Ted Bundy - nekst čepter
četvrtak , 17.03.2005.
16.8.1975. policijski narednik Bob Hayward je primjetio sumnjivo vozilo WV bubu dok je patrolirao u okolici Salt Lake Countiya. pošto je poznavao kraj znao je da nitko od stanovnika nema takvo auto pa ga je počeo slijediti. WV je ubrzao i pojurio naprijed. Zaustavio se na benzinskoj pumpi. Policajac mu je prišao i reko: "Deder vam vozačku i prometnu bato". Glasila je na ime Ted Bundy. Utom je stiglo pojačanje koje je pozvo pa su mu malo pretresli avto.
Našli su željeznu šipku (sa kakvom je razbijao glave nesretnih cura), ski masku, lisice, žicu i šilo za led. Odma su ga uapsili pod sumnjom da je provalnik. Tako je ulovljen najstrašniji masovni ubojica svih vremena u USA.
Nakon što ga je bio uhapšen, policija je počela pronalaziti sve više veza između njega i tipa koji je napao Carlo Da Ronch. Lisice koje su pronašli u bubi su bile iste marke kao i one upotrebljene u napadu na Carol. Meralna šipka je bila ista a i automobil je potpuno odgovarao opisu napadnute Carol. Bundy je bio osumnjičen i za otmice Melisse Smith, Laure Aime i Debby Kent. Previše je bilo podudarnosti da bi policija ih mogla ignorirati. No isto tako trebali su još dosta dokaza da bi poduprli slučaj protiv Bundyja. Na prepoznavanju 2.10.1975 skoro 2 i po mjeseca od mog rođenja, Carol i direktorica srednje škole u Viewmontu su sa sigurnošću prepoznale Teda Bundyja kao osobu koja im je prišla tj. napala Carol. Nakon što su da prepoznale policija je pokrenula totalnu istragu protiv čovjeka pod imenom Theodore Robert Bundy (slika).
komentiraj (0) * ispiši * #
