Prvi hrvatski reket

utorak, 29.08.2006.

Ljubo poražen u prvom kolu US Opena

Puno je Ivan očekivao od ovogodišnjeg US Opena, ali dobio malo, ništa. (izuzev 15.000 dolara koje je dobio kao sudionik) Ivana je u prvom kolu porazio Španjolac Feliciano Lopez rezultatom 6:3, 6:3, 6:3. Ivan je počeo relativno dobro, u prvom setu poveo je s 3:2, no tada slijede problemi. Ivan do kraja seta gubi 4 gema, te tako Lopez uzima set sa 6:3. U drugom setu opet Ivan dolazi do 3:3, i opet dalje ne ide. Lopez kod 4:3 radi break, te servira za set. Nakon 2 odirana seta rezultat je bio 2:0 za Španjolca. U trećem setu Lopez je ponovno napravio dva breaka i otišao u drugo kolo s konačnih 6:3,6:3, 6:3.

Šteta zbog propuštenog, tim više što se Ivan podredio US Openu i mnogo očekivao od toga, Ivan će morati čekati sljedeću godinu za uspjeh na jednom od Grand Slamova. Nadamo se ponavljanju polufinala ovogodišnjeg Roland Garrosa na nekom od Grand Slamova. AJMO IVANE!

29.08.2006. u 17:48 • 3 KomentaraPrint#