subota, 31.05.2008.

HRK ŠIROKI PAVONE - HRK KOČERIN (16:16) 35:33

Veoma teška utakmica, ali zaslužena pobjeda! Kočerin je doveo starije igrače, ali mi smo se opet pokazali bolji i spremniji od njih! U prvom poluvremenu se igralo gol za golom. Kočerin je i veći dio igre vodio, ali smo mi s nekoliko serija vratili utakmicu u neizvjesnot! Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 16:16! U drugom dijelu Kočerin je većinom vodio s nekoliko razlike, najveća razlika je bila 4! Nakon toga mi pravimo seriju 8-0! No, to nije bilo sve! Utakmica je rješena u zadnjim sekundama! Kočerin je imao gol prednosti, napad i 1min i 30sek do kraja! No mi smo zahvaljujući dobroj obrani u zadnjim trenucima preokrenuli rezultat i tako na kraju zasluženo pobjedili!
Najbolji igrač i strijelac utakmice je bio naš Mladen Mandić s 12 postignutih golova! Ostali naši strijelci: I. Lasić (8), I. Šaravanja (7), D. Karačić (3), V. Kutle (3) i M. Jelić, T. Gašpar (1).
Broj isključenja: 2 (4min)
Sedmerci: 3/5

- 12:46 - Komentari (2) - Isprintaj - #

petak, 30.05.2008.

DOLAZE NAM KOČERIN I POSUŠJE

Subota, 31. svibnja!
U subotu s početkom u 9h u Klancu ćemo odigrat zaostalu prvenstvenu utakmicu s HRK Kočerinom! Mi moramo bit tamo najkasnije do 8:30h!

Nedjelja, 1. lipnja!

U nedjelju s početkom u 9:30h također u Klancu ćemo odigrat prvenstvenu utakmicu protiv HRK Posušja! Mi moramo bit tamo najkasnije do 8:30h!

Pozivamo sve ljubitelje odličnog rukometa da dođu na ove dvije utakmice i da nas podrže!

- 14:07 - Komentari (2) - Isprintaj - #

srijeda, 28.05.2008.

MEĐUNARODNI RUKOMETNI TURNIR STOLAC 2008.

7. i 8. lipnja nastupit ćemo na Međunarodnom rukometnom turniru u Stocu! Na turniru će sudjelovati 6 ekipa, uz nas, tu će još biti: RK Iskra Stolac, RK Neretva Konjic, RK Metković, RK Sutjeska Nikšić i RK Bosna Sarajevo!
Ekipe će bit podjeljene u 2 grupe. Svaka ekipa će odigrat po 2 utakmice u grupi i jednu utakmicu za plasman, tj. prvi iz skupine igraju za prvo mjesto, drugi za treće mjesto i treće ekipe iz skupine za peto mjesto!

RK LIVNO - HRK ŠIROKI PAVONE (10:16) 17:40

Odlična utakmica i očekivana pobjeda! U prvom poluvremenu smo igrali veoma mirno i bez žurbe, pa je i razlika bila mala! U drugom poluvremenu se budimo i sjajno odlazimo na sve veću prednost! U početku drugog poluvremena našem igraču Mladenu Mandiću razbijena je arkada pa je morao napustiti igru i na kraju je završio na hitnoj, na svu sreću, sa samo jednim koncem! U nastavku igre smo igrali sve bolje i bolje te tako na kraju smo pobijedili s 23 gola razlike! A evo i jedna zanimljivost; u drugom poluvremenu smo u jednom napadu dobili čak 4 isključenja te smo tako igrali 2 minute sa samo 2 igrača! U takvoj situaciji 6 na 2 Livnjaci nisu uspjeli dati niti jedan gol, a dok smo mi dali 2! Naš golman Kristijan Penavić je bio dobro raspoložen i skupio je 12 obrana! Najbolji strijelac utakmice je bio naš Ivan Lasić sa 15 postignutih golova! Ostali naši strijelci: D. Karačić, I. Šaravanja (6), V. Kutle (5), I. Gugić, L. Marić (2) D. Ledić, S. Musa, M. Soldo, B. Mikulić (1)!
Broj isključenja: 9 (18min).

- 22:53 - Komentari (8) - Isprintaj - #

utorak, 20.05.2008.

IDEMO U LIVNO

U subotu idemo u Livno! Polazak je ispod Hotela u 9h! Utakmica je prvenstvena!

- 22:49 - Komentari (15) - Isprintaj - #

subota, 17.05.2008.

HRK ČAPLJINA - HRK ŠIROKI PAVONE (10:8) 27:22

Danas smo doživjeli treći ovosezonski poraz nakon sjajnog niza nepobjedivosti! U igri je bio očigledan nedostatak našeg srednjeg vanjskog Domagoja Karačića koji je ozlijedio koljeno! U prvom poluvremenu igrali smo prilično dobro! Obrana je bila odlična, no u napadu smo zakazali! U drugom dijelu Čapljina odlazi na 5 golova razlike i tako su mirno priveli utakmicu kraju! Danas smo pravili mnogo grešaka! Krila kao i da nije bilo na terenu, promašeni sedmerci i kontre! Ovom utakmicom pali smo na 3. mjesto prvenstvene ljestvice! Do kraja su ostala još 4 kola, no izgledi za drugo mjesto su svedeni na minimum! Izviđač je uvjerljivo prvi, dok je Čapljina ovom pobjedom preskočila nas i sada je druga!
Zapisnika s utakmice nemam pa ne mogu napisat podatke o strijelcima! Samo moram istaknut da je naš najbolji strijelac bio Tomislav Gašpar s 8 postignutih golova!

- 22:49 - Komentari (8) - Isprintaj - #

petak, 16.05.2008.

IDEMO U ČAPLJINU

Došlo je do promjene plana! Zbog vremenskih uvjeta nećemo moć odigrat utakmicu kod nas u Klancu već ˝gostujemo˝ u Čapljini! Polazak je u 12:30h ispod Hotela, a početak utakmice je zakazan u 14h! Bit će to teška utakmica, a još mi idemo bez našeg standardnog prvotimca Domagoja Karačića (srednji vanjski) koji je ozlijedio koljeno! Utakmica protiv Čapljine bit će izravan okršaj za drugo mjesto na prvenstvenoj ljestvici!

- 10:32 - Komentari (5) - Isprintaj - #

nedjelja, 11.05.2008.

HRK POSUŠJE - HRK ŠIROKI PAVONE (15:18) 22:33

Odlična utakmica! Puno egzibicija i odličnih poteza posebno od Tule i Šarca! A tek onaj dvostruki cepelin! Prvo poluvrijeme smo igrali lagano i bez jurnjave, ali u drugom prebacujemo u višu brzinu i Posušjaci nisu mogli pratit brzi tempo igre! Sjajnom igrom došli smo do 7. uzastopne pobjede što je rezultat našeg uloženog truda i rada i dobar znak za sljedeću prvenstvenu utakmicu! Zapisnika s utakmice nemam, pa ne mogu napisati sve detalje!

- 14:28 - Komentari (6) - Isprintaj - #

petak, 09.05.2008.

IDEMO U POSUŠJE

U nedjelju idemo u Posušje! Utakmica počinje u 12h! Polazak je u 10:30h ispod Hotela! Utakmica je prijateljska!

- 22:27 - Komentari (6) - Isprintaj - #

četvrtak, 08.05.2008.

NAŠI RUKOMETAŠI TRČALI MINI-MARATON POLOG-ŠIROKI BRIJEG

Danas povodom Svibanjskih sjećanja i Dana zaustavljanja tenkova JNA 7.5.1991. održan je mini-maraton Polog-Široki Brijeg (10 km)! Na tom maratonu sudjelovala su i naša dva igrača; Domagoj Karačić i Stjepan Musa! Domagoj Karačić je na cilj stigao kao 2. u kategoriji školaraca i u ukupnom poretku 7.! A Stjepan Musa je stigao kao 10. školarac i 20. u ukupnom poretku! Na maratonu je sudjelovalo 60-ak ljudi! Domagoj Karačić je osvojio i nagradu od 100 KM jer se nagrađivalo prvih pet školaraca! D. Karačić je maraton istrčao za 37,8 min., a S. Musa za 46,50 min.!