HAJDUK FAN

nedjelja, 22.10.2006.

Hajduk for ever

Hajduk nastavlja sa svojim dobrim igrama ove godine nakon remija s Dinamom usljedile su dvije pobjede za redom prošle subote na Šubičevcu protiv vrlo dobrog Šibenika koji je u početnim minutama čak i poveo golom Ante Rukavine kojeg bi čak neki doveli na Poljud kako se priča iako je Šibenik u početku bio bolji Hajduk je ipak preuzeo kontrolu nad igrom i rutinski pobjedi golovima Balatinca u 24 minuti i Musinim slobodnjakom u 66 moram spomenut atmosferu prepun stadion 8000 gledatelja koji su mogli uživati na Poljudu je jučer bilo 5000 ljudi protiv Pule koja se nalazila na 6 mjestu do jučer u ne baš bajnoj igri Hajduk je došao do pobjede od 2:0 što je veoma čest rezultat ove godine u 10 minuti Munja je zabio iz jedanaesterca i u 55 minuti Bartolović sa prekrasnim golom osigurao nova 3 boda i nastavak utrke s Dinamom koji ima isto bodova ko i Hajduk al utakmicu manje sljedeči tjedan igra se kup protiv Belišča na Poljudu tako da svi koji mogu neka dođu a u subotu dolazi Međimurje i Torcida slavi rođendan tako da SVI NA POLJUD.

22.10.2006. u 11:17 • 3 KomentaraPrint#