27.11.2017.
ponedjeljak , 27.11.2017.27.11.2017.
Dobro jutro i ugodan dan
SLAVSKA CRVENA ARMIJA / VOJSKA, SVE-SLAVSKO PRAVOSUĐE - ZAPADNI TEISTIČKI KRIMINALCI:
Što su veći uspjesi Crvene vojske, to će pravosuđe Slavije i Slavonije lakše izlaziti na kraj s teističkim kriminalom.
SLAVONSKO ("SFRJ" ?) RATIŠTE DEVEDESETIH:
VOJNI PORAZ POBUNJENIH MONOTEISTIČKIH SRBA, HRVATA, CRNOGORACA, SLOVENACA, TURAKA I ALBANACA za posljedicu ima suđenje okrivljenima za pobunu na području Banovine Slavonije.
UOČI PRAVOMOĆNE PRESUDE SLAVSKOG HAŠKOG SUDA ZA ZLOČINE DEVEDESETIH NA PODRUČJU BANOVINE SLAVONIJE [za teistički Zapad (federalna - rascjepkana "SFRJ")]
HAŠKI SUD je 2013. OKRIVIO A.Izetbegovića, Miloševića i Tuđmana, time i Bulatovića i Kučana, za zajednički zločinački poduhvat, čime je osudio i sve pobunjene Bulatovićevce, Izetbegovićevce, Kučanovićevce, Miloševićevce i Tuđmanovićevce.
VLASTI IDU KRIVIM SMJEROM, smatra , prema anketi, oko 78 posto od 93-postotnog Slavonskog naroda:
TRAŽI SE OPOZIV GKK, samoproglašene predsjednice pro-Zapadne neprijateljske teističke Domovinske i iseljene Hrvatsko-Poljske kajkavsko-ekavske i Hrvatsko-Ukrajinske čakavsko-ikavske manjine:
PORTAL HINA / NOVI LIST I DRUGI PORTALI, O INICIJATIVI ZA POKRETANJE OPOZIVA GKK:
Inicijativa mladih za ljudska prava (YIHR):
Teistica GKK brani zločinačku teističku "HOS" šestorku, a s njima i A.Izetbegovića, Miloševića i Tuđmana, koje Haški sud smatra odgovornima za zajednički zločinački poduhvat:
"Inicijativa mladih za ljudska prava traži da Sabor pokrene opoziv predsjednice Grabar-Kitarović"
Autor: HINA
Objavljeno: 26. studeni 2017. u 16:16
»Predsjednica Republike Kolinda Grabar-Kitarović nizom je izjava, a naročito izjavom upućenom povodom predstavljanja knjige ‘General Praljak’ 24. studenoga, izvršila nedopustiv javni politički pritisak na rad Međunarodnoga kaznenoga suda za bivšu Jugoslaviju (MKSJ) uoči izricanja pravomoćne presude u predmetu Prlić i drugi, koje je najavljeno za 29. studenoga«, navedeno je
Inicijativa mladih za ljudska prava (YIHR) traži da zastupnice i zastupnici Hrvatskoga sabora pokrenu opoziv predsjednice Republike Kolinde Grabar-Kitarović zbog »neprihvatljivoga i protupravnoga djelovanja kojim se vrši neprihvatljiv javni politički pritisak na Međunarodni kazneni sud za bivšu Jugoslaviju«.
Inicijativa mladih za ljudska prava uputila je otvoreno pismo predsjedniku Sabora Gordanu Jandrokoviću te predsjednicima/cama klubova zastupnika u kojemu traži da se pokrene postupak za utvrđivanje posebne odgovornosti Predsjednice Republike (sukladno stavku 2. članka 105. Ustava Republike Hrvatske), te je o tomu u nedjelju izvijestila priopćenjem.
»Predsjednica Republike Kolinda Grabar-Kitarović nizom je izjava, a naročito izjavom upućenom povodom predstavljanja knjige ‘General Praljak’ 24. studenoga, izvršila nedopustiv javni politički pritisak na rad Međunarodnoga kaznenoga suda za bivšu Jugoslaviju (MKSJ) uoči izricanja pravomoćne presude u predmetu Prlić i drugi, koje je najavljeno za 29. studenoga«, navedeno je.
Podsjeća se kako je predsjednica Republike na spomenutoj promociji, između ostaloga, istaknula: «ovih dana, kada se nadamo pravednom sudskom pravorijeku i njegovu oslobađanju, kao i oslobađanju drugih hrvatskih uznika, ova knjiga izlazi kao doprinos istini o njemu i o tom povijesnom razdoblju borbe hrvatskoga naroda za slobodu, istini koju je on nakon rata na mnoge načine ustrajno branio svojom riječju.«
»Smatramo da je neprihvatljivo i protupravno djelovanje predsjednice Republike kojim se vrši neprihvatljiv javni politički pritisak na Međunarodni kazneni sud za bivšu Jugoslaviju, a s kojim je Republika Hrvatska dužna surađivati u dobroj vjeri. Takvo djelovanje kojim se ostvaruje pritisak na tijelo međunarodnog sudovanja i to u smjeru zaštite počinitelja najtežih zločina protiv međunarodnog ratnog i humanitarnog prava je neprihvatljivo«, objašnjenje je Inicijative za njihova traženja.
Smatraju kako zastupnice i zastupnici Hrvatskoga sabora imaju političku i moralnu odgovornost postupati jer je, među ostalim, »u nizu pravomoćno presuđenih predmeta pred MKSJ-om utvrđeno kako je Republika Hrvatska (RH) sudjelovala u ratu na području Bosne i Hercegovine (BiH) te da su protiv niza žrtava zločina počinjenih 1993. i 1994. u BiH zločine počinili pripadnici snaga RH ili onih snaga koje su djelovale u ime RH, a RH za to još nije preuzela odgovornost, dok Predsjednica Republike nastavlja politiku agresije prema BiH stajući u obranu počinitelja zločina i u potpunosti zanemarujući perspektivu žrtava«.
Podsjeća se kako je i »Hrvatska u nedavnoj prošlosti svjedočila strahotama rata na svome području, gdje su sudjelovale snage susjednih država čineći zločine protiv naših državljana«, pa smatra da »moramo vidjeti vrijednost u tome da se utvrdi odgovornost za zločine«.
Inicijativa mladih za ljudska prava zagovara proces suočavanja s prošlošću na temelju činjenica i sukladno principu pravde te poziva »predstavnike vlasti da ovaj povijesni i moralni dugdodatno ne uvećavaju svojim djelovanjem, da ga ne ignoriraju i ne ostavljaju još i veću odgovornost za buduće generacije s kojom ćemo se mi, mladi građani i građanke RH morati suočiti».
OSVRT: Lažni branioci Hrvatsko-Poljske kajkavsko-ekavske i Hrvatsko-Ukrajinske čakavsko-ikavske teističke manjine samoproglašene "RH" i samoproglašene "Herceg-Bosne", zajedno s pobunjenim manjinama samoproglašene "Crne Gore", samoproglašene "Srbije", samoproglašene "Slovenije", s Turskom manjinom samoproglašene "BiH", s Albanskom manjinom samoproglašenog "Kosova", pod vodstvom Engleske teističke koalicije, napali su više Slavonskih banovina i ubili oko 200.000 sekularnih Slavonki i Slavonaca, te naših sekularnih istomišljenika.
RAST BDP-a PUNO JE VEĆI OD 3,2 / 3,5 POSTO, ali se ne oporezuju teistički kriminalci - "tajkuni" i "opg"-ejci.
BUDIMPEŠTA 28.11.2017.: EKONOMSKA "INICIJATIVA 16 + 1":
O ekonomskoj suradnji sekularne Istočne Evrope s Kinom:
teletekst.hrt.hr 114: "... razgovarati će se o trgovini i investicijama, prometnom povezivanju, poljoprivredi, znanosti i tehnologiji, te zelenoj ekonomiji i inovacijama...".
KOŠARKAŠKA REPREZENTACIJA - TRENER, UPRAVA
Košarkaši su pokazali kako su jači od Italije, ali su stali, jer ili ne vole novog trenera ili ne vole upravu ili ne vole ni trenera ni upravu ?
7453. GODINA KRONIKA JEDINSTVENE NARODNO-OSLOBODILAČKE BORBE SEKULARNE SVE-SLAVSKE AZIJSKO-EVROPSKE BANOVINE PROTIV POLITEISTIČKIH I MONOTEISTIČKIH KOLONIJALISTA
Šiljak Boris
komentiraj (0) * ispiši * #
