Čitam baš, da će nam slovenci zabraniti ulazak u EU?! Baš smo žalosni! Moš si mislit koji su oni tamo faktor i veličina, kad nemogu bez dokumenata u Italiju i Austriju... Ja mislim da Europa jedva čeka da dođe kod nas da nam mogu uzeti sve ono što do sada nisu! Baš će švabe i ostali koji su pokupovali sve naše firme koje nešto vrijede, pitati njih za dopuštenje da nam pokupuju još i svu obalu i ostale vrijednosti! Nismo toliko naivni da mislimo da bi nas pustili u europu bez da ONI od toga imaju koristi. Osobno: kamo sreće da ne dođu.
Slovenci opisuju privođenje njihovog marginalnog zastupnika(koji je usput prekršio zakon i pružao otpor) kao međunarodni incident uperen protiv EU.
Neka se slovenski državljani ne naljute, ali to tužakanje po europi je u najmanju ruku jadno i patetično.
Vjerojatno će se nakon izbora malo spustiti strasti, pa ćemo vidjeti što će biti dalje. U svakom slučaju ovakve lakrdije nikom ne koriste!
Post je objavljen 23.09.2004. u 13:59 sati.