sigure

četvrtak, 29.05.2008.

EURO 2008

Ako je vjerovati najpoznatijoj austrijskoj vidovnjakinji, Bilićevi će izabranici biti među četiri najbolje reprezentacije Europe. Kobni će biti Portugalci, koji će nas pobijediti u polufinalu.

Hrvatska će na Europskom prvenstvu 2008. igrati u polufinalu i izgubiti od Portugala, a aktualni svjetski prvaci Talijani će postati i najbolja momčad Starog kontinenta, otkrila je agenciji APA najpoznatija austrijska vidovnjakinja Rosalinde Haller.

Austrijanka je s 80-postotnom vjerojatnošću prognozirala da će 25. lipnja u polufinalu u Baselu Bilićevi izabranici igrati protiv Portugala, a dan kasnije će se u Beču sastati Italija i Francuska.

Prema predviđanjima Rosalinde Haller, u velikom će finalu igrati Portugalci i Talijani, koji će naslovu svjetskih prvaka dodati i europski.

Ako je vjerovati najpoznatijoj austrijskoj vidovnjakinji, Hrvatska će biti druga u skupini, iza Njemačke, i u četvrtfinalu će pobijediti Tursku, koja će osvojiti prvo mjesto u skupini s Portugalom, Češkom i Švicarskom.

Rasplet u nokaut-fazi trebao bi biti sljedeći – Portugal će u četvrtfinalu pobijediti Njemačku, Francuska će biti bolja od Rusije, a Italija će slaviti protiv Španjolske. Polufinale i finale već je opisano.

Rosalinde Haller već 30 godina uspješno predviđa događaje, između ostaloga katastrofalni tsunami u južnoj Aziji, veliku lavinu u Galltueru i požar u tunelu ispod LeMancha, a jednom je u svojoj TV-emisiji pogodila točan rezultat utakmice austrijske reprezentacije sa strijelcima.

- 09:12 - Komentari (0) - Isprintaj - #