HMS - Hrvatski mazoret savez

Komentari On/Off

Image and video hosting by TinyPic

Mažoretkinje
su način života


Ponosni smo član
Image and video hosting by TinyPic
EMA
European majorettes' association


Timovi HMS-a:
Belišćanske mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Belocrkvanjske mažoretkinje*
Image and video hosting by TinyPic

Biogradske mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Madness UMF, Cluj Napoce, Rumunjska*
Image and video hosting by TinyPic

Mažoretkinje Impress, Daruvar
Image and video hosting by TinyPic

Đakovačke mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Mažoretkinje "Glinske banice"
Image and video hosting by TinyPic

Mažoretkinje Gradac

Mažoretkinje grada Grubišnog Polja
Image and video hosting by TinyPic

Svetojanske mažoretkinje, Jastrebarsko
Image and video hosting by TinyPic

Karlovačke mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Klinčaselske mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Mažoretkinje Koprivnički Bregi

Mažoretkinje Kotoriba
Image and video hosting by TinyPic

Labinske mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Lekeničke mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Loborske mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Marinske mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Mazoretkinje Široki Brijeg, BiH*
Image and video hosting by TinyPic

Ninske mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Oroslavske mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Mažoretkinje Gačanke Otočac
Image and video hosting by TinyPic

Pakoške mažoretkinje, Pakostane
Image and video hosting by TinyPic

Klab mazoretkinja Sesvećanke, Sesvete
Image and video hosting by TinyPic

Slunjske mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Stupničke mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Mažoretkinje otoka Ugljana, Kali
Image and video hosting by TinyPic

Mažoretkinje grada Vinkovaca
Image and video hosting by TinyPic

Mažoretkinje gradske glazbe Virovitica
Image and video hosting by TinyPic

Zadarske mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Zagrebačke mažoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Gradske mažoretkinje Županja
Image and video hosting by TinyPic

Mazoretke Župe Dubrovacke
Image and video hosting by TinyPic

*počasni članovi:



Predsjednik:
Alen Šćuric (Zagreb)

Dopredsjednica:
Mateja Baltorinić (Jastrebarsko)

Glavna tajnica:
Marija Sremić (Glina)

Članovi Upravnog odbora:
Ana Koncul (Vinkovci)
Adrijana Župljanin (Grubišno Polje)
Suzana Proroković (Nin)
Lucija Miško (Karlovac)

Nadzorno-stegovni odbor:
Silva Bakija (Pakoštane)
Gabrijela Čop (Slunj)
Irena Fešiš (Belišće)

Likvidator HMS-a:
Tonka Matić (Dugo Selo)

Suci HMS-a:

suprim suci (V):
Alen Šćuric IDCV

superior suci (U):
Silva Bakija DCU

senior suci (S):
Ivana Borgudan IDCS

viši suci (N):
Gordana Šćuric IDCN
Maja Žigman IDCN
Marija Topić Ramljak IDCN
Ivana Vrviščar DCN
Ivana Štulec DCN
Kristina Krajna ICN
Ivana Čorić CN

nacionalni suci (L):
Marija Sremić ICL
Valentina Kontek ICL
Matea Baltorinić CL
Marija Zajec CL

delegati (D):
Alen Šćuric IDCV
Silva Bakija DCU
Ivana Borgudan IDCS
Gordana Šćuric IDCN
Maja Žigman IDCN
Marija Topić Ramljak IDCN
Ivana Vrviščar DCN
Ivana Štulec DCN

internacionalni suci EMA-e (I):
Alen Šćuric IDCV
Ivana Borgudan IDCS
Gordana Šćuric IDCN
Marija Topić Ramljak IDCN
Maja Žigman IDCN
Kristina Krajna ICN
Marija Sremić ICL
Valentina Kontek ICL

sudački pripravnici (A):
Petra Lukša CA


broj posjetitelja od 28.04.2008:
Hit Counter
Hit Counter

< ožujak, 2013 >
P U S Č P S N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Svibanj 2018 (3)
Travanj 2018 (4)
Ožujak 2018 (2)
Veljača 2018 (1)
Prosinac 2017 (2)
Studeni 2017 (2)
Rujan 2017 (1)
Svibanj 2017 (4)
Travanj 2017 (1)
Ožujak 2017 (3)
Veljača 2017 (1)
Siječanj 2017 (2)
Prosinac 2016 (3)
Studeni 2016 (1)
Listopad 2016 (2)
Rujan 2016 (1)
Kolovoz 2016 (1)
Srpanj 2016 (1)
Lipanj 2016 (2)
Svibanj 2016 (4)
Travanj 2016 (3)
Ožujak 2016 (4)
Veljača 2016 (6)
Siječanj 2016 (2)
Prosinac 2015 (2)
Studeni 2015 (1)
Listopad 2015 (1)
Rujan 2015 (4)
Kolovoz 2015 (2)
Srpanj 2015 (2)
Lipanj 2015 (1)
Svibanj 2015 (7)
Travanj 2015 (3)
Ožujak 2015 (3)
Veljača 2015 (4)
Siječanj 2015 (3)
Prosinac 2014 (2)
Listopad 2014 (1)
Rujan 2014 (1)
Kolovoz 2014 (1)
Srpanj 2014 (1)
Svibanj 2014 (3)
Travanj 2014 (8)
Ožujak 2014 (4)
Veljača 2014 (2)
Siječanj 2014 (4)
Prosinac 2013 (4)
Studeni 2013 (2)

28.03.2013., četvrtak

KLASIFIKACIJSKE LISTE ZA PREOSTALA REGIONALNA PRVENSTVA




Prima: svi članovi HMS-a sa područja regije “Središnja Hrvatska”, t.j. županija:

• Grad Zagreb
• Sisačko-moslavačka
• Zagrebačka

Zagreb, 25. ožujka 2013.

Datum i mjesto: nedjelja, 07.04.2013., Sportska dvorana – uz Osnovnu školu, Pisarovina
Dolazak: najkasnije do 11.00 sati (timovi koji zakasne neće moći sudjelovati na Prvenstvu)
Akreditiranje: akreditiranje i uplata startnina od 10.30 do 11.00 sati
Službeni treninzi: od 10.00 do 12.00 (defile i koreografije) i od 14.00 do 16.00 sati (koreografije)
Pravo sudjelovanja: sastavi seniorki, juniorki i kadetkinja, te solo i par natjecatelji sa prostora Središnje Hrvatske za regionalno prvenstvo, te Grada Zagreba i Zagrebačke županije za županijsko prvenstvo (lokalno prvenstvo)
Delegirani suci: Alen Šćuric IDCU (delegat i glavni sudac), Marija Topić-Ramljak ICL, Marija Sremić CL
Startnina: regionalno: sastavi 300 kn, par 150 kn, solo 75 kn; snimanje video kamerom: 100 kn
županijsko: sastavi 150 kn, par 75 kn, solo 40 kn
SVI OSTALI PODACI (borilište, izuzetno važne radnje...) POSLANI SU VAM U RASPISU NATJECANJA

Satnica:
10.00 službeni treninzi
12.00 ceremonijal otvaranja, paradni defile kadeti, juniori i seniori
14.00 stanka i službeni treninzi
16.00 koreografije kadeti, juniori i seniori
18.00 stanka
19.00 proglašenje pobjednika


KVALIFIKACIJSKA LISTA (do ždrijebanja) 11. REGIONALNOG PRVENSTVA SREDIŠNJE HRVATSKE

formacije kadetkinja
1. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje
2. KCS–Klinča Sela,Mažoret klub Klinča Sela–Klinčaselske mažoretkinje
3. PIS - Pisarovina, Pisarovinske mažoretkinje
4. SES - Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke
5. STP – Stupnik, Stupničke mažoretkinje
6. ZAG - Zagreb, Zagrebačke mažoretkinje

formacije juniorki
1. GLI – Glina, Udruga mažoretkinja “Glinske banice”
2. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje
3. KCS –Klinča Sela,Mažoret klub Klinča Sela-Klinčaselske mažoretkinje
4. LEK – Lekenik, Udruga mažoretkinje “Lekeničke mažoretkinje”
5. PIS- Pisarovina, Pisarovinske mažoretkinje
6. SAM – Samobor, Mažoret klub Unity S
7. SES – Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke
8. STP – Stupnik, Stupničke mažoretkinje
9. ZAG – Zagreb, Zagrebačke mažoretkinje

formacije seniorki
1. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje
2. KCS –KlinčaSela,Mažoret klub Klinča Sela-Klinčaselske mažoretkinje
3. KRS - Krašić, Krašićke mažoretkinje
4. SAM – Samobor, Mažoret klub Unity S
5. SES – Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke
6. ZAG – Zagreb, Zagrebačke mažoretkinje

Smotra
KRS - Krašić, Krašićke mažoretkinje, kadetkinje i dječiji sastav
SAM – Samobor, Mažoret klub Unity S, dječiji sastav, kadetkinje
SES – Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke, mlađi juniori

solo juniorke
1. GLI – Glina, Udruga mažoretkinja “Glinske banice”
2. KCS–Klinča Sela,Mažoret klub Klinča Sela-Klinčaselske mažoretkinje
3. PIS - Pisarovina, Pisarovinske mažoretkinje
4. SAM – Samobor, Mažoret klub Unity S

solo seniorke
1. KCS–Klinča Sela, Mažoret klub Klinča Sela,Klinčaselske mažoretkinje
2. SES – Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u ovoj kategoriji neće se održati!

par juniorke
1. GLI – Glina, Udruga mažoretkinja “Glinske banice”
2. KCS –Klinča Sela,Mažoret klub Klinča Sela-Klinčaselske mažoretkinje
3. PIS- Pisarovina, Pisarovinske mažoretkinje
4. SES – Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke
5. STP – Stupnik, Stupničke mažoretkinje

par seniorke
1. KCS –Klinča Sela,Mažoret klub Klinča Sela,Klinčaselske mažoretkinje
2. SAM – Samobor, Mažoret klub Unity S
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u ovoj kategoriji neće se održati!



KVALIFIKACIJSKA LISTA (do ždrijebanja) 11. ZAGREBAČKOG ŽUPANIJSKOG PRVENSTVA

formacije kadetkinja
1. JAS - Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje
2. KCS –Klinča Sela,Mažoret klub Klinča Sela-Klinčaselske mažoretkinje
3. PIS – Pisarovina, Pisarovinske mažoretkinje
4. SES – Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke
5. STP – Stupnik, Stupničke mažoretkinje
6. ZAG – Zagreb, Zagrebačke mažoretkinje

formacije juniorki
1. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje
2. KCS– Klinča Sela,Mažoret klub Klinča Sela-Klinčaselske mažoretkinje
3. PIS – Pisarovina, Pisarovinske mažoretkinje
4. SAM – Samobor, Mažoret klub Unity S
5. SES – Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke
6. STP – Stupnik, Stupničke mažoretkinje
7. ZAG – Zagreb, Zagrebačke mažoretkinje

formacije seniorki
1. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje
2. KCS – Klinča Sela, Mažoret klub Klinča Sela-Klinčaselske mažoretkinje
3. KRS – Krašić, Krašićke mažoretkinje
4. SAM – Samobor, Mažoret klub Unity S
5. SES – Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke
6. ZGB – Zagreb, Zagrebačke mažoretkinje
solo juniorke
1. KCS–Klinča Sela,Mažoret klub Klinča Sela,Klinčaselske mažoretkinje
2. PIS – Pisarovina, Pisarovinske mažoretkinje
3. SAM – Samobor, Mažoret klub Unity S

solo seniorke
1. KCS–Klinča Sela,Mažoret klub Klinča Sela,Klinčaselske mažoretkinje
2. SES – Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u ovoj kategoriji neće se održati!

par juniorke
1. Klinča Sela, Mažoret klub Klinča Sela, Klinčaselske mažoretkinje
1. PIS - Pisarovina, Pisarovinske mažoretkinje
2. SES - Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke
4. STP – Stupnik, Stupničke mažoretkinje

par seniorke
3. KCS –Klinča Sela,Mažoret klub Klinča Sela,Klinčaselske mažoretkinje
4. SAM – Samobor, Mažoret klub Unity S
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u ovoj kategoriji neće se održati!




Prima: svi članovi HMS-a sa područja regije “Sjeverne i Istočne” Hrvatske, tj. županija:

• Varaždinska
• Krapinsko-zagorska
• Međimurska
• Brodsko-posavska
• Osiječko-baranjska
• Virovitičko-podravska
• Vukovarsko-srijemska
• Požeško-slavonska
• Koprivničko-Križevačka

Zagreb, 25. ožujka 2013.

Datum i mjesto: subota, 06.04.2013., Grubišno Polje, Sportska dvorana Osnovne škole, Hrvatskih branitelja 20
Dolazak: najkasnije do 11.30 sati (timovi koji zakasne neće moći sudjelovati na Prvenstvu)
Akreditiranje: akreditiranje i uplata startnina od 11.00 do 11.30 sati
Službeni treninzi: od 11.00 do 13.00 (defile i koreografije) i od 14.30 do 16.00 sati (koreografije)
Pravo sudjelovanja: sastavi seniorki, juniorki i kadetkinja, te solo i par natjecatelji sa prostora Sjeverne i Istočne Hrvatske za regionalno prvenstvo
Delegirani suci: Elizabeta Mikelj IDCU (delegat i glavni sudac), Ivana Ćorić CN i Jelena Raguž CL
Startnina: regionalno: sastavi 300 kn, par 150 kn, solo 75 kn; snimanje video kamerom: 100 kn
županijsko: sastavi 150 kn, par 75 kn, solo 40 kn
SVI OSTALI PODACI (borilište, izuzetno važne radnje...) POSLANI SU VAM U RASPISU NATJECANJA

Satnica:
11.00 službeni treninzi
13.00 ceremonijal otvaranja, paradni defile kadeti, juniori i seniori
14.30 stanka i službeni treninzi
16.00 koreografije kadeti, juniori i seniori
18.00 stanka
18.30 proglašenje pobjednika


KVALIFIKACIJSKA LISTA (do ždrijebanja) REGIONALNOG PRVENSTVA SJEVERNE i ISTOČNE HRVATSKE 2013.

formacije kadetkinja
1.GBP- Grubišno Polje, Mažoretkinje grada Grubišnog polja
2. NED – Nedelišće, Mažoretkinje Nedelišće
3. ILK – Ilok, Mažoretkinje grada Iloka

formacije juniorki
1.GBP- Grubišno Polje, Mažoretkinje grada Grubišnog polja
2. ORO – Oroslavje, Oroslavske mažoretkinje
3. DJK – Đakovo, Đakovačke mažoretkinje KUD Sklad
4. ILK – Ilok, Mažoretkinje grada Iloka

formacije seniorki
1.GBP- Grubišno Polje, Mažoretkinje grada Grubišnog polja
2. NED – Nedelišće, Mažoretkinje Nedelišće
3. DJK – Đakovo, Đakovačke mažoretkinje KUD Sklad

solo juniorke
1. ILK – Ilok, Mažoretkinje grada Iloka
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u ovoj kategoriji neće se održati!

solo seniorke
1.NED - Nedelišće, Mažoretkinje Nedelišća
2. GBP- Grubišno Polje, Mažoretkinje grada Grubišnog polja
3. DJK – Đakovo, Đakovačke mažoretkinje KUD Sklad

par seniorke
1. DJK – Đakovo, Đakovačke mažoretkinje KUD Sklad
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u ovoj kategoriji neće se održati!

smotra
ORO – Oroslavje, Oroslavske mažoretkinje – kadetkinje
ILK – Ilok, Mažoretkinje grada Iloka – dječiji sastav


KVALIFIKACIJSKA LISTA PRVENSTVA OSIJEČKO - BARANJSKE ŽUPANIJE 2013.
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12. stavak 1. Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u formaciji kadetkinja, juniorki, seniorki te neformacijama: solo juniorke, solo seniorke, par juniorke i par seniorke neće se održati!


KVALIFIKACIJSKA LISTA PRVENSTVA KRAPINSKO - ZAGORSKE ŽUPANIJE 2013.
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12. stavak 1. Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u formaciji kadetkinja, juniorki, seniorki te neformacijama: solo juniorke, solo seniorke, par juniorke i par seniorke neće se održati!


- 09:07 - Komentari (28) - Isprintaj - #

26.03.2013., utorak

REZULTATI REGIONALNOG PRVENSTVA ZAPADNE I JUŽNE HRVATSKE 2013.

FORMACIJA SENIORKE
1. Pula
1. Rijeka (Pula 479, Rijeka 480,5 bodova)
3. Ogulin
4. Karlovac
5. Gospić

FORMACIJA JUNIORKE:
1. Pula
2. Kali
3. Karlovac
4. Gospić

FORMACIJA KADETKINJE:
1. Pula
2. Ogulin
3. Karlovac
4. Umag

SOLO SENIORKE:
1. Rijeka
2. Pula
3. Ogulin
4. Karlovac
5. Gospić

DUO SENIORKE:
1. Rijeka
2. Pula
3. Karlovac
4. Gospić





Zagreb, 22. ožujka 2013.

Temeljem članka 10. stavak 1. Statuta HMS-a Upravni odbor je donio

ODLUKU 130323
O PRIDRUŽENOM ČLANSTVU U HMS-u


Upravni odbor je sa 5 glasova «za» i jednim suzdržanim glasom (Željka Maksan, Pakoštane) odlučio da se prima u pridruženo članstvo OTO – Otočac, Gađanke Otočac. Skupština HMS-a odlučivati će na idućoj sjednici o punpravnom članstvu.


Elizabeta Mikelj IDCU
predsjednica HMS-a


- 14:35 - Komentari (13) - Isprintaj - #

21.03.2013., četvrtak

KVALIFIKACIJSKA LISTA ZA REGIONALNO PRVENSTVO ZAPADNE I JUZNE HRVATSKE 2013.

Prima: svi članovi HMS-a sa područja regije “Zapadne i Južne” Hrvatske, t.j. županija:
• Dubrovačko-neretvanska
• Zadarska
• Ličko-senjska
• Splitsko-dalmatinska
• Istarska
• Primorsko-goranska
• Šibensko-kninska
• Karlovačka

Zagreb, 20. ožujka 2013.

Datum i mjesto: nedjelja, 24.03.2013. Pula, Sportska dvorana OŠ ”Veli vrh”, Josipa Zahtila 1
Dolazak: najkasnije do 11.30 sati (timovi koji zakasne neće moći sudjelovati na Prvenstvu)
Akreditiranje: akreditiranje i uplata startnina od 11.00 do 11.30 sati
Službeni treninzi: od 11.00 do 13.00 (defile i koreografije) i od 14.30 do 16.00 sati (koreografije)
Pravo sudjelovanja: sastavi seniorki, juniorki i kadetkinja, te solo i par natjecatelji sa prostora Zapadne Hrvatske za regionalno prvenstvo te Istarske županije za županijsko prvenstvo (lokalno prvenstvo)
Delegirani suci: Elizabeta Mikelj IDCU (galvni sudac i delegat), Ivana Borgudan ICN, Nataša Puhalo ICN
Startnina: regionalno: sastavi 300 kn, par 150 kn, solo 75 kn; snimanje video kamerom: 100 kn
županijsko: sastavi 150 kn, par 75 kn, solo 40 kn
Napomena: Regionalno prvenstvo Južne Hrvatske spojeno je u Regionalno prvenstvo Zapadne Hrvatske radi premalog broja prijavljenih timova

SVI OSTALI PODACI (borilište, izuzetno važne radnje...) POSLANI SU VAM U RASPISU NATJECANJA
Satnica:

11.00 službeni treninzi
13.00 ceremonijal otvaranja, paradni defile kadeti, juniori i seniori
14.30 stanka i službeni treninzi
16.00 koreografije kadeti, juniori i seniori
18.00 stanka
18.30 proglašenje pobjednika


KVALIFIKACIJSKA LISTA (do ždrijebanja) REGIONALNOG PRVENSTVA ZAPADNE I JUŽNE HRVATSKE 2013.

formacije kadetkinja
1. KAR – Karlovac, Karlovačke mažoretkinje
2. OGL – Ogulin, Ogulinske mažoretkinje „Društvo naša djeca”
3. PUL - Pula, Pulske mažoretkinje
4. UMG – Umag, Umaške mažoretkinje

formacije juniorki
1. KAR – Karlovac, Karlovačke mažoretkinje
2. GSP – Gospić, Gospićke mažoretkinje
3. KAL - Kali, Mažoretkinje otoka Ugljana
4. PUL - Pula, Pulske mažoretkinje

formacije seniorki
1. KAR – Karlovac, Karlovačke mažoretkinje
2. GSP – Gospić, Gospićke mažoretkinje
3. OGL – Ogulin, Ogulinske mažoretkinje “Društvo naša djeca”
4. PUL - Pula, Pulske mažoretkinje
5. RIJ – Rijeka – Prve Riječke mažoretkinje

smotra
Labin – kadetkinje
Umag – dječiji sastav
Halubajke Viškovo - seniorke

solo juniorke
1. KAL - Kali, Mažoretkinje otoka Ugljana
2. GSP – Gospić, Gospićke mažoretkinje
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u ovoj kategoriji neće se održati!

solo seniorke
1. KAR – Karlovac, Karlovačke mažoretkinje
2. GSP – Gospić, Gospićke mažoretkinje
3. OGL – Ogulin, Ogulinske mažoretkinje “Društvo naša djeca”
4. PUL – Pula, Pulske mažoretkinje
5. RIJ – Rijeka – Prve Riječke mažoretkinje

par juniorke
1. KAL - Kali, Mažoretkinje otoka Ugljana
2. GSP – Gospić, Gospićke mažoretkinje
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u ovoj kategoriji neće se održati!

par seniorke
1. KAR – Karlovac, Karlovačke mažoretkinje
2. GSP – Gospić, Gospićke mažoretkinje
3. PUL – Pula, Pulske mažoretkinje
4. RIJ – Rijeka – Prve Riječke mažoretkinje

KVALIFIKACIJSKA LISTA (do ždrijebanja) PRVENSTVA ISTARSKE ŽUPANIJE 2013.
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u kategorijama formacija kadetkinja, juniorki, seniorki te neformacijama solo juniorke, solo seniorke, par juniorke i par seniorke neće se održati!

KVALIFIKACIJSKA LISTA (do ždrijebanja) PRVENSTVA ZADARSKE ŽUPANIJE 2013.
Zbog nedovoljnog broja prijava (članak 12.stavak 1.Natjecateljskog pravilnika) natjecanje u kategorijama formacija kadetkinja, juniorki, seniorki te neformacijama solo juniorke, solo seniorke, par juniorke i par seniorke neće se održati!



Alen Šćuric, izvršni direktor HMS-a


- 17:02 - Komentari (25) - Isprintaj - #

13.03.2013., srijeda

SPAJAJU SE JUZNA I ZAPADNA HRVATSKA, TE SJEVERNA I ISTOČNA

PRVENSTVA KOJA ĆE SE ODRŽATI:

24.3. Pula - REGIONALNO PRVENSTVO ZAPADNE I JUŽNE HRVATSKE
- pridodaje mu se Regionalno prvenstvo Južne Hrvatske koje se neće održati radi nedovoljnog broja prijava

6.4. Grubišno Polje - REGIONALNO PRVENSTVO SJEVERNA HRVATSKE
- pridodaje mu se Regionalno prvenstvo Istočne Hrvatske temeljem odluke Upravnog odbora

7.4. Pisarovina - REGIONALNO PRVENSTVO SREDIŠNJE HRVATSKE
- Održat će se i Zagrebačko županijsko prvenstvo



NEĆE SE ODRŽATI:
Regionalno prvenstvo Južne Hrvatske zbog nedovoljnog broja prijava i isto će se spojiti sa Zapadnom Hrvatskom.

Regionalno prvenstvo Istočne Hrvatske zbog nedovoljnog broja prijava u 4 od 7 kategorija i isto će se spojiti sa Sjevernom Hrvatskom.

Sudionici iz Južne Hrvatske i Istočne Hrvatske nemaju obvezu sudjelovanja na ovim spojenim prvenstvima i to za njih nema nikakvih posljedica (mogu sudjelovati na Državnom prvenstvu), osim što će morati plačati duplu starninu na Državnom prvenstvu (ako pak sudjeluju na ovom zajedničkom natjecanju ne plačaju duplu startninu).



OBVEZE SUDIONIKA IZ ISTOČNE I JUŽNE HRVATSKE
Sudionici iz Južne Hrvatske moraju do 17.3. poslati obavijest hoće li sudjelovati na Regionalnom prvenstvu Zapadne i Južne Hrvatske u Puli, 24.3.

Sudionici iz Istočne Hrvatske moraju do 24.3. poslati obavijest hoće li sudjelovati na Regionalnom prvenstvu Sjeverne i Istočne Hrvatske u Grubišnom Polju, 6.4. (ovisno o odluci Upravnog odbora spajaju li se ova prvenstva, a koja će se znati sutra)!

- 16:51 - Komentari (11) - Isprintaj - #

04.03.2013., ponedjeljak

RASPISI REGIONALNIH PRVENSTAVA

REDOVNI ROKOVI ZA IZDAVANJE NATJECATELJSKIH ISKAZNICA (prije regionalnih prvenstava)

- do 15.3. redovna cijena (25 kn za novu iskaznicu, 20 za preregistraciju, 15 za promjenu dobnog razreda)
- od 16.3. do dan prije prvenstva za izdavanje nakon toga roka +50% (37,50 kn za novu iskaznicu, 30 kn za preregistraciju, 22,5 kn za promjenu dobnog razreda)
- na dan natjecanja +100% (50 kn za novu iskaznicu, 40 kn za preregistraciju, 30 kn za promjenu dobnog razreda)




RASPISI REGIONALNIH PRVENSTAVA


Prima: svi članovi HMS-a sa područja Istočne regije, t.j. županija:
• Brodsko-posavska
• Osiječko-baranjska
• Virovitičko-podravska
• Vukovarsko-srijemska
• Požeško-slavonska

Osobno: predsjedniku, tajniku, voditelju, manageru ili treneru sastava

Zagreb, 22. veljače 2013.

RASPIS REGIONALNOG PRVENSTVA ISTOČNE HRVATSKE,
PRVENSTVA VUKOVARSKO-SRIJEMSKE ŽUPANIJE, i PRVENSTVA OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE
Ilok, 23.03.2013.


Datum i mjesto: subota, 23.03.2013. – Sportska dvorana srednje škole Ilok, Matije Gupca 168
Dolazak: najkasnije do 11.30 sati (timovi koji zakasne neće moći sudjelovati na Prvenstvu)
Akreditiranje: akreditiranje i uplata startnina od 11.00 do 11.30 sati
Službeni treninzi: od 11.00 do 13.00 (defile i koreografije) i od 14.30 do 16.00 sati (koreografije)
Pravo sudjelovanja: sastavi seniorki, juniorki i kadetkinja, te solo i par natjecatelji sa prostora Istočne Hrvatske za regionalno prvenstvo, Vukovarsko-srijemske županije za županijsko prvenstvo (lokalno prvenstvo), Osiječko-baranjske županije za županijsko prvenstvo (lokalno prvenstvo)
Delegirani suci: biti će obznanjeni u kvalifikacijskim listama
Startnina: regionalno: sastavi 300 kn, par 150 kn, solo 75 kn; snimanje video kamerom: 100 kn
županijsko: sastavi 150 kn, par 75 kn, solo 40 kn
Satnica:

11.00 službeni treninzi
13.00 ceremonijal otvaranja, paradni defile kadeti, juniori i seniori
14.30 stanka i službeni treninzi
16.00 koreografije kadeti, juniori i seniori
18.00 stanka
18.30 proglašenje pobjednika

IZUZETNO VAŽNE RADNJE KOJE MORA OBAVITI SVAKI SASTAV
(u protivnom slučaju postoji velika mogućnost diskvalifikacije ili sankcija)
1. Doći na akreditiranje najkasnije do 11.30 sati
2. Za svaku mažoretkinju ponijeti natjecateljsku iskaznicu, jer ukoliko delegat ili suci ustanove da neka mažoretkinja istu nema sastav će biti diskvalificiran.
3. Uzeti sa sobom glazbu za paradni defile i koreografiju na CD-u
4. Pridržavati se odredbi Statuta, pravilnika i odluka HMS-a.
5. Pridržavati se naputaka sudaca, delegata, osiguranja i službenih osoba.



Prima: svi članovi HMS-a sa područja regije Zapadne Hrvatske, t.j. županija:
• Ličko-senjska
• Karlovačka

• Istarska
• Primorsko-goranska

Zagreb, 22. veljače 2013.

RASPIS REGIONALNOG PRVENSTVA ZAPADNE HRVATSKE i PRVENSTVA ISTARSKE ŽUPANIJE 2013.
Pula, 24.03.2013.


Datum i mjesto: nedjelja, 24.03.2013. Pula, Sportska dvorana OŠ ”Veli vrh”, Josipa Zahtila 1
Dolazak: najkasnije do 11.30 sati (timovi koji zakasne neće moći sudjelovati na Prvenstvu)
Akreditiranje: akreditiranje i uplata startnina od 11.00 do 11.30 sati
Službeni treninzi: od 11.00 do 13.00 (defile i koreografije) i od 14.30 do 16.00 sati (koreografije)
Pravo sudjelovanja: sastavi seniorki, juniorki i kadetkinja, te solo i par natjecatelji sa prostora Zapadne Hrvatske za regionalno prvenstvo te Istarske županije za županijsko prvenstvo (lokalno prvenstvo)
Delegirani suci: biti će obznanjeni u kvalifikacijskim listama
Startnina: regionalno: sastavi 300 kn, par 150 kn, solo 75 kn; snimanje video kamerom: 100 kn
županijsko: sastavi 150 kn, par 75 kn, solo 40 kn
Satnica:

11.00 službeni treninzi
13.00 ceremonijal otvaranja, paradni defile kadeti, juniori i seniori
14.30 stanka i službeni treninzi
16.00 koreografije kadeti, juniori i seniori
18.00 stanka
18.30 proglašenje pobjednika
IZUZETNO VAŽNE RADNJE KOJE MORA OBAVITI SVAKI SASTAV
(u protivnom slučaju postoji velika mogućnost diskvalifikacije ili sankcija)
1. Doći na akreditiranje najkasnije do 11.30 sati
2. Za svaku mažoretkinju ponijeti natjecateljsku iskaznicu, jer ukoliko delegat ili suci ustanove da neka mažoretkinja istu nema sastav će biti diskvalificiran.
3. Uzeti sa sobom glazbu za paradni defile i koreografiju na CD-u
4. Pridržavati se odredbi Statuta, pravilnika i odluka HMS-a.
5. Pridržavati se naputaka sudaca, delegata, osiguranja i službenih osoba.



Prima: svi članovi HMS-a sa područja regije Južne Hrvatske, t.j. županija:
• Dubrovačko-neretvanska
• Zadarska

• Splitsko-dalmatinska
• Šibensko-kninska

Zagreb, 25. veljače 2013.

RASPIS REGIONALNOG PRVENSTVA JUŽNE HRVATSKE i PRVENSTVA ZADARSKE ŽUPANIJE 2013.
Biograd n/m, 06.04.2013.


Datum i mjesto: subota, 06.04.2013., Biograd n/m – Sportska dvorana OŠ ”Biograd”, Ulica dr. Franje Tuđmana 27
Dolazak: najkasnije do 11.30 sati (timovi koji zakasne neće moći sudjelovati na Prvenstvu)
Akreditiranje: akreditiranje i uplata startnina od 11.00 do 11.30 sati
Službeni treninzi: od 11.00 do 13.00 (defile i koreografije) i od 14.30 do 16.00 sati (koreografije)
Pravo sudjelovanja: sastavi seniorki, juniorki i kadetkinja, te solo i par natjecatelji sa prostora Južne Hrvatske za regionalno prvenstvo i Zadarske županije za županijsko prvenstvo (lokalno prvenstvo)
Delegirani suci: biti će obznanjeni u kvalifikacijskim listama
Startnina: regionalno: sastavi 300 kn, par 150 kn, solo 75 kn; snimanje video kamerom: 100 kn
županijsko: sastavi 150 kn, par 75 kn, solo 40 kn
Satnica:
11.00 službeni treninzi
13.00 ceremonijal otvaranja, paradni defile kadeti, juniori i seniori
14.30 stanka i službeni treninzi
16.00 koreografije kadeti, juniori i seniori
18.00 stanka
18.30 proglašenje pobjednika
IZUZETNO VAŽNE RADNJE KOJE MORA OBAVITI SVAKI SASTAV
(u protivnom slučaju postoji velika mogućnost diskvalifikacije ili sankcija)
1. Doći na akreditiranje najkasnije do 11.30 sati
2. Za svaku mažoretkinju ponijeti natjecateljsku iskaznicu, jer ukoliko delegat ili suci ustanove da neka mažoretkinja istu nema sastav će biti diskvalificiran.
3. Uzeti sa sobom glazbu za paradni defile i koreografiju na CD-u
4. Pridržavati se odredbi Statuta, pravilnika i odluka HMS-a.
5. Pridržavati se naputaka sudaca, delegata, osiguranja i službenih osoba.



Prima: svi članovi HMS-a sa područja regija Sjeverne Hrvatske, t.j. županija:
• Bjelovarsko-bilogorska
• Varaždinska
• Krapinsko-zagorska
• Međimurska
• Koprivničko-Križevačka

Osobno: predsjedniku, tajniku, voditelju, manageru ili treneru sastava

Zagreb, 25. veljače 2013.

RASPIS REGIONALNOG PRVENSTVA SJEVERNE HRVATSKE i
PRVENSTVA KRAPINSKO ZAGORSKE ŽUPANIJE 2013.
Grubišno Polje, 06.04.2013.


Datum i mjesto: subota, 06.04.2013., Grubišno Polje, Sportska dvorana Osnovne škole, Hrvatskih branitelja 20
Dolazak: najkasnije do 11.30 sati (timovi koji zakasne neće moći sudjelovati na Prvenstvu)
Akreditiranje: akreditiranje i uplata startnina od 11.00 do 11.30 sati
Službeni treninzi: od 11.00 do 13.00 (defile i koreografije) i od 14.30 do 16.00 sati (koreografije)
Pravo sudjelovanja: sastavi seniorki, juniorki i kadetkinja, te solo i par natjecatelji sa prostora Sjeverne Hrvatske za regionalno prvenstvo, te Krapinsko-zagorske županije za županijsko prvenstvo (lokalno prvenstvo)
Delegirani suci: biti će obznanjeni u kvalifikacijskim listama
Startnina: regionalno: sastavi 300 kn, par 150 kn, solo 75 kn; snimanje video kamerom: 100 kn
županijsko: sastavi 150 kn, par 75 kn, solo 40 kn

Satnica:

11.00 službeni treninzi
13.00 ceremonijal otvaranja, paradni defile kadeti, juniori i seniori
14.30 stanka i službeni treninzi
16.00 koreografije kadeti, juniori i seniori
18.00 stanka
18.30 proglašenje pobjednika


IZUZETNO VAŽNE RADNJE KOJE MORA OBAVITI SVAKI SASTAV
(u protivnom slučaju postoji velika mogućnost diskvalifikacije ili sankcija)
1. Doći na akreditiranje najkasnije do 11.30 sati
2. Za svaku mažoretkinju ponijeti natjecateljsku iskaznicu, jer ukoliko delegat ili suci ustanove da neka mažoretkinja istu nema sastav će biti diskvalificiran.
3. Uzeti sa sobom glazbu za paradni defile i koreografiju na CD-u
4. Pridržavati se odredbi Statuta, pravilnika i odluka HMS-a.
5. Pridržavati se naputaka sudaca, delegata, osiguranja i službenih osoba.



Prima: svi članovi HMS-a sa područja regije Središnje Hrvatske, t.j. županija:
• Grad Zagreb
• Sisačko-moslavačka
• Zagrebačka

Zagreb, 25. veljače 2013.

RASPIS 11. REGIONALNOG PRVENSTVA SREDIŠNJE HRVATSKE I
11. ZAGREBAČKOG ŽUPANIJSKOG PRVENSTVA
Pisarovina 07.04.2013.


Datum i mjesto: nedjelja, 07.04.2013., Sportska dvorana – uz Osnovnu školu, Pisarovina
Dolazak: najkasnije do 11.00 sati (timovi koji zakasne neće moći sudjelovati na Prvenstvu)
Akreditiranje: akreditiranje i uplata startnina od 10.30 do 11.00 sati
Službeni treninzi: od 10.00 do 12.00 (defile i koreografije) i od 14.00 do 16.00 sati (koreografije)
Pravo sudjelovanja: sastavi seniorki, juniorki i kadetkinja, te solo i par natjecatelji sa prostora Središnje Hrvatske za regionalno prvenstvo, te Grada Zagreba i Zagrebačke županije za županijsko prvenstvo (lokalno prvenstvo)
Delegirani suci: biti će obznanjeni u kvalifikacijskim listama
Startnina: regionalno: sastavi 300 kn, par 150 kn, solo 75 kn; snimanje video kamerom: 100 kn
županijsko: sastavi 150 kn, par 75 kn, solo 40 kn
Satnica:

10.00 službeni treninzi
12.00 ceremonijal otvaranja, paradni defile kadeti, juniori i seniori
14.00 stanka i službeni treninzi
16.00 koreografije kadeti, juniori i seniori
18.00 stanka
19.00 proglašenje pobjednika

IZUZETNO VAŽNE RADNJE KOJE MORA OBAVITI SVAKI SASTAV
(u protivnom slučaju postoji velika mogućnost diskvalifikacije ili sankcija)
1. Doći na akreditiranje najkasnije do 11.00 sati
2. Za svaku mažoretkinju ponijeti natjecateljsku iskaznicu, jer ukoliko delegat ili suci ustanove da neka mažoretkinja istu nema sastav će biti diskvalificiran.
3. Uzeti sa sobom glazbu za paradni defile i koreografiju na CD-u
4. Pridržavati se odredbi Statuta, pravilnika i odluka HMS-a.
5. Pridržavati se naputaka sudaca, delegata, osiguranja i službenih osoba.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ŽELITE LI KOMENTIRATI OVAJ POST UČINITE TO OVDJE:
1. pritisnite natpis "komentiraj"
2. kada vam se otvori novi prozor pritisnite kružić pokraj "anonimac"
3. upišite svoj nadimak
4. napišite komentar
5. pritisnite tipku "POŠALJI"



- 12:03 - Komentari (6) - Isprintaj - #

<< Prethodni mjesec | Sljedeći mjesec >>

Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Bez prerada.

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se