28.04.2008., ponedjeljak

Danas 27.04.2008 igrali smo u Nijemcima. Ta nam je utakmica bila previše
važna i morali smo dati sve od sebe da donesemo ta tri boda.
Pošto je stari trener dao ostavku došao je JOSIP KATIĆ.
Unio je neke promjene u sastavu koje baš i ne odgovaraju svima al nećemo sad o tome vratimo se mi na utakmicu.
Počeli smo u 3-5-2 formaciji koja se malo izmjenjuje na bokovima gdje
Vezni bočni dosta igraju zajedno i jedan drugog pokriva.
Počela je utakmica napeto krenuli su domaći prvi s centra.
Prvo poluvrijeme nam je vjetar puhao u lice i bilo je vrlo važno
ne primiti gol. Ali u petoj minuti nakon lijepe akcije s lijeve strane
je ubačena lopta koja dolazi do Tome Andrića i on oštro puca i pogađa
lijevi gornji kut tako da je već u petoj minuti 1:0 za nas.
Do kraja prvog djela nije bilo baš nekih prilika domaćin je samo napucavao
A naši napadi su se razbijali na njihovih šesnaest metara.
Drugo poluvrijeme trener nije ništa mjenjao ostala je ista ekipa koja
je i počela susret. Akcija je bilo nekoliko al nijedna opasna po vratara.
Nakon sedamdesete minute trener vrši neke izmjene ali rezultat ostaje
isti. Tako da smo napokon uspjeli osvojit ta toliko očekivana tri boda.
Sad nam još ostaju dvije važne utakmice kod kuće koje moramo al
moramo dobit i bit ćemo sigurni u sredini ljestvice. Na kraju ovog teksta želim samo čestitat dečkima na lavovskoj borbi na osvojena tri boda.

CROATIA

- 11:17 - Komentari (7) - Isprintaj - #

22.04.2008., utorak

Izvanredni sastanak

Danas 22.04.2008. održan je izvanredni sastanak igrača i članova uprave.
Zbog loših rezultata u prošlih 5 kola gdje je osvojen samo jedan bod.
Na sastanku se pričalo o svemu jo je kriv ko nije kriv. Do rješenja se nije došlo
ali novost je da je sadadašnji trener dao neopozivu ostavku. Tako dok se ne nađe
zamjena trening će vodit kapetan momčadi. Sutra je trening u 19 sati pa molim sve igrače da dođu tako da stisnemo i popravimo ove loše rezultate koji su za nama,
i da probamo osvojit što više bodova i da ostanemo u ligi!

CROATIA

- 21:05 - Komentari (8) - Isprintaj - #

21.04.2008., ponedjeljak

šanse su uveliko smanjene

Nedjelja 16:30 dolazi nam ekipa Vinkovaca. Vrijeme je bilo sunčano, a temperatura
oko 20 stupnjeva, teren za igru odličan. Tako lijepo vrijeme izmamilo je veliki
broj gledatelja, njih oko 100. U ovoj utakmici puno toga je na kocki
jer nam trebaju bodovi u ovoj utakmici radi lakšeg ostanka u ligi. Mi smo krenuli
u standardnoj formaciji 3-5-2. Na samom početku utakmice krenuli smo da osvo-
jimo ta 3 boda. Prvo poluvrijeme je to bila jako izjednačena utakmica gdje su
obije ekipe igrale dosta otvoreno. Uz dosta prilika i na jednoj i na drugoj strani
od kojih je kod nas najizglednija bila ona Darija Suhića kada je pogodio gredu
s 20 – ak metara. Ali prvo poluvrijeme završava rezultatom 0:0.
Drugo poluvrijeme trener mijenja formaciju u 4-4-2 te vrši neke izmjene.
Iako je ovakvom igrom htio doći do pobjede nije uspio jer u 55. minuti gosti
probijaju po lijevoj strani te ubačenu loptu pospremaju u gol. Tako su gosti
poveli rezultatom 1:0. Nepunih 10 – ak minuta nakon toga prolaze po desnoj strani
i ponovno ubačaj, ali ovaj put glavom loptu spremaju u mrežu. Rezultat je nakon
te akcije 2:0 za goste. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.
Iako su nam bila jako neophodna 3 boda, nismo uspjeli izboriti potrebne bodove
u ovoj utakmici. Ovim porazom šanse za opstanak u 2. Županijskoj ligi su nam
se uvelike smanjile. Što reći na kraju, samo ću citirati jednog suigrača koji je rekao:
« NOGOMET SE IGRA I U 3. ŽNL».

CROATIA

- 17:32 - Komentari (5) - Isprintaj - #

17.04.2008., četvrtak

Propuštena je velika prilika

Dana 13.04.2008. igrali smo u Komletincima. Utakmica se igrala po sunčanom danu na nekih 15ak stupnjeva. Teren je bio mokar i na pojedinim mjestima sa lokvama vode. Mi smo nastupali u standardnoj formaciji 3-5-2.
Utakmica je počela borbeno napadali smo i mi i domaćini.
Ali rezultat je ostao 0:0. Sredinom poluvremena domaćin je poveo.
Po lijevoj strani prošo je igrač i ubacio što je domaći napadač iskoristio i glavom poentira za 1:0. Nakon gola mi se otvaramo što ubrzo rezultira lijepom akcijom
i još ljepšim golom Darija Dragičevića. Postigao je gol iz voleja kakvog se ne bi posramili ni profi igrači. Nakon postignutog gola uz još više motiva napadamo i stvaramo dosta prilika od kojih treba izdvojiti veliki promašaj Rončevića i još
bolja prilika Suhića koji ne uspjeva matirati domaćeg golmana kad je već legao na zemlju. Na samom kraju poluvremena domaći kažnjavaju naše promašaje i postižu gol za 2:1.
U drugom poluvremenu nema puno toga za reći do pred sam kraj kad domaći
postižu 3 gola u 5 minuta tako da je krajnji rezultat bio 5:1.
Zvuči kao veliki poraz što i je s obzirom da je bilo prilike da se i pobijedi.
Ostavit ćemo ovo iza sebe jer slijedeće 4 utakmice su ključne za ostanak
Tu se treba potrudit i osvojit minimalno 9 bodova da bi bili sigurni u sredini ljestvice

CROATIA

- 21:07 - Komentari (4) - Isprintaj - #

10.04.2008., četvrtak

Pali su Sokoli

Dana 06.04. u goste nam je došla ekipa NK Sokol iz Mirkovaca! Oni su inače prvi na tablici i došli su kod nas da učvrste svoju poziciju , mislili da će im to biti laka utakmica.

Vrijeme je bilo sunčano, i ugodno nedjeljno popodne, skupilo se oko sedamdesetak gledatelja.
Krenuli smo u utakmicu s posebnim motivom, naime s ovim klubom oduvijek imamo izraziti
sukob i nikad nas nisu voljeli. Zato smo odlučili da im pomrsimo račune.
Krenuli smo u formaciji 3-5-2! Kada se krenulo s centra odmah se vidjelo da će ovo bit izrazito tvrda utakmica, u kojoj će odlučivat sitnice! Napadala je i jedna i druga ekipa
i nije se moglo vidjet razlike na terenu i ne bi se nikad pogodilo koja je ekipa prva a koja deveta. Nakon prvog poluvremena rezultat je bio 0:0 ali sa mnoštvom prilika i s jedne i druge strane. Ali danas su golmani bili izvrsni skidali su i moguće i nemoguće i samo zahvaljujući njima je bio rezultat ovakav!
U drugo poluvrijeme se ušlo jednako agresivno kao i na početku utakmice. I jedna i druga ekipa su igrali napadački i brzo kao da nisu umorni od prvog djela. U drugih 45 minuta je
bilo također mnogo prilika ali danas su napadači jednostavno bili nemoćni! Do kraja je bilo
borbeno ali ostalo je 0:0! Na kraju treba samo reći da su golmani danas definitivno bili
najbolji pojedinci.
Što se tiče nas ovaj nam je bod velik kao kuća i ogroman je motiv za nadolazeće susrete.
Također treba naglasiti da je ekipa Sokola zbog ovog remija prepustila prvo mjesto ekipi Cerića.

- 18:55 - Komentari (5) - Isprintaj - #

06.04.2008., nedjelja

Prijateljska utrakmica sa prvoligašem Cibaliom

Nakon ekipe Hajduka na naše igralište će istrčati još jedna prvoligaška ekipa. Ovaj puta je to Cibalia iz Vinkovaca. Neki naši igrači su upravo tamo stekli prava nogometna znanja pa će im sigurno ovo biti dobra prilika da pokažu što su naučili. Ajmo Croatia!