font: x

slike: x

ponedjeljak, 23.06.2008.

Poznati svi polufinalisti

Dakle, jučer je završila i zadnja četvrtfinalna utakmica. Igrala su Španjolska i Italija. Ja sam 1. put uspješno prognozirala, rekla sam da će Španjolska pobijedit - i je!!! Tak mi je drago zbog mog Cesca kissnaughtycerek.
Bila je to prilično nikakva tekma, nije bilo golova prvih 90 minuta, pa su se igrali produžeci. Pa ni onda nije bilo golova u produžecima tako da su se morali pocati penali bang. Španjolska je pobijedila 4-2 na penale. Nisu zabili Di Natale i De Rossi (Casillas im je obraniothumbup), dok je Buffon obranio samo Güizi. Zadnji, odlučujući, penal pucao je (moj) Cesc kiss i (naravno) zabiothumbupparty.
Evo par slikica:
Slavlje Španjolaca

Junak - Casillas

Cesc slavi napokon odlučujučeg penala

S druge strane:

Razočarani Talijani (pogledajte gdje Toni drži ruku rofl)

De Rossi nakon promašaja

I Di Natale nakon promašaja

Prije Španjolaca i Talijana igrali su Rusi i Nizozemci. I ako se očekivala lagana pobjeda Nizozemske, Rusija je iznenadila (po mom mišljenju) sve.
U 56. minuti zabio Pavljučenko, rezultat se nije mjenjao do 86. minute, kada je van Nistelrooy donio produžetke Nizozemskoj. U produžecima su Rusi razbili Nizozemsku. Prvo je zabio Torbinski, a onda, najbolji igrač na utakmici, Aršavin.
Rusi fakat na ovom prvenstvu igraju izvarednoyes, a tu su zahvaljujući namahrvatska.
Evo 3 čudne slike Aršavina:

I slavlje Rusa:

Dakle u polufinalu igraju:
Njemačka - Turskaburninmad
Rusija - Španjolska

Moja predviđanja: u finalu je Njemačka 100% (a Turci sa 14 igračalud), a sad dali će biti Rusi ili Španjolci ne znam.