Vaha-tips

subota, 26.02.2011.

Ovako je izgledao listić poslan korisnicima dana 26.2.2011.

20:00 Mallorca- Barcelona PiK 2 @ 1,20
Još je 14 kola ostalo do kraja Primere i Barca pokazuje da su i njihovi igrači samo ljudi, te su remi u Gijonu i poraz u Londonu mobilizirali ekipu te će nastojati zadržati 5 bodova prednosti pred Realom... Ja danas igram da će Barca vodit na poluvremenu ili pobjedit na kraju... Najbolje bi bilo i jedno i drugo... Mallorca je jako dobar domaćin i Guardiola to zna, kad su se prvi put sastali ove sezone na Camp Nou završilo je bez pobjednika i to uz ogromnu dominaciju Guardiolinih pulena... Prvi problem Barce je što nema Valdesa, umjesto njega na gol će Pinto koji je skinuo dva mrtva zicera protiv Bilbaa, a Bilbao je zabio iz nepostojećeg penala, tako da to nije njegova krivnja... Drugi problem je taj što nema Alvesa zbog petog žutog... Umjesto njega će na desni bok Maxwell koji je igrao na toj poziciji par puta lani i odigrao je to vrlo dobro. Posljedica ovoga je da će lijevo u obrani igrat Abidal, a u sredini s Piqueom ili Millito ili Busquets. Busquets je igrao protiv Bilbaa na poziciji braniča, pa bi mogao i danas. Treći i najveći problem je izostanak Xavia. Jedan od najboljih nogometaša svijeta je ozlijeđen, ali bi trebao biti spreman za Arsenal. 8.3. Barcu očekuje težak raspored iduća 2 tjedna jer nakon ovoga gostuju kod Valencie, pa doma Sociedad, pa doma Arsenal i vani Sevilla. Posebno težak raspored u prvenstvu i ultra bitna utakmica u Ligi Prvaka. I ovu moraju dobit, da ne bi bili u problemima i došli pod veliki pritisak uslijed ovih teških gostovanja u prvenstvu. Mallorca je u lošoj formi, 4 boda iz 6 utakmica.

Ruk 19:00 Bosna-Constanta /Constanta 25,5 VIŠE @ 1,70
Dvoboj Bosne i Constante... Po meni iskreno Constanta bolja.. protiv Zagreb su pokazali zaista dobru igru a Zagreb je sasvim solidan klub u okvirima lige prvaka i dosta smo se namučili da bi slomili rumunje koji su dali dosta tj i previše golova..danas protiv Bosne igraju i isto tako ce biti..Bosna ima slabije igrače slabiju obranu i igrači Constante će više trpat..prošlo kolko Bosna je igrala protiv st Petersburga i pobijedli su 25-24... Petersburg je dao 24 gola ali treba reći da nisu dali gol prvih 9 minuta...sto je iznenađujuće i u tih 9 minuta Constanta ce im dati 5 golova a ne 0 i mislim da bi ovaj prijelaz trebao proći bez problema... ovdje je Bosna favorit (1,5 na nju.. 3,00 na goste) a treba isto tako naglasiti da gostima treba pobjeda...