iće, piće i nogometno otkriće.....

22.02.2007., četvrtak

HRVATSKA - BIH 4-2

U prvoj utakmici kvalifikacija u Splitu pred više od 2000 gledatelja Hrvatska je svladala Bih rezultatom 4-2. Hrvatska je pokazača bolju igru i zasluženo pobijedila. Pogodak za 1-0 je postigao Osibov u 5.minuti. Vodstvo je povećao Bajrušević u 13. minuti. Preko Vladisavljevića BIH smanjuje u 19. minuti, dok minutu kasnije Bajrušević pogađa za rezultat 3-1 s kojim se odlazi na poluvrijeme. U nastavku, na samom početku, u 22.minuti BIH preko Duvnjaka smanjuje, a konačni rezultat postavlja igrač Hmnk Gospića Patrik Drndić koji je bio i prvo ime susreta.
U prvoj utakmici Češka je svladala Kazahstan rezultatom 6-4.

Po prikazanoj igri prvog dana s pravom se možemo nadati plasmanu na Euro

U kvalifikacijskoj grupi koja se igra u Sloveniji Slovenija je svladala Moldaviju u 1.kolu rezultatom 6-2, a zapaženu ulogu su odigrali igrači HMNK Gospića Denis Ibrišimović i Mile Simeunović koji su se i startali u početnoj petorci slovenske reprezentacije. Ibrišimović je zabio prvi pogodak na toj utakmici, a oba igrača su se istakla sa još par asistencija za golove.

ČESTITKE HRVATSKOJ REPREZENTACIJI I SVIM GOSPIĆKIM REPREZENTATIVCIMA KOJI SU DANAS PRUŽILI ODLIČNE IGRE !!!
- 23:06 - Komentari (0) - Isprintaj - #