubil, Campos, Gabrić, Ljubičić, te u napadu Bartolović, Rukavina, Bušić, Jelavić, Munhoz, J. Vučko,

Junak - Hajduk 1:5
Hajduk je u Sinju, u prijateljskoj utakmici, pobjedio Junaka sa 5:1. Prvo poluvrijeme je Ante Rukavina dao dva zgoditka kao i Drago Gabrić u drugom, u kojem je trener Vulić izveo novih 11 hajdukovaca. Pablo Munhoz je također bio strijelac za Hajduk.

Nogometaši Hajduka su u prvoj od svoje četiri turske utakmice, s Wislom iz Krakova, koja će i ovog proljeća igrati u Kupu Uefe, odigrali 'samo' neodlučno 0-0. Hajduk je, naime, bio bolji, imao pet prilika za golove, od čega su dvije bile one koje se zovu stopostotnima.

HAJDUK - KARPATI 0-2 (0-2)
HAJDUK (1. poluvrijeme): Balić, Pelaić, Gal, Živković, Hrgović, Damjanović, Musa, Carević, Rubil, Bartolović, Rukavina; (2. poluvrijeme): Varvodić, Buljat, Žilić, Pandža, Gaal, Ljubičić, Campos, Munhoz, Gabrić, Jelavić, Bušić.

KARPATI: Nalepa, Fedorov, Iščenko, Pšeničnik, Petrivskij, Kobin, Godwin, Žučkov, Šenjuk, Feščuk, Kudobjak.

Sudac: Harun Cetinsoj (Antalyja)
Strijelci: 0-1 Kobin (18.), 0-2 Feščuk (31.)

EVO UPRAVO MI JE VULIĆ JAVIO DA SU POBJEDILI PRVAKA TURSKOG CIPRA MAGUSU

HAJDUK - MAGUSA 4-2 (4-1)
HAJDUK: Varvodić, Munhoz, Ljubičić, Pandža, Gaal, Campos, Balatinac (od 46. Buljat), Gabrić, Vučko, Jelavić i Bušić.

Strijelci: 1-0 Jelavić (6), 1-1 Ljubičić (11-autogol), 2-1 Ljubičić (13), 3-1 Jelavić (27), 4-1 Campos (38), 4-2 Vedat (56)