Dizajn by: RIHANNAFAN13.BLOG.HR Shakira nakon koncerta za "iHeart Radio" - Shakira, no hay nadie como tu - Blog.hr

Shakira nakon koncerta za "iHeart Radio"

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Hladnoæa ni vjetar nisu zaustavili red fanova koji su na izlazu privatnog koncerta za radijsku postaju "iHeart Radio" èekali Shakiru kako bi dobili autogram.

Naprotiv, zbog lošeg vremena pjevaèica nije razgovarala s novinarima, a samo jedan fan bio je sretne ruke i dobio je autogram.

Ondje smo još jednom utvrdili da su Shakira i Antonio nerazdvojni. On ju je veæ èekao u autu kojim su se odvezli do hotela.

Novinare je iznenadilo što su nakon Shakira izašli i njezini roditelji William Mebarak i Nidia Ripoll.

"Mnogo sam sretan i zadovoljan radom Shakire i onim što je postigla. Oèekujemo najbolje od godine", novinarima je ponosno izjavio njezin otac.

Pogledajte video:

- 21:16 - Komentari (1) - Print - #