body Enchy... body

srijeda, 07.01.2009.

Pozdrav!

Kako ste svi? Ja malo onak-onak. Mislim OK sam ali malo mi je dosadno. I žao mi je jučer zbog Ivičinog drugog mjesta na Sljemenu. Ubila bih onog jadnog Grangea. Šta se uvjek ugura gdje ne treba. Pa šta su Hrvati osuđeni na DRUGO MJESTO na Sljemenu. Svom Sljemenu!!!! Prije 2 godine Ana Jelušić druga, prošle godine Ivica drugi, ove Janica druga u utrci legendi i Ivica u muškom slalomu. 4 puta Hrvati su bili drugi na Sljemenu, ali ja ipak mislim da svi trebamo biti ponosni na Ivicu i ostale skijaše. Mladi Dalibor Šamšal jučer je osvojio prve bodove u Svjetskom kupu. Bio je 22. Bravo Dalibor. U prvoj vožnji bio je 11. Sam je rekao da je u drugoj išao na sigurno. U 1. vožnji na prvom prolazu kasnio je 0.70, drugom 0.60 i u cilj je ušao sa 1.06 zaostatka za vodećim Grangeom. On i Natko Zrnčić-Dim, koji jučer nije završio utrku nakon odličnog prolaznog vremena (0.53), su budućnost hrvatskog muškog skijanja. Ali ne treba zaboraviti Danka Marinellija i Ivana Ratkića, koji su jučer osvojili 38. i 39. mjesto.Treba napomenuti da Natko već ima jedno postolje, 3. mjesto u superkombinaciji u Val d¨Isereu prošle godine kada je Ivica bio drugi! A ima i 9. mjesto u Superkombinaciji u Wengenu, prošle godine. Ove godine u Val d Isereu je bio 10, a Ivica nakon prolaza koji mu je osiguravao pobjedu je pao. Ili odustao točnije. A evo i rezultata...(u idućem postu)

-13:12 - Komentiraj ( 0 ) Print - #