četvrtak, 27.03.2008.

Žnk Mladost Ždralovi - Žnk Plamen Križevci 3:3


Znam da kasnim jedno mjesec dana al drugu temu za pisat ne mogu nać, tak da trpite.
oprostit ćete mi ako ovo ne bude bog zna kak napisano jer mi se ne da mislit na pranicima smo, a i mozak sam pustila negdje na pašu, pa nikak da ga nađem =)


Dakle, jednog lijepog sunčanog dana igrali smo prvu prijateljsku utakmicu protiv naših najdražih i najbližih suparnica, Znam da ste pogodili - da, Križevci. Kao što rekoh bio je sunčan dan, a utakmica igrana na pomoćnom terenu u Ždralovima. Ujedno je to bila i prva utakmica pod vodstvom novog trenera Dražena Ivanušeca. Na treninzima se počelo vrlo ozbiljno raditi, vratilo se dosta cura i formirana je ekipa za prvenstvo. Prva pripremna utakmica je pokazala da u narednih sedam utakmica prvenstva možemo očekivati veliku borbu za ukupnu prvenstvenu pobjedu, a velika očekivanja pala su i na hrvatski kup, koji će se igrati na razini naše lige.

Za Mladost su nastupili: Martina Đukanović, Ivana Kos, Ana Lekić, Antonija Pavlić, Ivona Orlović, Katarina Kolarić, Josipa Kovačević, Petra Ćurić, Marija Blažinčić, Petra Vinicki, Anđela Ćurić, Zorana Štrbac, Ines Banić, mislim da je to to...žao mi je ak sam nekog zaboravila.

Prvih pola sata igre potpuno smo dominirali terenom te je ekipa Plamena tek nekoliko puta neuspješno ugrozila našu golmanicu Martinu Đukanović. Prvi pogodak postiže Petra Ćurić lijepim volejem sa ruba šesnaesterca, na asistenciju Anđele Ćurić. Malo kasnije sudac poništava regularni gol Anđele Ćurić te se Plamen uspijeva vratiti i preokrenuti rezultat na 2:1, ponajviše zaslugom odlične Leonarde Balog, ali i naše Katarine Kolarić koja je jednu na prvi pogled bezopasnu loptu spremila u vlastitu mrežu.

Drugo poluvrijeme ponovno krećemo silovito i uspjevamo izjednačiti lijepim pogotkom iz slobodnog udarca ponovno Petre Ćurić koja je tako zaslužila i epitet igrača utakmice. Pri rezultatu 2:2, Anđela Ćurić lijepo prolazi i zabija za 3:2, ali u posljednjim se trenutcima utakmice Plamen preko Leonarde Balog vraća, silovito napada, te uspijeva izjednačiti na 3:3. Rezultat se do kraja nije mjenjao.

Danas u 16:00 h odigrat ćemo i drugu, a ujedno i posljednju pripremnu utakmicu - sa dečkima '94 godište također iz Ždralova, prije nedjeljnog ogleda sa Oazom Mladost - kada počinje i nastavak prvenstva. Utakmica će se odigrati u nedjelju 30.03.2008 u 14 h na igralištu u Ždralovima.

27.03.2008. u 12:01 • 5 KomentaraPrint#

<< Prethodni mjesec | Sljedeći mjesec >>

Komentari da/ne?
--------> POCETNA
--------> O KLUBU
--------> VIJESTI
--------> IGRACICE
--------> UTAKMICE
--------> RASPORED
--------> LIGA
--------> GALERIJA SLIKA
--------> STATISTIKE

ZADNJA UTAKMICA

PLAMEN-MLADOST
Rezultat:3:4

SLJEDEĆA UTAKMICA

Zimska stanka
users online



KLUPSKI STRIJELCI


1) Anđela Ćurić- 40 pogotka
2) Petra Ćurić- 15 pogodaka
3) Antonija Pavlić- 8 pogodaka
4) Petra Vinicki - 6 pogodaka
5) Marija Blažinčić- 6 pogotka
6) Josipa Kovačević- 1 pogodak
7) Maja Kosanović- 2 pogotka

MALI NOGOMET


1) Antonija Pavlić- 8 pogodaka
2) Anđela Ćurić- 7 pogodaka
3) Maja Kosanović- 1 pogodak

Prvenstvo: Zimska stanka

Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
Novaplus.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv