ponedjeljak, 08.05.2006.

Ima li smisla navijati u divljoj ligi?

Evo danas je moja Urania bila na gostovanju kod Orkana.
Sve lipo, atmosfera luda, navija se, pije i znate već kako to ide.
Ali šta češ ti navijati i šta će naši igrati kad imaš suca koji ti cilo poluvrime nije dosudio niti jedan faul a još na kraju poluvremena se okrenuo prema nama i uhvatio se za kurac.
Pokradeni smo već treću utakmicu zaredom a uprava ništa ne poduzima već suce uredno vodi na večeru posli utakmice.

Drugo poluvrime te utakmice je bilo katastrofa. Prvo nevidljivi faul iz kojega smo primili gol. Pa im je pustio offside iz kojega smo primili gol. Onda mi netko kaže da ne triba pribiti suce!

Prije tri kola nam je u Hrvacama sudio sudac koji živi 20 metara od stadiona. Njihovi igrači su nam se smijali u facu na 0:1 za nas. Govorili su da se ne moramo nadati da ćemo pobijediti jer će im ovi suditi dva penala. Tako je i bilo.
Pa nek mi netko nešto kaže. Triba pobit svu gamad i stavit nekakve robote da sude!!

- 02:39 - Komentari (8) - Isprintaj - #