iće, piće i nogometno otkriće.....

29.09.2006., petak

BOD U SPLITU....

Malonogometaši Gospića u prvoj utakmici prvenstva izborili su bod protiv Mejaša u Splitu. Utakmicu nisam pratio pa i nije red da pišem baš o tome koja je ekipa bolja, ali prema pričama Gospićana oni su imali više od igre te su pomalo razočarani osvojenim bodom. Nakon dominacije Gospićana u prvom poluvremenu (opet sam čuo) na poluvrijeme se odlazi sa rezultatom 0-0... Ibrišimović pogađa prečku, Gospić zabija gol sekundu nakon sirene za kraj poluvremena. U drugom poluvremenu Mejaši su poveli pogotkom iz kontre, a strijelac pogotka bio je Radolfi. Za Gospićane izjednačuje Ibrišimović. Toliko o utakmici...nisam gledao pa je i glupo da pišem i nešto više. Pozdrav !!!
- 23:31 - Komentari (2) - Isprintaj - #