Prvi hrvatski reket

srijeda, 15.11.2006.

Ljubo poražen u prvom meču na Mastersu

Ivan Ljubičić poražen je u svom prvom meču na Mastersu. Pobijedio ga je Amerikanac Andy Roddick rezultatom 6:4, 6:7(9), 6:1. U prvom setu Roddick je odlično servirao. Ljubo nije imao odgovora i izgubio je i jedan svoj servis što je Roddicku bilo dovoljno za set. Drugi set bio je malo izjednačeniji te je došao do Tie Breaka kojeg Ljubo dobiva vrlo teško, rezultatom 11:9. Ipak, u trećem setu Ljubo je izdržao samo do 1:2. Iscrpio se kod 1:1, jer se svom snagom trudio Roddicku uzeti servis, ali to mu, nažalost, nije uspjelo. Do kraja meča Ivan ni gem nije osvojio, te je tako zadnji set otišao na Roddickovu stranu rezultatom 6:1. Ljubo će sada morati pobijediti i Nalbandiana, a ako mu to uspije, šansu za prolaz u 1/2 finale tražit će protiv Rogera Federera.

15.11.2006. u 17:13 • 1 KomentaraPrint#

petak, 10.11.2006.

Ždrijeb za Masters Cup u Shanghaiu

Ždrijeb Ivanu nije bio pretjerano naklonjen, te je Ivan smješten u skupinu s Federerom, Roddickom i Nalbandianom. Prošle godine na Mastersu je Ljubo, kao i ove godine, bio u skupini s Federerom i Nalbandianom, kasnijim finalistima. Ove godine samo nije Coria s njim u skupini, već Roddick.
Ivan prvi meč igra u nedjelju s početkom oko 8 ujutro po našem vremenu protiv Roddicka (HTV2).

10.11.2006. u 20:19 • 2 KomentaraPrint#