Oglasi Dalj Osobni kontakti - Stranica za upoznavanje

utorak , 18.12.2018.

Besplatni oglasi Vukovar

Click here: Oglasi Dalj Osobni kontakti

Dubrovačke atletičarke i atletičari sudjelovali su i utrci polumaratona kao i humanitarnoj utrci 5K u kojoj tradicionalno sudjeluju mlađi uzrasti kluba. Trenerica Daria Ljubojević Kabić kazala je kako je neki atletičari, zbog bolesti, nisu nastupili na održanom prvenstvu.

Oglasi Dalj Osobni kontakti

Zanimljivo je bilo i u humanitarnoj utrci na 5 kilometara u kojoj je nastupilo 40-ak atletičara i atletičarki AK Dubrovnik i članova Škole trčanja Dubrovnik. Najbrža žena u utrci zidinama bila je Melanie Nicolle koja je utrku istrčala za 13:47. Tako je u utrci zidinama koja se trčala u subotu, 28.

Besplatni oglasi Vukovar - Osim navedenih utrka članovi AK Dubrovnik iza sebe imaju i uspješno odrađen Uskršnji miting koji je definitivno bio u znaku brončanih medalja. Dubrovačke atletičarke i atletičari sudjelovali su i utrci polumaratona kao i humanitarnoj utrci 5K u kojoj tradicionalno sudjeluju mlađi uzrasti kluba.

Uskršnji miting u Splitu tradicionalno je okupio više od 500 natjecatelja svih uzrasnih kategorija atletskih kluba iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Slovenije. Boje dubrovačke atletike branili su Lea Madeško, Martina Rakiđija Velagić, Martina Batina, Lea Anđušić i Patrik Kralj. Madeško je u bacanju koplja s bačenih 34,55 metara osvojila drugo mjesto i srebrenu medalju dok je Kralj u utrci na 600 metara s vremenom 1:40,20 osvojio treće mjesto i brončanu medalju. Uspješan nastup ostvarile su i Martina Rakiđija Velagić koja je u utrci na 200 metara u konkurenciji od 21 natjecateljice utrku istrčala za 28,03 i u ukupnom poretku zauzela šesto mjesto, Lea Anđušić 1:56,66 i Martina Batina 2:03,94 koje su nastupile u utrci na 600 metara. Na Erste plavoj ligi koja se održala 17. Zahvaljujući odličnim rezultatima u rujnu u Zagrebu, Atletski klub Dubrovnik predstavljat će Anamarija Marčinko u disciplini bacanje vortexa, Tereza Ćorić u skoku u dalj, Nika Tomšić i Mia Radinković u utrci na 600 metara, Ivan Ruben Urošević u utrci na 600 metara i skoku u dalj i Marta Musladin u skoku u dalj i utrci na 60 metara. Na održanom kvalifikacijskom natjecanju medalju je osvojio i Lovro Puljizević i to brončanu medalju u skoku u dalj, međutim postignutim rezultatom nije izborio nastup u Zagrebu. Za Atletski klub Dubrovnik brončane medalje su osvojili: Anamarija Marčinko u utrci na 60 metara i u bacanju vortexa, Lea Madeško u bacanju koplja, Marta Musladin u skoku u dalj, Mirna Lulić u utrci na 60 metara, Frano Tomšić u utrci na 100 metara, Ivan Ruben Urošević u skoku u dalj, Martina Rakiđija Velagić u utrci na 100 metara i Ana Plećaš u utrci na 100 metara doke je Patrik Kralj u utrci na 300 metara osvojio srebrnu medalju. Osim nastupa na Uskršnjem mitingu, Erste plavoj ligi i trećem kolu Dalmatinske lige, atletičarke i atletičari Atletskog kluba Dubrovnik kao i polaznici škole trčanja Dubrovnik tradicionalno su sudjelovali u utrkama koje se trče u sklopu Dubrovačkog polumaratona. Tako je u utrci zidinama koja se trčala u subotu, 28. Najbrža žena u utrci zidinama bila je Melanie Nicolle koja je utrku istrčala za 13:47. Dubrovačke atletičarke i atletičari sudjelovali su i utrci polumaratona kao i humanitarnoj utrci 5K u kojoj tradicionalno sudjeluju mlađi uzrasti kluba. Najbrži u polumaratonskoj utrci koja se trčala u nedjelju, 29. Maroević je utrku dugu 21,1 kilometar istrčao za 1:18:57. Drugi u cilj utrčao je Mladen Stevanović 1:19:42 dok je treće mjesto pripalo još jednom članu AK Dubrovnik, Vinku Slišku koji je utrku istrčao za 1:20:20. Zanimljivo je bilo i u humanitarnoj utrci na 5 kilometara u kojoj je nastupilo 40-ak atletičara i atletičarki AK Dubrovnik i članova Škole trčanja Dubrovnik. Najbrži naš atletičar bio je Patrik Kralj koji je utrku istrčao za 22:36 i u ukupnom poretku zauzeo odlično deveto mjesto dok je od curica najbrža bila Martina Batina koja je utrku istrčala za 26:33 i u konkurenciji žena zauzela treće mjesto. Osim navedenih utrka članovi AK Dubrovnik iza sebe imaju i uspješno odrađen Uskršnji miting koji je definitivno bio u znaku brončanih medalja. Naime na održanom natjecanju osvojeno je čak devet brončanih medalja. Atletski klub Dubrovnik nastavlja s održavanjem redovitih treninga za sve uzraste kao i s pripremama za nadolazeća natjecanja. Stoga veselimo se novim sportskim uspjesima i pobjedama, a iduće natjecanje na kojima se očekuju novi osobni rezultati i medalje je Prvenstvo Dalmacije koje će se održati 13.

POZVAO SAM KLOVNA NA NJEGOV PRIVATAN BROJ (Killer Clown)
Maroević je utrku dugu 21,1 kilometar istrčao za 1:18:57. Ivana Karačić 1999 nastupila je u skoku u dalj i u utrci na 100 metara. Na Erste plavoj ligi koja se održala 17. Madeško je u bacanju koplja s bačenih 34,55 metara osvojila drugo mjesto i srebrenu medalju dok je Kralj u utrci na 600 metara s vremenom 1:40,20 osvojio treće mjesto i brončanu medalju. Stoga veselimo se novim sportskim uspjesima i pobjedama, a iduće natjecanje na kojima se očekuju novi osobni rezultati i medalje je Prvenstvo Dalmacije koje će se održati 13. Dubrovačke atletičarke i atletičari sudjelovali su i utrci polumaratona kao i humanitarnoj utrci 5K u kojoj tradicionalno sudjeluju mlađi uzrasti kluba. Boje dubrovačke atletike branili su Lea Madeško, Martina Rakiđija Velagić, Martina Batina, Lea Anđušić i Patrik Kralj. Od ostalih atletičara i atletičarki nastupili su: Filip Grgurević 1997 u utrci na 100 i 400 metara, Helena Zvone 2000 u utrkama na 100 i 300 metara, Karla Šantić 2003 u utrci na 200 metara i Josipa Habjan 2003 u utrci na 200 metara i u skoku u dalj. Trenerica Daria Ljubojević Kabić kazala je kako je neki atletičari, zbog bolesti, nisu nastupili na održanom prvenstvu.

[Posao zagreb ekonomija|Podgorica oglasi nekretnine|Zadar oglasi osobni kontakti]

Oznake: besplatni, oglasi, Vukovar