svilaj slavonski

30.08.2010., ponedjeljak

REMI SA JARUGAMA

"Sava"-"Sloga" Jaruge 2:2(0:1).Ekipa Save nije uspjela osvojiti sva tri boda protiv čvrste i na trenutke grube ekipe iz Jaruga.Sam početak utakmice izjednačen,imala je Sava nekoliko polušansi,nisu uspjeli zabiti gol i negdje oko 20.minute
stiže kazna,gosti postižu pogodak i sa minimalnim vodstvom odlaze na odmor.Na samom početku drugog poluvremena
kazneni udarac za goste iz kojeg postižu pogodak i povećavaju vodstvo.U 55.min.zadnji igrač gostiju dobiva crveni karton (nakon što je dosuđen prekršaj za njega udara igrača Save ),to se pokazao kao ključni moment utakmice,svojim potezom dosta je oslabio svoju ekipu,što koriste igrači Save,postižu dva gola i dolaze do osvajanja jednog boda.
Prvi gol za Savu postigao je iz kaznenog udarca Darko Katavić,drugi nakon ubačaja sa strane Mario Lamešić.
Ovo je bilo 4.kolo u prethodna dva kola Sava je doživjela dva poraza,kod kuće protiv Slavonca iz Bukovlja vrlo težak poraz od 6:1,i u gostima od Graničara iz Slavonskog Šamca 3:0.

- 18:45 - Komentari (0) - Isprintaj - #

16.08.2010., ponedjeljak

POČELA NOVA SEZONA

U prvom kolu gostovanje Save u Divoševcima kod ekipe Mladosti.
Mladost-Sava 2:3 (1:2).Odličan početak sezone za ekipu Save.Osvojena su tri boda na "vrućem"terenu u Divoševcima.
Sava dolazi u vodstvo već u 3. minuti utakmice,gol postiže Darko Katavić.Isti igrač u 21.minuti postiže drugi
pogodak i donosi ekipi Save veliku prednost.Utakmica je mogla biti riješena već u prvom dijelu,Darko Katavić odnosi loptu zadnjem igraču Mladosti,ulazi u 16 m, tu ga s leđa ruši zadnji igrač Mladosti,čisti jedanesterac za Savu i crveni
karton za igrača Mladosti,međutim sudac ne sudi ništa, i dok su trajali burni protesti igrača, navijača i klupe nk Save
domaćini postižu pogodak i na odmor se odlazi sa minimalnom prednošću Save.U drugi dio domaći igrači ulaze življe stvaraju pritisak i uspijevaju doći do izjednačenja iz opravdano dosuđenog jedanaesterca za njih.To nije pokolebalo igrače Save,u jednom brzom protunapadu Darko odnosi loptu ispred domaćeg igrača koji je čekao da lopta ode u aut,upućuje povratnu loptu prema Ivanu Paviću koji točnim udarcem pogađa gol domaćina i donosi pobjedu Savi.

- 18:54 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Bez prerada.