Biseri i o biserima

četvrtak, 25.05.2006.

Kako klupa najviše pomogla!!!-Bricina velika igra

Pitaju neki kako to mislim da je klupa toliko zaslužna za uspjeh na kvalifikacijama. Kao prvo sve ekipe osim retfale imale su samo po dva pucača koji mogu donekle biti sigurni u kakav takav prolaz. Retfala je pored tri u igri imala i sjajne pucače na klupi. Za najmanju grešku i umor mijenjali smo tehničara i zamjena je uvijek odigrala sjajno. Prvo je Kikicu zamjenila Sanja, pa u drugoj je Sanju Kikica i tako redom. To je bila velika prednost uz to što su još i obje odlični blokeri i serveri. No, moramo se podsjetiti da je u prvoj utakmici rezultat bio 1:0 u setovima za Veli Vrh. Pa je Tajana s bolnim zglobom lijeve ruke grunila četiri pet lopti po 15 metara u aut. Da je Marijeta s nateklim zubom bila jako nesigurna i u napadu i na prijemu. Onda je Brico ušao umjesto Halle Bery i svima pokazala savršenu smirenost, dobar prijem i smeč. Smirila se tada i stabilizirala cijela ekipa. Uz to je i Maja Velika imala seriju servisa kojim je spasila 2. set. Tada je sve krenulo po našem. Dobivena su dva preostala seta a puljanke su osvojile po 14 i 16 poena. Tajana se vratila stabilna i Bricina uloga je bila završena. Samo set i pol je bilo dovoljno da po mome bude i igračica kvalifikacija. Mora se priznati izuzetna igra u bloku i na servisu svih igračica a posebice Velike Maje u teškom setu za 1:1 u prvoj tekmi. A i libero je bio gotovo sve tri utakmice bez greške.headbang

- 23:46 - Komentari (2) - Isprintaj - #