- 17:41 - Komentari (0) - Isprintaj - #

23.05.2010., nedjelja

VELIČANSTVENA POBJEDA U JARUGAMA

"Sloga" - "Sava" 2:3(1:2).
Nastavlja se uspješan niz rezultata nk Save,osvojena su tri boda na vrućem terenu u Jarugama.Sam početak utakmice dosta mlak,to je trajalo do dvadesete minute,tada je uslijedila jako dobra akcija igrača Save koju majstorskim golom završava Tomislav Galovac.Domaći igrači tada kreću žestoko i dosta grubo,stvaraju nekoliko dobrih prilika,koje ne uspjevaju realizirati,i u 40 min.stiže kazna,solo akcijom gol za Savu postiže Nikola Benošić.Ipak do kraja poluvremena domaći igrači postižu gol i smanjuju rezultat na 2:1.U drugom poluvremenu domaći igrači pojačavaju napade ali ne uspjevaju postići gol do 77.minute, kada sudac utakmice Pavo Blažanović dosuđuje za njih nepostojeći kazneni udarac, iz kojeg postižu izjednačujući pogodak.Čim su krenuli s centra igrači Save postižu pogodak,pucao je Tomislav Galovac,lopta pogađa prečku i dolazi do Dalibora Grigića koji postiže pogodak.Do kraja utakmice veliki pritisak domaćina na gol Save i na sudca utakmice(valjda su htjeli još jedan nepostojeći penal),ali igrači Save uspješno rješavaju sve njihove napade i dolaze do velike pobjede.

- 12:33 - Komentari (3) - Isprintaj - #

17.05.2010., ponedjeljak

VAŽNA TRI BODA

"Sava" - "Mladost" Čajkovci 4:1(2:0).Vrlo dobrom igrom i visokom pobjedom osvojena su tri važna boda u borbi za opstanak u rangu natjecanja.Po kiši i hladnom vremenu ali i po odličnom terenu (nakon toliko kiše nigdje na terenu nije bilo vode) igrači Save od prve minute utakmice kreću čvrsto i odlučno da osvoje sva tri boda.Takva igra urodila je plodom već u 5. minuti kada naš najbolji strijelac Dalibor Grigić postiže pogodak.Do kraja poluvremena Dalibor postiže i drugi pogodak i tako donosi Savi veliku prednost i miran nastavak utakmice. Dobra igra nastavljena je i u drugom dijelu,u 60.minuti treći gol za Savu postiže Tihomir Grigić.Gosti postižu gol u 63.minuti,i kada su se ponadali da bi možda mogli napraviti i preokret,u 68.minuti na asistenciju Dragana Gudelja svoj treći gol na utakmici postiže Dalibor Grigić i postavlja konačni rezultat utakmice.Moram napisati da je ova pobjeda jedna od rijetkih u kojoj nije bilo neizvjesnosti i straha u osvajanje sva tri boda,igrači Save vođeni kapetanom i igračem utakmice Daliborom Grigićem ni u jednom trenutku nisu doveli u pitanje osvajanje sva tri boda.

- 18:07 - Komentari (2) - Isprintaj - #

10.05.2010., ponedjeljak

BOD U TRNJANIMA

"Slaven"-"Sava" 2:2(0:0) Kao prvo moram napisati da je Sava izgubila dva boda u gostima.Iako u oslabljenom sastavu igrači Save pružaju odličnu igru i prava je šteta što nisu osvojili sva tri boda.Sve je moglo biti riješeno u prvom poluvremenu,u tom dijelu napadači Save ne uspijevaju postići zgoditak iz bar tri "zicera".U prvoj minuti drugog dijela domaćini sretno dolaze u vodstvo nakon što je jednu ubačenu loptu naš obrambeni igrač slučajno skrenuo u mrežu.
Nakon postignutog gola domaći igrači kreću u žestoke napade na gol Save,međutim to im se osvetilo jer su napokon odlični kontranapadi Save urodili plodom.Izjednačujući gol na asistenciju Dalibora Grigića postiže Tomislav Galovac.
Vodstvo Savi nakon još jedne kontre donosi Dalibor Grigić,i umjesto da igrači Save tada u potpunosti "dotuku"domaćina(za što je bilo dosta prilika),u zadnjoj minuti utakmice dobivaju gol i ostaju bez važne pobijede u gostima.

- 16:23 - Komentari (0) - Isprintaj - #

04.05.2010., utorak

PORAZ OD TOPOLJA

Nažalost nije nam pomogla ni nova oprema koju su nam donirali Željko,Mladen i Božo Ćutunić.
Sava-Omladinac 2:3(0:2).Prvo poluvrijeme opet loše,vidi se po rezultatu,u drugi dio igrači Save ulaze odlično i nakon samo 10 minuta rezultat je bio izjednačen.Oba gola za Savu postigao je Dalibor Grigić.Ipak nije uslijedio totalni preokret,bilo je prilika za prijeći u vodstvo(pogođena stativa i prečka),gosti koriste jedan dobro odigrani kontranapad i postižu gol za tri boda.

- 18:13 - Komentari (3) - Isprintaj - #