Žrk Vinodol

10.05.2008., subota

ŽUPANIJSKI PRVACI - DJEVOJČICE ŽRK "VINODOL" ROĐENE 1997.GODINE

Danas je u dvorani OŠ “Ivan Mažuranić” odigrano posljednje kolo Županijske lige u minirukometu za djevojčice rođene 1997.g. i mlađe. Naše su ISKRICE pobjedama protiv prve ekipe “Orijent-Persoflexa”, rezultatom 31:10 ( poluvrijeme 17:2 ) i druge ekipe “Orijenta” 23:14 ( poluvrijeme 11:8 ), postale ŽUPANIJSKE PRVAKINJE u svom uzrastu.

JEDINE I PRAVE ISKRICE MALE

- 16:41 - Komentari (0) - Isprintaj - #

ŽUPANIJSKI PRVACI - DJEVOJČICE ŽRK "VINODOL II" ROĐENE 1998.GODINE

Dana 06.04.2008.godine u dvorani SŠ "Dr. Antun Barac”, Crikvenica, naše su djevojčice odigrale posljednje utakmice Županijske lige u minirukometu za djevojčice rođene 1998.g. i mlađe. Naše su ISKRICE bez ijedne izgubljene utakmice osvojile Županijsko prvenstvo.

- 16:07 - Komentari (0) - Isprintaj - #

09.05.2008., petak

Dana 10.05.2008.godine (subota), s početkom u 10:30 sati, u dvorani OŠ "Ivan Mažuranić" Novi Vinodolski naše ISKRICE odigrat će posljednje dvije utakmice Županijskog prvenstva u mini rukometu za 1997. godište i mlađe.

Pozivamo sve simpatizere našeg kluba da dođu podržat naše curke kojima bi pozitivan rezultat iz obje utakmice donio naslov županijskih prvakinja.

- 12:00 - Komentari (1) - Isprintaj - #

08.05.2008., četvrtak

UVJERLJIVO PROTIV ŽRK "RAB"

Ostvarena je još jedna pobjeda, te napravljen još jedan korak do osvajanja prvog mjesta u Županijskoj ligi mini rukometa za djevojčice 1997. godište i mlađe. U unaprijed odigranoj utakmici svladan je ŽRK "Rab" rezultatom 25 : 12 ( poluvrijeme 14 : 7 ).

U sastavu ŽRK "Vinodol" nastupile su: Starčević, Lekaj 6, Vergić 2, Papić 3, Nježić 4, Kocmanić 2, Filipović 2, Butorac 1, Tomić 5, Filipović M., Butković, Martulaš, Buneta, trener Dalibor Tomić Dado.

Iako konačni rezultat to ne govori, u utakmicu se ušlo sa dosta nervoze, te se do rezultata 6 : 4 za "Vinodol" igralo gol za gol. Tada se "bude" naše perjanice Marijeta Lekaj puknucu i Ana Papić wave, te do poluvremena uspijevaju posložiti kockice u obrani i napadu i poluvrijeme završiti u našu korist sa rezultatom 14 : 7.

Ono što nas posebno veseli su curice rođene 1999.godine koje su svojom igrom uvelike doprinjele ovoj pobjedi. To su vratarka Aneta Starčević pjeva koja je u jednom trenutku zaključala vrata svojeg gola, te nije dala Rabljankama da nam se više približe, kao i naš Red Killer - Iva Tomić burninmad koja je svojom srčanošću u obrani i mirnom rukom u napadu ( 5 golova ) nosila naš klub do pobjede.

Čestitamo cure, te se nadamo da ćete nam i u subotu nakon posljednje dvije utakmice Županijskog prvenstva prirediti novo veselje, te osvajanjem prvog mjesta učiniti nas još ponosnijima. party

- 20:38 - Komentari (0) - Isprintaj - #

07.05.2008., srijeda

Dana 08.05.2008.godine (četvrtak), u dvorani OŠ "Ivan Mažuranić" Novi Vinodolski, sa početkom u 16:00 sati, odigrati će se službena utakmica Županijskog prvenstva u mini rukometu za djevojčice godište 1997. između ŽRK "Vinodol" i ŽRK "Rab".

Pozivamo sve zainteresirane da svojim dolaskom na utakmicu podrže naše djevojčice.

- 16:24 - Komentari (5) - Isprintaj - #