ODIGRANO 3. KOLO ŽUPANIJSKE LIGE ZA DJEVOJČICE 1996.GODIŠTE

"Vinodol" - "Liburnija I" 6 : 9

Za "Vinodol" su igrale: Mataija, Nježić, Lekaj 2 (2), Kocmanić, Halepović, Komadina, Mešinović 3, Papić 1, Smolčić, Begčević, Katunar, Smoljan
Trener: Ljerka Krajnović

Iako je želja za pobjedom bila i više nego izražena naše curke su "izgorile" u nastojanju da zabilježe i treću uzastopnu pobjedu izgubivši nes(p)retno od "Liburnije I". Da je utakmica nes(p)retno izgubljena govori i podatak da su naše Iskrice vodile 2 : 1, pa 3 : 2, te su na poluvrijeme otišle sa rezultatom 4 : 3 za "Liburniju". Početkom drugog poluvremena "Liburnija" odlazi na 3 gola razlike no tada naše curke stišću zube i u 26-toj minuti susreta dolazi do željenog izjednačenja.
No tada, splet nes(p)retnih okolnosti (tehničke greške, suđenje koje ne želimo komentirati) donosi pobjedu "Liburniji".
Mora se naglasiti da su cure odigrale utakmicu hendikepirane izostankom najboljeg strijelca ŽRK "Vinodol" Lee Petrinović SmileyCentral.com koja se razboljela 2 dana prije utakmice i kojoj želimo što skoriji oporavak i povratak na teren.