petak, 30.03.2012.

Poziv na trenersku radionicu

Pozivaju se svi treneri za dolazak na prvu trenersku radionicu - stručno predavanje za rad sa mladjim dobnim kategorijama, koja će se održati 04.04.2012. godine u dvorani Kutija Šibica, u terminu 14:30 - 16:00 sati. Predavač će biti gospodin Nenad Šoštarić, a demonstratori mlađa kadetska selekcija grada Zagreba (1996. godište).

Organiziranjem prve trenerske radionice, Udruga trenera Zagrebačkog rukometnog saveza počinje sa edukacijom i i suradnjom trenera u vidu trenerskih radionica, stručnih predavanja, razgovora i okruglih stolova o rukometnim stručnim temama. Cilj Udruge je da se ovakvo okupljanje trenera , a sa ciljem edukacije , bolje i češće suradnje , razmjene iskustava između trenera, organizira u kontinuitetu.

Više informacija na : Klikni

- 11:26 -

Komentari (0) - Isprintaj - #

ponedjeljak, 26.03.2012.

POBJEDA SA 11 GOLOVA RAZLIKE

MEĐUŽUPANIJSKA RUKOMETNA LIGA ZA DJEČAKE ROĐENE 2000. GODINE ZA SEZONU 2011./2012. GODINU
RŠK KARLOVAC 1 U IV. KOLU IGRALA JE S EKIPOM RK RUDAR IZ RUDA

Selekcija dječaka RŠK Karlovac 1 rođenih 2000. godine u 6. kolu nastavka proljetnog dijela natjecanja u Međužupanijskoj rukometnoj ligi A u Križu igrala je sa ekipom RK Sloga iz Križa.

Rezultat je bio 23 : 12 poluvrijeme 9 : 9. Selekcija dječaka RŠK Karlovac očekivano je pobijedila domaćine iz Križa i ostala u vrhu prvenstva međužupanijske rukometne lige. U prvom poluvremenu nedostaje bolja igra u obrani, manje tehničkih grešaka i više preciznosti. U drugom poluvremenu selekcija dječaka RŠK Karlovac 1 primila je samo 3 gola i predstavila se kao favorit ove utakmice.

Igrač utakmice je Andro Hreljac.

Na utakmici su bili bolji od drugih: Andro Hreljac, Marko Boljkovac, Antonio Ljubić i Borna Dujmić.

Više o utakmici možete naći na: (KLIKNI)

- 23:30 -

POBJEDA SA 3 GOLA RAZLIKE

RŠK KARLOVAC 2 U IV. KOLU PROLJETNOG DIJELA NATJECANJA IGRALA JE S EKIPOM RK MEDVEŠĆAK U KARLOVCU

Selekcija dječaka RŠK Karlovac 2 rođenih 2001. godine trenerice Tanje Rašić koja se natječe u kategoriji dječaka rođenih 2000. godišta u 4. kolu proljetnog dijela natjecanja Međužupanijske rukometne lige u Karlovcu je igrala zaostalu utakmicu iz 4. kola s ekipom RK Medvešćak iz Zagreba.

Utakmica je završila s rezultatom 21 : 18 poluvrijeme 12 : 8. Selekcija RŠK Karlovac 2 dobro je igrala posebice i velikom borbenošću došli do zaslužene pobjede. Gosti iz Zagreba pružili su dostojan otpor.

Na utakmici su se istakli: Bruno Horvat, Sven Gojsović i Tomislav Delač.

Igrač utakmice: Bruno Horvat

Više informacija o rezultatima utakmice možete naći na stranici: (KLIKNI)

- 23:08 -

RŠK KARLOVAC 3 U XXI KOLU POBIJEDILA SA 13 GOLOVA RAZLIKE RK METALAC U ZAGREBU

RŠK KARLOVAC 3 U XXI. KOLU IGRALA JE SA EKIPOM RK METALAC U ZAGREBU

Selekcija dječaka RŠK Karlovac 3 rođenih 1999. godine, koja nastupa u Međužupanijskoj rukometnoj ligi za dječake rođene 1998. godine, u 21. kolu Međužupanijske rukometne lige u Zgrebu igrala je s ekipom RK Metalac.

Rezultat utakmice je bio 35 : 22 poluvrijeme 19 : 13. Domaća ekipa nije bila ravnopravan protivnik, posebice u drugom poluvremenu i na kraju zaslužena pobjeda selekcije dječaka RŠK Karlovac 3.

IGRAČ UTAKMICE - LUKA KORDIĆ

Na utakmici su se istakli: Emanuel Krupa Jurić, Patrik Mrljak, David Vojak i Luka Požega.

Izvješće sa utakmice možete pogledati na link: (KLIKNI)

- 13:18 -

RŠK KARLOVAC 3 U XX KOLU POBIJEDILA SA 15 GOLOVA RAZLIKE RK RUGVICU U KARLOVCU

RŠK KARLOVAC 3 U XX. KOLU IGRALA JE SA EKIPOM RK RUGVICA U KARLOVCU

Selekcija dječaka RŠK Karlovac 3 rođenih 1999. godine, koja nastupa u Međužupanijskoj rukometnoj ligi za dječake rođene 1998. godine, u 20. kolu Međužupanijske rukometne lige u Karlovcu igrala je s ekipom RK Rugvica.

Rezultat utakmice je bio 34 : 19 poluvrijeme 14 : 10. Gostujuća ekipa nije bila ravnopravan protivnik, posebice u drugom poluvremenu i na kraju zaslužena pobjeda selekcije dječaka RŠK Karlovac 3.

IGRAČ UTAKMICE - MARTIN LUKETIĆ

Na utakmici su se istakli: Matija Željko, Emanuel Krupa Jurić, Patrik Mrljak, David Vojak i Martin Luketić.

- 13:07 -

RŠK KARLOVAC POBIJEDILA U KARLOVCU EKIPU RK PETRINJE SA 29 GOLOVA RAZLIKE

RŠK KARLOVAC 1 U XXII. KOLU IGRALA JE S EKIPOM RK PETRINJA IZ PETRINJE

Selekcija dječaka RŠK Karlovac 1 rođenih 1998. godine trenera Dinka Đankovića koja se natječe u kategoriji dječaka rođenih 1998. godišta u 22. kolu Međužupanijske rukometne lige u Karlovcu igrala je s ekipom RK Petrinja iz Petrinje.

Utakmica je završila s rezultatom 53 : 24 poluvrijeme 25 : 8. Ekipa RK Petrinje nije bila dostojan suparnik. Selekcija RŠK Karlovac igrala dobro u obrani i imala dosta dobru realizaciju u napadu.

IGRAČ UTAKMICE - RENATO MILOVAC

Posebno bi trebalo istaći: Tomislava Špruka, Renata Milovca, Adrijana Miličevića, Gorana Ivkovića i Patrika Mrljaka.

- 13:00 -

RŠK KARLOVAC POBIJEDILA U ZAGREBU EKIPU RK TRNJE IZ ZAGREBA 8 GOLOVA RAZLIKE

RŠK KARLOVAC 1 U XXI. KOLU IGRALA JE S EKIPOM RK TRNJE IZ ZAGREBA

Selekcija dječaka RŠK Karlovac 1 rođenih 1998. godine trenera Dinka Đankovića koja se natječe u kategoriji dječaka rođenih 1998. godišta u 21. kolu Međužupanijske rukometne lige u Zagrebu igrala je s ekipom RK Trnje iz Zagreba.

Utakmica je završila s rezultatom 36 : 28 poluvrijeme 19 : 12. Ekipa RK Trnje dobro se suprotstavila gostujućoj ekipi posebice u drugom dijelu drugog poluvremena. Selekcija RŠK Karlovac nije igrala dobro u obrani i imala dosta dobru realizaciju u napadu. Opuštanje u drugom poluvremenu dovelo je do pobjede od 8 golova razlike.

- 12:49 -

POBJEDA PROTIV ŽRK ZELINA SA 2 GOLA RAZLIKE

Selekcija djevojčica RŠK Karlovac rođenih 1998. godine igrala je u 4. kolu nastavka proljetnog dijela prvenstva u Međužupanijskoj rukometnoj ligi za djevojčice s ekipom ŽRK Zelina. .

Igralo se je u Dugom Selu i rezultat je bio 20 : 18 poluvrijeme 12 : 8. Igralo se čvrsto gdje su Karlovčanke bile stalno u minimalnom vodstvu.

IGRAČICA UTAKMICE - PETRA BAČIĆ

Na utakmici su se posebno istakli: Monika Volarić, Ivana Popović i Ivana Kučinić.

- 12:32 -

TIJESNA ALI ZASLUŽENA POBJEDA PROTIV ŽRK DUGO SELO 55 SA 1 GOLOM RAZLIKE

Selekcija djevojčica RŠK Karlovac rođenih 1998. godine igrala je u 3. kolu nastavka proljetnog dijela prvenstva u Međužupanijskoj rukometnoj ligi za djevojčice s ekipom ŽRK Dugo Selo 55.

Na utakmici su se posebno istakli: Mija Marija Teskera, Ivana Kučinić i Petra Bačić.

- 12:09 -

UVJERLJIVA POBJEDA PROTIV ŽRK BISTRA SA 17 GOLOVA RAZLIKE

Selekcija djevojčica RŠK Karlovac rođenih 1998. godine igrala je u 2. kolu nastavka proljetnog dijela prvenstva u Međužupanijskoj rukometnoj ligi za djevojčice s ekipom ŽRK Bistra.

Igralo se je u Križevcima i rezultat je bio 30 : 13 poluvrijeme 18 : 8. Ekipa ŽRK Bistra u cijeloj utakmici igrala je podređenu ulogu. Trenerica Radmila Rade dala je priliku svima da igraju i igra se digla posebice u polukontri i kontri i odigravanju brzog centra.

IGRAČICA UTAKMICE - IVANA POPOVIĆ

- 11:15 -

UVJERLJIVA POBJEDA PROTIV ŽRK MLINAR IZ KRIŽEVACA

ZAPOČELO NATJECANJE PROLJETNOG DIJELA U MEĐUŽUPANIJSKOJ RUKOMETNOJ LIGI ZA DJEVOJČICE ROĐENIH 1998. ZA SEZONU 2011./2012. GODINU

Selekcija djevojčica RŠK Karlovac rođenih 1998. godine igrala je u 1. kolu nastavka proljetnog dijela prvenstva u Međužupanijskoj rukometnoj ligi za djevojčice s ekipom ŽRK Mlinar iz Križevaca.

Igralo se je u Križevcima i rezultat je bio 30 : 25 poluvrijeme 18 : 10. Ekipa ŽRK Mlinar iz Križevaca u cijeloj utakmici igrala je podređenu ulogu. Trenerica Radmila Rade unaprijedila je igru posebice u polukontri i kontri i odigravanju brzog centra. Kada se poslože i drugi elementi u igri ovo bi trebalo biti ono što se od ove ekipe i traži.

IGRAČICA UTAKMICE - MIJA MARIJA TESKERA

Trenerica Radmila Rade

Na utakmici su se posebno istakli:, Mija Marija Teskera, Monika Volarić i Petra Bačić.

- 10:57 -

POBJEDA SA 18 GOLOVA RAZLIKE

RŠK KARLOVAC 2 U VI. KOLU PROLJETNOG DIJELA NATJECANJA IGRALA JE S EKIPOM MRK SESVETE U SESVETAMA

Selekcija dječaka RŠK Karlovac 2 rođenih 2001. godine trenerice Tanje Rašić koja se natječe u kategoriji dječaka rođenih 2000. godišta u 6. kolu proljetnog dijela natjecanja u Međužupanijskoj rukometnoj ligi u Karlovcu, igrala je s ekipom MRK Sesvete iz Sesveta. Utakmica je završila s rezultatom 28 : 10 poluvrijeme 16 : 3.

Selekcija RŠK Karlovac 2 dobro je igrala posebice i velikom borbenošću došli do zaslužene pobjede.
Ovo je prva velika pobjeda u gostima ove selekcije.

Na utakmici su se istakli: Bruno Horvat, Sven Gojsović, Tomislav Delač i Andro Miljak.

Igrač utakmice: Tomislav Delač

- 10:31 -

petak, 23.03.2012.

POZIV

RŠK Karlovac je dobila poziv za sudjelovanje na Međunarodnom rukometnom turniru za mlađe uzraste u Izoli Republika Slovenija koji se održava od 27.04-01.05.2012.

Stručni Savjet RŠK Karlovac na svojoj narednoj sjednici odlučiti će da li će koja od selekcija sudjelovati na ovom turniru.

- 13:38 -

ponedjeljak, 19.03.2012.

GLASNIK BROJ 4

Izašao je glasnik broj 4 selekcije dječaka RŠK Karlovac rođenih 2000. godine trenera Danijela Grbačića koje možete pogledati na linku: (KLIKNI)

- 14:31 -

nedjelja, 18.03.2012.

RŠK KARLOVAC 2 U V. KOLU PROLJETNOG DIJELA NATJECANJA IGRALA JE S EKIPOM RK ZG DUBRAVA 2 IZ ZAGREBA U KARLOVCU

Selekcija dječaka RŠK Karlovac 2 rođenih 2001. godine trenerice Tanje Rašić koja se natječe u kategoriji dječaka rođenih 2000. godišta u 5. kolu proljetnog dijela natjecanja u Međužupanijskoj rukometnoj ligi u Karlovcu, igrala je s ekipom RK ZG Dubrava 2 iz Zagreba. Utakmica je završila s rezultatom 20 : 17 poluvrijeme 11 : 9. Selekcija RŠK Karlovac 2 dobro je igrala posebice u drugom poluvremenu i velikom borbenošću došli do zaslužene pobjede.

Ovo je prva pobjeda ove selekcije protiv ekipe RK ZG Dubrava 2.

Na utakmici su se istakli: Bruno Horvat, Lovro Budišin, Tomislav Delač i Tin Bajac.