Vijesti, najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta - Lijepe djevojke

ponedjeljak , 17.12.2018.

Click here: Vijesti, najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta

Nakon opreznog otvaranja utakmice, Francuzi su u vodstvo došli u 18. Nakon centaršuta Luke Modrića u šesnaestercu se najbolje snašao Ivan Perišić koji je snažnim udarcem pogodio nebranjeni dio mreže. Odgovorili su izabranici selektora Didiera Deshampsa koji su u 59.

Vijesti, najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta

Mario Mandžukić je u 69. Hrvatski tim se nije uspio oporaviti od šoka nakon primljenog gola, a pet minuta kasnije najbolji fudbaler Francuske Kyllan Mbappe povećao je prednost na 4:1. Odgovorili su izabranici selektora Didiera Deshampsa koji su u 59.

- Odgovorili su izabranici selektora Didiera Deshampsa koji su u 59.

60110 703;O=C; 2 @0A?5G0B:C. - >B GB> O E>GC A:070BL. '5@2L "0=:04> =5 =0F5;5= =0 =0H 10=: 40==KE.  - = >B:0H;O;AO.

Najnovije vijesti iz Crne Gore
Izabranici hrvatskog selektora Zlatka Dalića su u drugo poluvrijeme ušli znatno odlučnije i stvorili su niz dobrih prilika, ali je izostala realizacija. Nakon centaršuta Luke Modrića u šesnaestercu se najbolje snašao Ivan Perišić koji je snažnim udarcem pogodio nebranjeni dio mreže. Mario Mandžukić je u 69. Hrvatski tim se nije uspio oporaviti od šoka nakon primljenog gola, a pet minuta kasnije najbolji fudbaler Francuske Kyllan Mbappe povećao je prednost na 4:1. Hrvatska je izjednačila deset minuta kasnije, također nakon prekida. Nakon korištenja VAR tehnologije sudija Pitana je konstatirao da je Perišić igrao rukom i dosudio jedanaesterac koji je realizirao Antoine Griezmann. Odgovorili su izabranici selektora Didiera Deshampsa koji su u 59. Nakon opreznog otvaranja utakmice, Francuzi su u vodstvo došli u 18.

[Sex nis|2nd puc ncert textbooks free download pdf|Filmovi u kojima ima puno sexa]