25.05.2009., ponedjeljak

BOLJE U GOSTIMA NEGO KOD KUĆE

"Dilj" Klokočevik-"Sava" 3:3(3:2).
Još jednom igrači Save dokazuju da im je lakše igrati u gostima.
Nakon lošeg početka utakmice i gubitka od 2:0,uspijevaju doći do izjednačenja,domaći igrači do kraja
prvog dijela postižu gol iz jedanaesterca i odlaze na odmor s minimalnim vodstvom.
Međutim ni loše suđenje,ni dosta napaljeni domaći igrači i publika ne spriječavaju igrače Save
da dođu do novog izjednačenja i tim rezultatom završe utakmicu.Golove su postigli Filip Ćubel i Ivan Vuksanović dva gola.

- 18:05 - Komentari (1) - Isprintaj - #

20.05.2009., srijeda

IGRAČI I UPRAVA NK SAVE

U nedjelju je Sava doživjela poraz na svom terenu,1:0(0:0) od Zvonimira iz Donje Vrbe.
Neočekivan poraz,pogotvo nakon pobijede u Starom Topolju,ali izgleda da je igračima Save
lakše igrati u gostima nego na domaćem terenu. Sava je bila bolja većim dijelom utakmice,
ali nije uspjela realizirati tri izgledne prlike za postizanje gola,što se na kraju i osvetilo,gosti postižu jedini
pogodak na utakmici u 75.min.nako slobodnog udarca
.

- 18:14 - Komentari (1) - Isprintaj - #

09.05.2009., subota

BODOVI U GOSTIMA

Omladinac Staro Topolje-Sava 1:2(1:0).
Pomalo neočekivano Sava osvaja sva tri boda u Topolju.Prvo poluvrijeme nije dalo naslutiti takav rezultat.
Domaćini puno bolji napadaju i stvaraju prilike za gol,srećom po ekipu Save postižu samo jedan pogodak.
U drugom dijelu Sava uspostavlja ravnotežu,postiže dva gola(nakon ubačaja iz kornera),i uspijeva utakmicu
dovesti do kraja i do osvajanja novih bodova.Igrač utakmice je golman Nk "Save",Mato Matanović koji je obranio
najmanje tri čiste prilike domaćina za postizanje gola.Golove za Savu postigli su Tomislav Galovac i Dalibor Grigić.

- 21:41 - Komentari (3) - Isprintaj - #

02.05.2009., subota

BOD KOD KUĆE

Sava-Dubrava Zadubravlje 2:2(0:2).
Kao prvo čestitam igračima Save na ovako velikom preokretu.Uspjeli su izvuči dobar rezultat nakon lošeg prvog dijela.Inače gosti su treći na tablici,i na ovoj utakmici imali su veliku pomoć u glavnom sucu utakmice.
Nemam običaj osvrtati se na suđenje,ali ovo danas što je sudac učinio domaćoj ekipi je više nego sramota.
Kod 0:0 u 12.minuti sudi jako dvojbeni penal za goste,nakon toga tijekom utakmice propušta dosuditi tri očigledna igranja rukom u šesnaestercu gostiju,mislim da sam ovime sve rekao o glavnom sucu ove utakmice.
Ali ni to nije spriječilo igrače Save da preokrenu utakmicu i malo je nedostajalo da dođu do sva tri boda.
Prvi gol je postigao Dalibor Grigić u 53.min.a drugi Tunjo Petrić i to odmah nakon ulaska u igru(mislim da nije prošlo niti 15 sekundi) u prvom dodiru sa loptom,krasnim udarcem sa 18 metara u 82. minuti utakmice.
Ovim rezultatom gosti koji su došli uvjereni u pobjedu mogu biti sasvim zadovoljni.
Da se osvrnem malo i na prošlo kolo,Sava je izgubila u Bickom Selu(kod prvaka) 4:2.Golove za Savu postigli su Ivan Pavić i Tunjo Petrić.
Moram pohvaliti našeg igrača Tunju Petrića,(50 godina),koji igra fenomenalno(nalazi se na radu u Švicarskoj),
i koristi svaku prigodu da pomogne voljenom klubu,ulazi u igru zadnjih par minuta i postiže vrlo važne pogotke.
Dokazao je da godine nisu bitne nego samo volja i ljubav prema nogometu i NK"SAVI".

- 23:29 - Komentari (2) - Isprintaj - #