ponedjeljak, 29.09.2014.

DJEČACI A ROĐENI 2002. GODINE U DRUGOM KOLU U ZAPREŠIĆU NADIGRALI MRK ZAPREŠIĆ

20 GOLOVA RAZLIKE ZA RŠK KARLOVAC

Selekcija dječaka RŠK Karlovac rođeni 2002. godine sa svojim trenerom Miodragom Višnjićem u 2. Kolu međužupanijske rukometne lige u Zaprešiću pobjedili MRK Zaprešić. Rezultat je na kraju bio 25: 5 (12 : 1) za RŠK Karlovac.

Već nakon prvog poluvremena bilo je vidljivo da dječaci RŠK Karlovac imaju dominaciju. Utakica nije bila u pitanju niti u jednom trenutku. Dvadeset golova razlike dovoljno govori o utakmici.

Na utakmici su se istakli kao realizatori: Luka Džafer, Karlo Budišin i Domagoj Špruk.

Najbolji igrač utakmice je Luka Džafer.

Za selekciju HRK Karlovac su nastupili: Fran Balen (1), Matej Čelić (2), Karlo Budišin (3), Fran Bajac (2), Josip Kovačić (2), Domagoj Špruk (3), Luka Džafer (6), Ivor Hreljac (2), Lovro Botički (0), Fran Bosiljevac (1), Karlo Vojak (0), Sandro Boka (0), Florijan Skolan (0), Luka Busak (2), Robert Ribić (0) i Ivan Mihelić (1)

Čestitamo selekciji i njihovoj treneru na pobjedi.

- 12:19 -

Komentari (0) - Isprintaj - #

DJEČACI RŠK KARLOVAC ROĐENI 2004. GODINE U PRVOM KOLU U KARLOVCU NADIGRALI RK POLET

Selekcija dječaka RŠK Karlovac rođeni 2004. godine sa svojim trenericama Anamari Špruk i Tanjom Rašić u 1. Kolu međužupanijske rukometne lige u Karlovcu pobjedili RK Polet. Rezultat je na kraju bio 19: 12 (12 : 4) za RŠK Karlovac.

Ovo je bila prva prvenstvena utakmica selekcije dječaka rođenih 2004. godine na velikom igralištu.

Već nakon prvog poluvremena bilo je vidljivo da dječaci RŠK Karlovac imaju dominaciju. Utakica nije bila u pitanju niti u jednom trenutku iako su uporni gosti željeli iznenaditi. U dobili su svi priliku i na kraju RŠK Karlovac je ostvarila uvjerljivu pobjedu. Pobjeda je mogla biti izražena s većim brojem golova da nije bilo veliki broj tehničkih grešaka.

Na utakmici su se istakli kao realizatori: Ivano Grčić, Manuel Nesuda i Eol Velimirović. Svoj doprinos utakmic dao je i golmani.

Najbolji igrač utakmice je Ivano Grčić.

Za selekciju HRK Karlovac su nastupili: Vinko Crnković (0), Ivano Grčić (10), Tin Brezović (1), Eol Velimirović (2), Bruno Dujmić (1), Mateo Pleš (1), Filip Šalković (0), Tonko Tomičić (0), Antonio Mihić (0), Denis Benić (0), Manuel Nesuda (4), Marlon Relić (0), Mateo Opat (0), Romano Mehić (0), Luka Matovina (0) i Ivano Marković (0)

Čestitamo selekciji i njihovim trenericama na pobjedi.

- 11:08 -

DJEČACI ROĐENI 2002. GODINE U PRVOM KOLU U KARLOVCU NADIGRALI RK DUBRAVU VRBOVEČKU I GLASNIK BROJ 1

IZVJEŠĆA S ODIGRANIH UTAKMICA MEĐUŽUPANIJSKA RUKOMETNA LIGA ZA DJEČAKE

Selekcija dječaka RŠK Karlovac 2 rođeni 2002. godine sa svojim trenerom Denisom Karićem u 1. Kolu međužupanijske rukometne lige u Karlovcu pobjedili RK Dubravu Vrbovečku. Rezultat je na kraju bio 18: 11 (10 : 5) za RŠK Karlovac.
Već nakon prvog poluvremena bilo je vidljivo da dječaci RŠK Karlovac imaju dominaciju. Utakica nije bila u pitanju niti u jednom trenutku iako su uporni gosti željeli iznenaditi. U drugom poluvremenu utakmica se otvorila i dječaci RŠK Karlovac ostvarili su uvjerljivu pobjedu. Pobjeda je mogla biti izražena s većim brojem golova da nije bilo veliki broj tehničkih grešaka.
Na utakmici su se istakli kao realizatori: Luka Zebić, Luka Baršić, Dino Lemić i Matija Luketić. Svoj doprinos utakmic dao je i golman Andrija Starčević.
Najbolji igrač utakmice je Luka Zebić.
Za selekciju HRK Karlovac su nastupili: Andrija Starčević (0), Niko Mejaški (0), Filip Bakšić (0), Dominik Kovačić (0), Borna Burić (1), Luka Zebić (4), Fran Radelić (0), Matija Luketić (3), Manuel Brezović (0), Matko Radočaj (0), Karlo Mihovilović (0), Filip Katavić (2), Luka Baršić (4), Dario Magdić (0), Kristijan Polović (0) i Dino Lemić (4)