Nogometni klub Orebić

nedjelja, 25.03.2012.

Proljetna žetva počela!

NK OREBIĆ - HNK DUBROVNIK 2:0

Danas na igralištu Trstenica odigrana je prvenstvena nogometna utakmica 1ŽNL gdje su se u prvom kolu proljetnog djela prvenstva sastali NK Orebić i HNK Dubrovnik. Obe ekipe u utakmicu su ušle raspoloženo sa ciljem pobjede sa jedne ili druge strane . Lagana terenska incijativa gostiju , sa druge strane ubitačne kontre domaćina. Prvo poluvrjeme završava miroljubivo 0:0.Domaćin je već u samom početku ostao bez ozljeđenog Stanišića ,zatim Tina Bikića i u 44 minuti zbog međusobnog udaranja Kočića i Nogala deblji kraj i crveni karton dobiva Nogalo.Orebić u drogo poluvrjeme ulazi bez tri ponajbolja igrača orjentiran na obranu i u takvoj igri gdje su sredinu terena prepustili gostima dolazu do ubitačnih kontri pa preko danas odličnog A.Kordića dolaze do vodstva od 1:0 . Gosti želnji izjednačenja ali to im obrana domaćina na golu sa sigurnim Nikom Bikićem nije dopuštala i u samo pet zadnjih minuta domaćin ima četri stopostotne šanse od kojih najizgledniju Vrgoč nije realizirao. Sve dvojbe slalomom u stilu Kostelića rješava Ivan Roso i postiže gol za konačnih 2:0.Utakmicu je sudio Mišo Krističević koji je u par navrata izgubio kontrolu nad igračima te oštetio jednu i drugu momčad. Mladoj ekipi Orebića čestitamo te se nadamo da će i u buduće tribine stadiona Trstenica kao danas biti popunjene ,samo se borite i dobro ponašajte treba vam vremena da bi postali igrači a to imate od koga i naučiti samo trenirajte i slušajte starog nogometnog lisca Zorana Sliškovića.
Za Orebić su nastupili: Bikić 8,Kazogaj 7,5Vrgoč 7,5,Stanišić-,/Poša7,5/,Bogojević-Marušić -,/Tolj/Turić 7.Roso 8,5T.Bikić7,5/Mustapić/,Nogalo 6 ,Kordić 8,5,Mrgudić7,5/Vekić7,5,
Utakmicu je pratilo oko 250 gledatelja ,teren izvrstan za igru vrjeme sunčano.

Ostali rezultati ovog kola:Grk - Jadran 0:0,Hajduk v.l.- Omladinac 3:0

- 17:54 - Komentari (0) - Isprintaj - #