utorak, 16.05.2006.

Namješteno prvenstvo Italije!!

Smišno mi je sada govoriti o tome kako se mi bunimo šta se namištaju utakmice u ovim divljim ligama kad cili svit govori o Juventusu i talijanskoj mafiji.
Žalosno je što će neki ljudi i dalje kategorički tvrditi da neke utakmice nisu namištene a očigledno je da jesu.
Ljudi moji pogledajte tu Italiju. Ta liga slovi kao najjača liga na svitu a pogledajte taj Juventus i svu tu mafiju oko njega.
Jedan Buffon se kladio u 600 tisuća Eura da će primiti gol!!!
Jebo ti ovakav balun kad na utakmici Inter protiv Juventusa glavni sudac netom prije utakmice ulazi u svlačionicu i priča sa predsjednikom Juventusa.
Juventus i ostali koji namištaju utakmice ne zaslužuju da ih bace iz prve u drugu ligu već da ih se makne sa nogometne scene a sve potplaćene suce treba pozatvoriti!!!

Vrati nam Bože poštenje u balun!!!!

- 19:54 - Komentari (5) - Isprintaj - #

utorak, 09.05.2006.

Vjerujete li medijima u slučaju Kranjčar???

Vjerujem da nema dana posljednjih par mjeseci a da bar u jednim od dnevnih novina ne piše nešto o Kranjčarovom transferu u neki od inozemnih klubova.
Piše da ga traže Lyon, Bayern, Napoli, Roma itd itd.
Ruku na srce Niko je dobar igrač koji bi bio odličan kad bih imao trku koja mu strahovito nedostaje.
Recite ako imate neko mišljenje o svemu tome i dali Niko zaslužuje igrati za A rekpu!?

Molim vas da ne vrijeđate jer ću sve takve komentare izbrisati.
Unaprijed hvala...

- 23:43 - Komentari (13) - Isprintaj - #

ponedjeljak, 08.05.2006.

Ima li smisla navijati u divljoj ligi?

Evo danas je moja Urania bila na gostovanju kod Orkana.
Sve lipo, atmosfera luda, navija se, pije i znate već kako to ide.
Ali šta češ ti navijati i šta će naši igrati kad imaš suca koji ti cilo poluvrime nije dosudio niti jedan faul a još na kraju poluvremena se okrenuo prema nama i uhvatio se za kurac.
Pokradeni smo već treću utakmicu zaredom a uprava ništa ne poduzima već suce uredno vodi na večeru posli utakmice.

Drugo poluvrime te utakmice je bilo katastrofa. Prvo nevidljivi faul iz kojega smo primili gol. Pa im je pustio offside iz kojega smo primili gol. Onda mi netko kaže da ne triba pribiti suce!

Prije tri kola nam je u Hrvacama sudio sudac koji živi 20 metara od stadiona. Njihovi igrači su nam se smijali u facu na 0:1 za nas. Govorili su da se ne moramo nadati da ćemo pobijediti jer će im ovi suditi dva penala. Tako je i bilo.
Pa nek mi netko nešto kaže. Triba pobit svu gamad i stavit nekakve robote da sude!!

- 02:39 - Komentari (8) - Isprintaj - #