pali anđeli noseći krila rodama

04.09.2004., subota

Ona, kurva

Počelo je u ekstatičnoj sreći, hodala sam po zraku, smješkala se toliko da sam sebi počela ići na živce, ali si nisam mogla pomoći, znala sam da je previše dobro da bi bilo stvarno da bi potrajalo, očekivala sam da će me kozmička vaga lupiti u glavu i da će crnjak pasti, ali za divno čudo, svi su se problemi dali rješiti, nitko se nije svađao sa mnom, malim prstom niti jedanput od peć nisam lupila, čak me ni strah od ravnoteže nije držao-kad klackalica poleti previše gore, stvori se lagani grč-kako će biti kad padnem? Ali, ovaj put nije bilo ni toga, bila sam iritanto sretna naspram ostatka svijeta.
I naravno, ravnoteža. Morala se dogoditi kad tad, kako drugo nego na prilično neugodan način.
Prokleta kurva.
Skratila mi je život za finih 10 godina.
Tražila sam tog kera od 7 ujutro kad sam skočila na zvuk zvona (srećom prije samo 5 sati sam mrtva umorna došla doma i kontala peglati (lol) pa sam bila u prikladnoj odjeći) pa sve do 11:30, užasna žega.
Tata, hvala ti od srca, bez tvojih motivacijskih govora ("Mrš u pičku materinu, ne vraćaj mi se u kuću bez ćuke...") ne bih bila ovo što jesam danas.
Upoznala sam susjedstvo, ljude koji rade u trgovinama mješovite robe, gostionici, vulkanizeru, trafici, tvorničkoj portirnici, raznim specijaliziranim trgovinama(da me ubiješ nemam pojma za što su oni dijelovi, frižider?), ma sve u području kilometra s jedne i kilometra s druge strane, 67% ih ima moj broj (kućni naravno, broj mobitela ne mogu zapamtiti).
Na žalost, što se obilazaka kuća tiče-hrpa đuturuma, a nitko se ne voli više družiti od penzosa (osim možda mene:)) pa me pokušavaju zapričavati, a meni se žuri dalje...one kurve nigdje, nitko je vidio nije, ja se i dalje zalijećem na svakoga s kratikim opisom i pitanjem, a što se odgovora tiče, mahom isti
osim "Sine moj, ne vidim ja ni tebe, a ne neko štene"
Nađosmo je...kad sam je vidjela tako sam joj se obradovala da sam prestala fantazirati o sceni iz generacije X (naravno, scena u kojoj bi ja bila na Nortonovom mjestu a ona bi zagrizla pločnik kao onaj niger).
Već nam je raznijela sve papuče, a tek je tu...eeee moja moja, a show je tek počeo.
la_m
- 07:50 - Komentari (11) - Isprintaj - #

<< Arhiva >>

< rujan, 2004 >
P U S Č P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
Novaplus.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv

Komentari On/Off

Tko li to poviruje kroz ovo čudo? Borg? Priča ide ovako: Nekada davno...

...u bunkeru od kamena, u sjeni smokava, u dolini Neretve (a povremeno u Lapadskoj uvali u Dubrovniku) stanovahu diktator (Saddam, crnka, voli cipele fetišistički, utjelovljenje dobrote i savršenstva), mudro dijete (Kaya, vječno mladog izgleda, rusofilka-ponosna šminkerica), kontraspijunka bravarka (LaMargot-wannabe akcijska junakinja, profesionalna vrcačica od crvene kemijske) i mesožderka oka krvava (Hijena-naša draga sex bomba velikih apetita i još većih dimenzionalnh očekivanja:-)))

Copyright©2005 Safikama
email: bitno.nije@gmail.com

Linkovi

Himna

Da sam prazna glava, potpuno zdrava
Ne bih više nikad učio za badava
Samo onol'ko, kol'ko mi treba
Da još ostanem paf od tolikog neba

Da se mogu kao nekad, vratiti na početak
I biti onaj isti bahati dječak
Ne bih forsir'o neki ležeran stil
Niti se trudio da uklopim

Moj svijet u ovaj svijet
Moje snove u raspored
Riskirao bih svaki pokušaj
Da zadržim taj osjećaj

E'o 1 koja mi je na ovaj petak baš legla

As I was a going over Gillgarry Mountain,
I spied Colonel Farrell and his money he was countin'.
First I drew me pistol and then I drew me rapier,
Sayin' stand and deliver for I am your bold receiver.

cho: Well shirigim duraham da
Wack fall the daddy oh, wack fall the daddy oh
There's whiskey in the jar.

He counted out his money and it made a pretty penny,
I put it in me pocket to take home to darling' Jenny.
She sighed and swore she loved me and never would deceive me
But the devil take the women for they always lie so easy.

I went into me chamber all for to take a slumber
To dream of gold and girls and of course it was no wonder.
Me Jenny took me charges and she filled them up with water,
Called on colonel Farrell to get ready for the slaughter.

Next morning early before I rose to travel,
There came a band of footmen and likewise Colonel Farrell.
I goes to draw me pistol for she'd stole away me rapier,
but a prisoner I was taken I couldn't shoot the water.

They put me into jail with a judge all a writin'
For robbing Colonel Farrell on Gilgarry Mountain.
But they didn't take me fists so I knocked the jailer down,
And bid a farewell to this tight fisted town.

I'd like to find me brother the one that's in the army,
I don't know where he's stationed in Cork or in Killarney.
Together we'd go roving o'r the mountains of Killkenney,
And I swear he'd treat me better than me darling' sporting Jenny.

There's some takes delight in the carriages and rolling,
Some takes delight in the hurley or the bowlin'.
But I takes delight in the juice of the barley,
Courting pretty maids in the mourning oh so early.