iće, piće i nogometno otkriće.....

24.12.2006., nedjelja

11.KOLO Gospić - Sokoli 4-1

Gospić je u posljednjem kolu ove polusezone pobijedio Sokole rezultatom 4-1 pred oko 300 gledatelja.
Gospić je krenuo odlučnije u utakmicu i od samog početka pritisnuo goste. U tim trenutcima mogli smo uživati u odličnim potezima Tomičića i Drndića, ali lopta dugo nije htjela u gol. Ipak, vodstvo Gospiću donio je Drndić. Iako se činilo da će Sokoli potpuno pasti oni su se vratili pogotkom pred kraj sam poluvremena i zadržali rezultatsku neizvjesnost. U posljednoj minuti poluvremena Krstanović je imao priliku dovest Gospić u vodstvo iz akumuliranog udarca, ali vratar Sokola obranio je udarac. U drugom dijelu Gospić kreće puno bolje. Domaćini su imali mnoštvo prilika, ali na pogodak smo morali čekat duže od 10 minuta. Tada se Gospićanima otvorilo i pogotcima Ribičića, Strilića i Krstanovića Gospić je potvrdio jesenski naslov. Utakmicu nisu igrali Romario i Ricardo koji su otputovali u Brazil, te Ibrišimović koji je ozljeđen.