Dragi svi,
obzirom da je doslo do nekih promjena, stize i NOVI, ali i KONACNI popis. Dakle, vise nista necemo mijenjati, a isti je poslan i organizatorima.
Molim vas da svatko od vas samo zapamti broj svoje tocke, jer cete nam njega morati reci u subotu u 12 kad se svi nalazimo NA TERASI HOTELA PADOVA i kada ćete prema svom broju dobiti majice, pakete i upute:).
Za one koji mozda prosle godine nisu bili, podsjecamo da ponesete kapu za sunce (nadamo se lijepom vremenu) i da se namazete kako nam ne biste izgorili! :)
Ovim putem koristimo priliku zahvaliti se svima vama, ali i istaknuti i pohvaliti vas veliki volonterski doprinos ovakvom jednom događaju! Ceka vas vikend sa malo vise posla, ali vjerujemo da cete to, kao i uvijek do sada, vrhunski odraditi!
Slijedi popis! :)
BICIKLA:
Voditelj biciklističkog segmenta-Bruno: 098491983
1. odmah nakon STARTA, kod spomenika i na niz/uzbrdici (natjecatelji prolaze od 13:20 do 18:15) (2 volontera za bicikle + 2 za trčanje+ 1 voda)
1. Anamarija Tariba
2. Paula Dumenčić
3. Stjepan Vidas Ružić
4. Anton Gušćić
5. Luka Štokalo
2. parking hotela PADOVA (ulaz i izlaz) (natjecatelji prolaze od 13:50-14:35, pa 15:15-17:30)
1. Mirna Bravarić
2. Lucija Bravarić
3. raskrsnica PADOVANI (od strane Vilme, od strane kampa+donja polovica uspona prema Snugi) (natjecatelji prolaze od 13:50-14:35, pa 15:15-17:30)
1. Mia Kurelić
2. Matea Fafanđel
3. Suzana Krstinić
4. SNUGA (jedan pazi na cestu od strane grada, jedan od strane Barbata, jedan na uzbrdicu kojom dolaze natjecatelji) (natjecatelji prolaze od 13:50-14:35, pa 15:15-17:30)
1. Stella Sušić Načeta
2. Sarah Ahmad
3. Ana-Marija Bukvić
5. Pozicije okreta GRPE, pa SNUGA (zapisnik i sigurnosi čunjevi) (natjecatelji prolaze od 13:50-14:35 na GRPAMA, od 15:15-17:30 na SNUGI)
1. Vedrana Domaćinović
2. Marko Štokić
6. prilaz od KAMPA i od BANJOLSKE CRKVE (natjecatelji prolaze od 13:50-14:35, te od 15:15 do 17:30)
1. Franko Kordić
2. Antonio Perčinić
7. prilaz VOLINIĆI i MIKELIĆI (natjecatelji prolaze od 13:50-14:35, te od 15:15 do 17:30)
1. Toni Ribarić
2. Antonio Belobrajdić
8. prilaz od RESTORANA BANJOL (natjecatelji prolaze od 13:50-14:35, te od 15:15 do 17:30)
1. Dominick Lončarić
2. Jurica Pende
3. Sara Španjol
9. BENZINSKA –prilaz sa sjevera i juga (natjecatelji prolaze od 13:50-14:35, te od 15:15 do 17:30)
1. Karmen Vidas
2. Ema Bišić
3. Josipa Krišković
4. Lukrecija Bišić
10. prilaz GRANICA BANJOL-BARBAT (natjecatelji prolaze od 13:50-14:35, te od 15:15 do 17:30)
1. Lara Sušić
2. Marija Gušćić
11. prilaz za HOTEL BARBAT (natjecatelji prolaze od 13:50-14:35, te od 15:15 do 17:30)
1. Mia Dudić
2. Marija Tariba
12. prilaz sa BARBATSKOG DOMA/ŠKOLA (natjecatelji prolaze od 13:50-14:35, te od 15:15 do 17:30)
1. Maša Šimičić
2. Stella Dumenčić
3. Eti En Beg
13. prilaz GRPE (natjecatelji prolaze od 15:15 do 17:30)
1. Aleksandar Kocić
2. Luka Šimičić
14. prilaz sa KAŠTELA (natjecatelji prolaze od 15:15 do 17:30)
1. Dominique Javoran
2. Dorian Gazdek
3. Antonio Gabrić
15. raskrsnica PUDARICA (natjecatelji prolaze od 15:15 do 17:30)
1. Nikolina Peran
2. Sara Štokić
16. OKRET MIŠNJAK-zapisnik (natjecatelji prolaze od 15:15 do 17:30)
1. Sanja Grozdanić
2. Manuela Halović
TRČANJE
Voditelj trkačkog segmenta-Šegi: 0955978198
17. RIVA «Pod Ivići», pa PUMPURELA (točka OKRETA za djecu, čunjevi) natjecatelji prolaze (od 13:00 do 13:10 na Rivi, od 13:20 do 13:40 na Pumpureli)
1. Magdalena Dumenčić
2. Lorena Ribarić
3. Stella Godinić
18. PUMPURELA i parking (natjecatelji prolaze od 13:20-14:50, pa 16:15 do 18:15)
1. Ena Šimičić
2. Nika Komarić
3. Donat Ivić
4. Tara Tariba
19. razdvajanje šetnica-cesta kod PARKINGA (parking kod Pumpurele) (natjecatelji prolaze od 13:20-14:50, pa 16:15 do 18:15)
1. Stela Perčinić
2. Eni Javoran
3. Patricija Grgurić
20. Parking kod INE/ACY MARINA (natjecatelji prolaze od 13:20-14:50, pa 16:15 do 18:15)
1. Loreno Grgurić
2. Dario Imširović
3. Kristofor Gulić
4. Karlo Španjol
21. od 13:20-13:40 asistiranje kod INE, pa od 16:15 do 18:15 ŠKOLA (ulaz u školsko dvorište)
1. Ivana Stojanova
2. Natalia Beg
3. Valentina Badurina
22. od 13:20-13:40 asistiranje kod INE, pa od 14:15-14:50 i 16:15 do 18:15 Kod DM-a, i ulaza u parking ŠKOLE
1. Tia Komarić
2. Dora Valovičić
23. od 13:20-13:40 asistiranje kod INE, pa od 14:15-14:50 i 16:15 do 18:15 kod NAPLATNE KUĆICE (ulaz u grad)
1. Lorena Margeta
2. Magdalena Staničić
24. od 13:20 do 13:40 TOČKA OKRETA i čunjevi kod BLATA, pa od 14:15-14:50 i 16:15-18:15 kod HOTELA Istra i ROTORA
1. Kristina Španjol
2. Barbara Španjol
25. relacija trg-La Baya (natjecatelji prolaze od 14:15-14:50 i od 16:15 do 18:15)
1. Rebeka Lukačević
2. Anamarija Lupić
26. Ros Maris od 14:15-14:50 (TOČKA OKRETA, čunjevi i voda), pa VELA RIVA (kraj) od 16:15-18:15 (TOČKA OKRETA, čunjevi i voda)
1. Tina Tomulić
2. Maja Goleš
3. Katarina Ribarić
27. relacija ŠAMPIER-TURISTIČKA ZAJEDNICA (natjecatelji prolaze od 16:15-18:15)
1. Antonio Matušan
2. Niko Bravarić
28. ARBIANA hotel-parking (natjecatelji prolaze od 16:15-18:15)
1. Josip Pahljina
2. Luka Ribarić
3. Ive Lončarević
Koordinatorice volontera:
Kristina Ribarić 095 33 77 331
Katarina Ribarić
Dragi i drage,
slijedi obećani popis po točkama. Na vama je da zapamtite koja ste točka i da u subotu, 11.6. (dakle, ovu) dođete u 12 h na terasu hotela Padova kako bismo vas zapisali i dali vam vaše pakete sa majicama i ostalim, prije nego krenete u volontiranje:).
Ove godine smo uspjeli zapisati i vrijeme u kojem se predviđa kada biste trebali biti "najaktivniji" (u zagradi). Eto, svake godine se sve više popravljamo! :)
Podsjećam da mi maloljetni skoknu sutra po suglasnosti, a svi skupa ćete sigurno prije subote dobiti još koju obavijest.
Ukoliko netko ima neko pitanje, molbu i sl., smsnite:).
Slijedi popis:
BICIKLA:
1. odmah nakon STARTA, kod spomenika i na niz/uzbrdici (potrebni od 13:20 do 18:15)+voda
(2 volontera za bicikle + 1 za trčanje)
1. Anamarija Tariba
2. Paula Dumenčić
3. Anja Režek
2. parking hotela PADOVA (ulaz i izlaz) (potrebni od 13:50-14:35, pa 15:15-17:30)
1. Martina Presečki
2. Lucija Bravarić
3. raskrsnica PADOVANI (od strane Vilme, od strane kampa+donja polovica uspona prema Snugi) (potrebni od 13:50-14:35, pa 15:15-17:30)
1. Mia Kurelić
2. Matea Fafanđel
3. Suzana Krstinić
4. SNUGA (jedan pazi na cestu od strane grada, jedan od strane Barbata, jedan na uzbrdicu kojom dolaze natjecatelji) (potrebni od 13:50-14:35, pa 15:15-17:30)
1. Stella Sušić Načeta
2. Sarah Ahmad
3. Ana-Marija Bukvić
5. Pozicije okreta GRPE, pa SNUGA (zapisnik i sigurnosi čunjevi) (od 13:50-14:35 na GRPAMA, od 15:15-17:30 na SNUGI)
1. Vedrana Domaćinović
2. Marko Štokić
6. prilaz od KAMPA i od BANJOLSKE CRKVE (od 13:50-14:35, te od 15:15 do 17:30)
1. Franko Kordić
2. Antonio Perčinić
7. prilaz VOLINIĆI i MIKELIĆI (od 13:50-14:35, te od 15:15 do 17:30)
1. Mateo Šanko
2. Antonio Gabrić
8. prilaz od RESTORANA BANJOL (od 13:50-14:35, te od 15:15 do 17:30)
1. Karmen Vidas
2. Ema Bišić
9. BENZINSKA –prilaz sa sjevera i juga (od 13:50-14:35, te od 15:15 do 17:30)
1. Dominick Lončarić
2. Jurica Pende
3. Sara Španjol
10. prilaz GRANICA BANJOL-BARBAT (od 13:50-14:35, te od 15:15 do 17:30)
1. Lara Sušić
2. Marija Gušćić
11. prilaz za HOTELA BARBAT (od 13:50-14:35, te od 15:15 do 17:30)
1. Stella Dumenčić
2. Eti En Beg
12. prilaz sa BARBATSKOG DOMA/ŠKOLA (od 13:50-14:35, te od 15:15 do 17:30)
1. Maša Šimičić
2. Dora Strbad
13. prilaz GRPE (od 15:15 do 17:30)
1. Lorena Margeta
2. Magdalena Staničić
14. prilaz sa KAŠTELA (od 15:15 do 17:30)
1. Dominique Javoran
2. Dorian Gazdek
15. raskrsnica PUDARICA (od 15:15 do 17:30)
1. Nikolina Peran
2. Sara Štokić
16. OKRET MIŠNJAK-zapisnik (od 15:15 do 17:30)
1. Sanja Grozdanić
2. Manuela Halović
TRČANJE
17. RIVA «Pod Ivići», pa PUMPURELA (točka OKRETA za djecu, čunjevi)(od 13:00 do 13:10 na Rivi, od 13:20 do 13:40 na Pumpureli, pa pomaganje do kad treba na parkingu)
1. Magdalena Dumenčić
2. Lorena Ribarić
18. PUMPURELA i parking (13:20-14:50, pa 16:15 do 18:15)
1. Stella Godinić
2. Ena Škibola
3. Nika Komarić
19. razdvajanje šetnica-cesta kod PARKINGA (parking kod Pumpurele) (13:20-14:50, pa 16:15 do 18:15)
1. Stela Perčinić
2. Eni Javoran
20. Parking kod INE/ACY MARINA (13:20-14:50, pa 16:15 do 18:15)
3. Kristofor Gulić
4. Karlo Španjol
21. od 13:20-13:40 asistiranje kod INE, pa od 16:15 do 18:15 ŠKOLA (ulaz u školsko dvorište)
1. Ivana Stojanova
2. Marta Valovičić
3. Dora Šimičić
22. od 13:20-13:40 asistiranje kod INE, pa od 14:15-14:50 i 16:15 do 18:15 Kod DM-a, i ulaza u parking ŠKOLE
1. Tia Komarić
2. Dora Valovičić
23. od 13:20-13:40 asistiranje kod INE, pa od 14:15-14:50 i 16:15 do 18:15 kod NAPLATNE KUĆICE (ulaz u grad)
1. Tea Staničić
2. Amanda Staničić
24. od 13:20 do 13:40 TOČKA OKRETA i čunjevi kod BLATA, pa od 14:15-14:50 i 16:15-18:15 kod HOTELA Istra i ROTORA
1. Franciska Mahić
2. Klara Kocić
3. Antonela Pirić
25. relacija trg-La Baya
1. Rebeka Lukačević
2. Anamarija Lupić
26. Ros Maris od 14:15-14:50 (TOČKA OKRETA, čunjevi i voda), pa VELA RIVA (kraj) od 16:15-18:15 (TOČKA OKRETA, čunjevi i voda)
1. Tina Tomulić
2. Maja Goleš
3. Katarina Ribarić
27. relacija ŠAMPIER-TURISTIČKA ZAJEDNICA (16:15-18:15)
1. Antonio Matušan
2. Niko Bravarić
28. ARBIANA hotel-parking (16:15-18:15)
1. Josip Pahljina
2. Luka Ribarić
Koordinatorice volontera:
Kristina Ribarić 095 33 77 331
Katarina Ribarić
< | lipanj, 2011 | > | ||||
P | U | S | Č | P | S | N |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 |
Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
Novaplus.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv
Blog Udruge za djecu i mlade Kocka
«Život nije imati dobre karte, nego s lošim kartama odigrati dobru igru.»
Robert Louis Stevenson
Kvaliteta poteza koje poduzimamo u životu ne ovisi isključivo o nama i našim sposobnostima, već je i ono što nam društvo omogućava i nudi kao pomoć jednako toliko važno.
kontakt e-mail: udruga.kocka@yahoo.com
tel: 0953377330
0953377331
Ž-R: 2402006-1100524307 otvoren kod Erste & Steiermarkische bank d.d.
Udruga za djecu i mlade Kocka je nevladina, neprofitna, volonterska udruga osnovana s ciljem pomoći djeci i mladima u stvaranju uvjeta za svrhovit, cjelovit i samostalan život u društvu.
Korisnici kroz sudjelovanje u pojedinačnim programima dobivaju mogućnost upoznavanja sebe, vlastitih želja i potreba, razvijanja samopoštovanja, te pozitivne slike o sebi čime se razvija svijest o mogućnosti odabiranja dugoročno kvalitetnih izbora za život osobe, te prevenira odabir rizičnih i nepoželjnih ponašanja. Prema potrebama i interesima djece i mladih nastoji se organizirati radionice različitog tipa, predavanja, edukacije, okrugle stolove, i slične aktivnosti vođene od strane za to stručnih osoba i mladih.
Udruga uvažava individualne specifičnosti svake pojedine osobe, potiče toleranciju, te pokušava omogućiti djeci i mladima aktivno su-kreiranje stvari od njihova interesa.
Očekivana dobit od djelatnosti Udruge jest veći broj osnažene djece i mladih, više univerzalnih i selektivnih učinkovitih programa prevencije, veća uključenost djece i mladih u vlastiti razvoj, te veća senzibilizacija obitelji i zajednice za potrebe i probleme djece i mladih.
Bilo da ste roditelj ili dijete, a realizaciju ciljeva Udruge smatrate potrebnima i ciljeve zanimljivima, očekujemo Vas u našim prostorijama!.
Pravobranitelj/ica za djecu
Pravobranitelj/ica za ravnopravnost spolova
Anđeli čuvari
Hrabri telefon
Volonterski centar Zagreb
Mreža mladih Hrvatske
Stipendije
Hrvatska udruga za stručnu pomoć djeci s posebnim potrebama
Društvo za psihološku pomoć
Portal dijete
Smart
Blog, Hip-Hop & Breakdance Udruga za djecu i mlade Kocka
Nacionalni savez mladih Hrvatske
Zakon o volonterstvu