iće, piće i nogometno otkriće.....

13.10.2006., petak

POBJEDA U SPLITU....

Gospić se prošetao Splitom pomevši Inero sa rezultatom 5-1. Prvi pogodak za Gospić postiže Ricardo koji očito postaje prvo malonogometno ime HMNL. Nakon što je lani odlično igrao, te bio zasigurno najbolji obrambeni igrač lige od ove sezone i zabija. Razlog tome je zasigurno oporavak od ozljede koja ga je mučila lani tokom polusezone. Na 2-0 povećva Ibrišimović iz penala, a prvo poluvrijeme završava rezultatom 3-0. Strijelac je Krstanović. U drugom dijelu Gospić i dalje konkretniji te povećava vodstvo na 4-0 preko Ibrišimovića, a zatim i odlični Patrik Drndić solo akcijom dovodi Gospić u veliko vodstvo od 5-0. Do kraja tek smanjenje rezultata domaćina koji je na samom početku naišao na vrlo teške utakmice (2 gostovanja u Zagrebu, Kod kuće s Gospićem)

OSTALI REZULTATI

USPNJAČA - PETRINJČICA 8 - 0

Uspinjača je već nakon četiri minute imala veliku prednost od 3-0, pogodcima Novaka, Grdovića te ponovno Novaka. Nakon toga se utakmica smiruje sve do kraja poluvremena kada Uspinjača povećava vodstvo, prilika s obje strane, Papeš imao par izvandrednih intervencija. Do kraja utakmice Petrinjčica ne uspijeva postić pogodak, iako je bilo nekoliko prilično izglednih situacija , a mrežu Petrinjčice do vrha još pune Capar, Grdović, Novak.....

SOKOLI - TORCIDA 1 - 2

Pobjeda koja je Torcidi donijela vodeću poziciju isped Gospića zbog bolje gol razlike......

MEJAŠI - KIJEVO 6 - 5

Mejaši puno teže od očekivanog dolaze do prve pobjede nakon velikog preokreta. Od 2-5 na 6-5.
- 22:28 - Komentari (0) - Isprintaj - #