Slibe.com - Free Image Picture Photo Hosting Service - Click to enlarge mostar Free Image Hosting at www.ImageShack.us ultrasi Free Image Hosting at www.ImageShack.us još jednom ultrasi

- HŠK ZRINJSKI MOSTAR -

SVE PROLAZI SVE SE MIJENJA, IDU DANI IDU GODINE, SAMO ZRINJSKI OSTAJE PONOS MOJE HERCEGOVINE

subota, 25.03.2006.

KOŠARKA: ZRINJSKI-HERCEGOVAC 105:77

Konačno su večeras ljubitelji košarke i navijači Zrinjskog došli na svoje.Propuste u predhodna dva meča debelo su naplatili ekipi Hercegovca i gosti mogu biti zadovljni što kući idu sa samo 28 koševa minusa.Igrači Zrinjskog su bili motivirani da dobro odigraju jer im je u sjećanju utakmica u Bileći na kojoj su bili debelo pokradeni.Oko 400 gledatelja bilo je došlo je večeras da vidi da li će se Plemići izvući iz rezultatske krize u koju su upali u predhodna dva meča.Svi koji su došli na utakmicu otišli su kući zadovoljni jer su prisustvovali sjajnoj predstavi Plemića.Utakmicu počinje ova petorka:
Terzić, Šarenac, Mašić, Mršić i Dedić.

Gosti se nisu ni zagrijali a rezultat je glasio 9-0 za naše košarkaše.Gosti iz Bileće ličili su na razbijenu vojsku.Posebno dobar na otvaranju utakmice bio je Šarenac koji je konačno pokazao koliko je dobar igrač.Cijelu prvu četvrtinu Plemići su dominirali kako u napadu tako i u obrani.Zaista je užitak bili gledati sve te akcije Plemića.Prva četvrtina završava 26-11 u korist Zrinjevaca.

U drugoj četvrtini ista meta isto odstojanje, Plemići redaju dobre akcije, gosti se neuspješno pokušavaju obraniti.Trener Zelenika daje šansu i ostalim igračima sa klupe.a, gledatelji mogu uživati u dobroj igri.U 14 minuti rezultat je 39-20.Veliki aplauz dobiva Jozo Prskalo koji se bori kao mladić, ali nažalost suci ga isključuju zbog koškanja sa gostujućim igračem.Poluvrijeme završava velikim vodstvom Zrinjskog 54-33.

U nastavku gosti pokušavaju da nešto učine, ali večeras ni mnogo jače momčadi ne bi imali šansi pored ovako razigrane momčadi Zrinjskog.Bilo je tu tu i zakucavanja i akcija koje su dizale publiku na noge.25 minut nosi rezultat 68-45.Do kraja ovog perioda trener Plemića mijenja momčad tako da su skoro svi dobili minutažu.Ovaj period završava rezultatom 82-57.

Zadnja četvrtina bila je puka formalnost, igralo se za gledatelje koji su zaista mogli uživati u večerašnjem izdanju Zrinjskog.Redale su se dobre akcije, pucalo se iz svih pozicija i gosti jednostavno nisu dorasli ovoj igri Plemića.Kraj nam nosi veliku pobjedu Zrinjskog 105-77.

Najbolji u redovima Zrinjskog su bili Terzić sa 23, Dedić sa 20, Šarenac sa 19 i Mašić sa 15 poena.Premda su i svi ostali odigrali sjajno uključujići i mladog Đogića koji je dobio šansu da zaigra pred domaćom publikom.

Zrinjski je ovom pobjedom definitivno osigurao ulazak u doigravanje, a gosti su zreli za niži rang.Domaće utakmice dobijaju silom dok u gostima ne mogu ništa više od velikih poraza.

Zrinjski je bio iteakako hendikepiran neigranjem Bogdanovića koji je na pripremama sa reprezentacijom Hrvatske.Nesumnjivo bi gosti otišli kući sa još punijim košem da je igrao ovaj mladi virtouz.Sve u svemu odlična igra Zrinjskog i pobjeda koja je zadovoljila vjerne navijače.

Counter

Free Image Hosting at www.ImageShack.us grafit - falluja iraq Free Image Hosting at www.ImageShack.us stadion Free Image Hosting at www.ImageShack.us bakljada Free Image Hosting at www.ImageShack.us fešta prvaka