09.11.2008., nedjelja

Razgovor:Bojan Pajtić

Dobro vece Gospodine!
Obraćam Vas se sa zahtevom da ako ste u mogućnosti pomognete oko odlaska naših takmičara na Balkansko prvenstvo u Amaterskoj Radio Goniometriji (ARG) koje se ove godine održava u Skopju - Makedonija.
Ovo je jedna veoma lepa tehničko sportska disciplina, koja se sastoji u pronalaženju skrivenih radio predajnika, u zavisnosti od nivo takmičenja, zatim orjentacije i izuzetne kondicione pripremljenosti.
Nažalost Naš Savez Radioamatera Srbije nije u mogućnosti da nam isfinansira odlazak i boravak na ovom značajnom Medjunarodnom takmičenju, a mi kao takmičari imamo volje i želje da učestvujemo na njemu, ići možemo samo uz uslov da nadjemo neke od Sponzora koji će biti spremni da nam izadju u susret i pomognu. Nažalost to saopštenje su nam nedavno poslali, a mi smo vec takmičare koji su stekli pravo odlaska na Balkansko prvenstvo odavno pripremali. Pošto je trka u subotu 30.06. i nedelju 01.07.2007. godine u Skopju te nemamo baš "puno vremena" zato smo se obratili Vama, ako ste u mogućnosti da nam pomognete.
Pa, predstavit ću se zovem se Major Ištvan, 1964. živim u Bezdanu, opština Sombor, kraj Dunava, tromeđa Hrvatske-Madjarske-Srbije, po zanimanju diplomirani ekonomista. Goniometrijom se bavim rekreativno od 1986. godine, sa značajnim rezultatima na Međunarodnim i državnim takmičenjima, višestruki državni prvak, i osvajač prvih i drugih mesta na domaćim i Medjunarodnim takmičenjima. Ove godine na Medjunarodnom takmičenju PrvenstvoBudimpeste, kod TAtabanje Madjarska krajem maja osvojio dve srebrne medalje u pojedinačnoj konkurenciji svoje kategorije M-40.
Kao takmičar i trener ARG ekipe uspeo sam stvoriti višestruke državne prvake u ovom sportu a i sada ih imamo to su: Nadj Silard, 1989. i Balog Dominik 1990, oba su juniora i nadolazeće pionire Balog Eliot 1993. i Sabo Kornel 1993.
Pa bismo, ako uspemo dobiti finansijska sredstva ili da nam sponzori obezbede vozne karte povratne od Sombora-Skopja, učestvovali na ovom za nas značajnom Medjunarodnom takmičenju.
U pitanju je odlazak 4 takmičara. Orjentaciona cena prevoza SU-Skopje po takmičaru iznosi 3,071,00 dinar a boravak, prijave,i takmičenje 26 Eura.
Bilo bi nam jako drago da u skladu sa Vasim mogućnostima pomognete, da ovi mladi takmičari učestvuju na trkama, ali ako to niste u mogućnosti nema ljutnje, možda pokušamo drugi put. Hvala i svako dobro.
- 00:27 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Support Wikipedia!

< studeni, 2008 >
P U S Č P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Prosinac 2008 (1)
Studeni 2008 (9)
Listopad 2008 (11)
Rujan 2008 (10)
Kolovoz 2008 (8)

Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
Novaplus.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv

Komentari On/Off

Sadržaj s Wikipedije koji obično biva obrisan zbog "neprimjerenosti", a ovdje je objavljen (ako se stigne pokupit prije nego netko obriše) zbog svoje "humoristične" naravi. Autori su uglavnom anonimni suradnici, koji su najvjerojatnije dobili nadahnuće u trenutku frustracije ili smijeha. Ništa objavljeno ovdje nije djelo vlasnika bloga.
Wikipedia...keep it free.