HAJDUK FAN

nedjelja, 17.09.2006.

Hajduk-Varteks 3:1

Sedam utakmica sedam pobjeda na početku sezone pao je rekord iz 1992 godine kada su bili na početku sezone ostvarili šest pobjeda za redom a posjetimo se te godine su bili prvi i prvi put prvaci Hrvatske.Najduži niz je devet utakmica bez izgubljenog boda a ovi momci mogu i to srušiti.Na Poljudu se opet odazvao ogroman broj gledatelja tako da ove sezone Hajduk nije na Poljudu imao manje od 10 000 ljudi ma tko god da je došao makar i zadnjoplasirani klub Hajduk bi imao maksomalnu podršku svojih navijača.Varteks je krenuo vrlo dobro vidlo se da se nisu došli braniti nego igrati nogomet u 10 minutu Živković je srušio nekoga i bio je penal za Varteks kojeg je sigurno izveo Šafarić....no Hajduk je pokazao da je ova momčad jaka u svim sitvacijama prvo je Balatinac sjajno izveo udarac pa je lopta pogodila nekog od Varaždinaca i ušla u gol....dvije minute kasnije Bartolović je pokazao da je stvarno veliko pojačanje i zabijo za 2:1.U nastavku točku na i stavio je ponovo Josip Balatinac u 70 minuti koji je proglašen igračem utakmice.Igrali su Balić koji je imao nekoliko vrhunskih obrana Miladin koji je suspendiran za sljedeću tekmu pitam se koga će suspendirat u Osijeku da se pomogne Dinamu al pobjeda je naša makar igrali s juniorima srediti će to Vulić Gal-Hrgović-Živković-Carević-Buljat-Balatinac-Bartolović-Blatnjak i Bušić.Ušli su Munhoz-J.Vučko i Gabrić.

Hvala ti Vuliću što nam lječiš prošlogodišnje rane.

17.09.2006. u 10:35 • 9 KomentaraPrint#