ponedjeljak, 07.06.2010.

PRVAKINJE SMO DRŽAVE U 1998. GODIŠTU!!!!!

Protekloga smo tjedna, od 3. do 6. lipnja bile na Državnom prvenstvu za mlađe djevojčice (rođene 1998. godine i mlađe) u Labinu.

Ukupno je bilo 11 ekipa, a mi smo bile u skupini sa "Arena" iz Pule, "Zrinski" iz Čakovca, "Sesvete" iz Zagreba, "Ivanić" iz Ivanić grada, "Nova Gradiška" iz Nove Gradiške.

Pobijedile smo u svim utakmicama u skupini, u polufinalu smo pobijedile ekipu "Sinj", a u finalu "Podravku" iz Koprivnice. Polufinale i finale su bili napeti, u početku smo gubili, ali kada smo ulovili zalet više nas nitko nije mogao zaustaviti!

Uz puno suza iz zadobivenih prekršaja, na kraju smo suzama radosnicama i uz puno smijeha okitile se zlatnim medaljama!!! zubo

Naš trener Zvonimir Lenžer proglašen je najboljim trenerom, Katarina Brkljača je najbolje lijevo krilo u državi, a Emanuela Martinović je najbolji lijevi vanjski u državi!!! Naša Kate je ujedno i najbolja strijelkinja prvenstva! wave

Roditelji su zdušno navijali, kada bi barem postojala kategorija za naj navijače, sigurno bi i oni osvojili neko odličje!